Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(šarlotė @ 2011 01 15, 22:18)
kai naudojau - kasdien, ryte vakare, bet ju pakakdavo visai mazo laselio mirksiukas.gif Emulsijos man daugiau susinaudodavo, nors irgi ne per didziausia kieki isspausdavau g.gif
Siuo metu nieko nenaudoju, gydausi, tad laikinai MK tenka pamirst verysad.gif Ir oda baisiau nei baisi, tokia pat, kai dar nenaudojau MK doh.gif

Sveikite greičiau doctor.gif

Iš tikrųjų, tai neaišku, iš ko sudaryti MK produktai -geras efektas greitas, tačiau blogas - taip pat unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 15, 22:50)
Man uztenka apie 8 men..naudoju sistemingai kiekviena diena ryte vakare,baigineju visus produktus panasiai vienodai,jei kokio ir lieka siek tiek,bet tikrai keliems kartams ne ilgiau.

Aciukas uz ats.visoms, bet dar viena turiu hihihi.gif
ar labai daug tepate serumo? Na man pvz.nusiprausus prausikliu norisi juo visa oda padengti tokiu sluoksniu kaip kremu (na taprasme ne mazai) ir ziuriu kad tokiais tempais naudojant tikrai 8 menesiu neištempsiu doh.gif ar cia pradzioj taip ar as per storai tuos naktini ir dienini serumukus tepu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 15, 23:20)
Iš tikrųjų, tai neaišku, iš ko sudaryti MK produktai -geras efektas greitas, tačiau blogas - taip pat unsure.gif

na toks tas ir blogas efektas - inkstirai ir neisnykstantys spuogai doh.gif MK mazdaug pusmeti nenaudoju
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 16, 13:50)
na toks tas ir blogas efektas - inkstirai ir neisnykstantys spuogai doh.gif MK mazdaug pusmeti nenaudoju

O siaube blink.gif ,galvojau, kad tai aktualu tik brendimo arba "dienų" laikotarpiu unsure.gif Gal ne tik odoje reikėtų ieškoti problemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 13:52)
O siaube blink.gif ,galvojau, kad tai aktualu tik brendimo arba "dienų" laikotarpiu  unsure.gif Gal ne tik odoje reikėtų ieškoti problemos g.gif


As irgi is karto taip pagalvojau, kad ne vien tik odoje reiketu ieskoti problemu, ypac jei yra daugiau metu nei niolika ax.gif Del sutrikusios hormonu pusiausvyros taip pat gali kilti ivairiu odos problemu.
Papildyta:
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 15, 23:50)
Man uztenka apie 8 men..naudoju sistemingai kiekviena diena ryte vakare,baigineju visus produktus panasiai vienodai,jei kokio ir lieka siek tiek,bet tikrai keliems kartams ne ilgiau.


O as naudoju tik vakare, ryte tik MK prausikli naudoju. Per didelius salcius deja man dieninis kremas ir emulsija is ryto pasitepus man netiko. Kai buvo didelis salciai mano oda nusalo, tad atsisakiau rytais drekinanciu priemoniu, pasirinkau tik maitinanti krema. O drekinancias priemones naudoju vakare. Kazkada buvo kalbama, kad tai mitas, bet as pati ant saves patyriau, kad pasitepus drekinancias priemones ir isejus i salti galima labai lengvai oda nusalti. Visa laime, kad nenusalau iki pusliu.
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 16, 16:08)
Kazkada buvo kalbama, kad tai mitas, bet as pati ant saves patyriau, kad pasitepus drekinancias priemones ir isejus i salti galima labai lengvai oda nusalti. Visa laime, kad nenusalau iki pusliu.

Tikrai ne mitas - drėkinančias priemones reikia naudoti vasarą, o maitinančias žiemą. Paprasčiausias bandymas su rankomis - išeikime į šaltą orą drėgnomis rankomis - kas bus? Tas pats ir su veido oda - žiemą reikia "riebesnių" priemonių, kad saugotų nuo šalčio. Apsaugėlė, kaip ir krempudra, juk ne kiekvieną dieną ją naudojame ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 12:52)
O siaube blink.gif ,galvojau, kad tai aktualu tik brendimo arba "dienų" laikotarpiu  unsure.gif Gal ne tik odoje reikėtų ieškoti problemos g.gif


QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 16, 14:08)
As irgi is karto taip pagalvojau, kad ne vien tik odoje reiketu ieskoti problemu, ypac jei yra daugiau metu nei niolika  ax.gif Del sutrikusios hormonu pusiausvyros taip pat gali kilti ivairiu odos problemu.

nereikia man bedu ieskot, turiu as ju, skydliauke grybauja, jau 14 metu vaistus geriu, bet naudojant MK oda buvo kaip kudikio mirksiukas.gif Vos vienas kitas spuogelis isdygdavo pries pacias mmm, bet ne tokiais kiekiais kaip dabar, vel prisiminiau, ka reiskia pulingi spuogai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 15:12)
Tikrai ne mitas - drėkinančias priemones reikia naudoti vasarą, o maitinančias žiemą. Paprasčiausias bandymas su rankomis - išeikime į šaltą orą drėgnomis rankomis - kas bus? Tas pats ir su veido oda - žiemą reikia "riebesnių" priemonių, kad saugotų nuo šalčio. Apsaugėlė, kaip ir krempudra, juk ne kiekvieną dieną ją naudojame ax.gif


As visada ir naudodavai maitinancias priemones. Tik pamenu, kad kazkuri forumiete siam forume sake, kad mitas ir MK drekinancias priemones galima naudoti. Kaip pati isitikainau, prie minuso tikrai negalima.
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2011 01 16, 00:38)
Aciukas uz ats.visoms, bet dar viena turiu  hihihi.gif
ar labai daug tepate serumo? Na man pvz.nusiprausus prausikliu norisi juo visa oda padengti tokiu sluoksniu kaip kremu (na taprasme ne mazai) ir ziuriu kad tokiais tempais naudojant tikrai 8 menesiu neištempsiu  doh.gif ar cia pradzioj taip ar as per storai tuos naktini ir dienini serumukus tepu  g.gif ?

Rekomenduojama 1 dozavimas vienam kartui,nereikia jo tepti kaip kremo schmoll.gif

QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 16, 15:08)
O as naudoju tik vakare, ryte tik MK prausikli naudoju. Per didelius salcius deja man dieninis kremas ir emulsija is ryto pasitepus man netiko. Kai buvo didelis salciai mano oda nusalo, tad atsisakiau rytais drekinanciu priemoniu, pasirinkau tik maitinanti krema. O drekinancias priemones naudoju vakare. Kazkada buvo kalbama, kad tai mitas, bet as pati ant saves patyriau, kad pasitepus drekinancias priemones ir isejus i salti galima labai lengvai oda nusalti. Visa laime, kad nenusalau iki pusliu.

dienis kremas ir emulsija ?koki krema laikote dieniniu?
O po dieninio kremo daugiau nieko ir netepdavote?
As asmeniskai kiekviena diena naudoju jaunyste pratesiancia emulsija,intensyviai drekinanti krema (apsauginis kremas nuo salcio), "apsaugele" ir biria pudra,tad tiek pernai per didelius salcius tiek siemet tokios ,problemos neturejau.

QUOTE(šarlotė @ 2011 01 16, 15:13)
nereikia man bedu ieskot, turiu as ju, skydliauke grybauja, jau 14 metu vaistus geriu, bet naudojant MK oda buvo kaip kudikio mirksiukas.gif Vos vienas kitas spuogelis isdygdavo pries pacias mmm, bet ne tokiais kiekiais kaip dabar, vel prisiminiau, ka reiskia pulingi spuogai verysad.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 16, 15:49)
As visada ir naudodavai maitinancias priemones. Tik pamenu, kad kazkuri forumiete siam forume sake, kad mitas ir MK drekinancias priemones galima naudoti. Kaip pati isitikainau, prie minuso tikrai negalima.

Tiek karsta vasara, tiek sildymas (sausas oras),kava,juoda arbata,salina is organizmo skyscius,neisimtis ir oda.Todel butina nuolatos ja dreknti,taciau ziemos metu reikia oda saugoti ir nuo salcio skirtomis priemonemis.
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 15:12)
Tikrai ne mitas - drėkinančias priemones reikia naudoti vasarą, o maitinančias žiemą. Paprasčiausias bandymas su rankomis - išeikime į šaltą orą drėgnomis rankomis - kas bus? Tas pats ir su veido oda - žiemą reikia "riebesnių" priemonių, kad saugotų nuo šalčio. Apsaugėlė, kaip ir krempudra, juk ne kiekvieną dieną ją naudojame ax.gif

drinks_cheers.gif jei iseisim dregnomis rankomis i salta ora,taciau jei pabutumem bent 15 min. nusiplovus ir tik tada eitume i salta ora -kas bus?Tas pats ir su veidu,juk nebegate i kiema iskart uzsitepusios drekinanti krema.
Taip,ziema reikia kremu kurie saugo nuo salcio,bet tai nereiskai kad jos nereikai drekinti."Apsaugele",kaip ir krempudra ,saltuoju zezonu reikai naudoti kas dien,nes tai taip pat vienas is apsauginiu kremu. Vasara galima naudoti tik viena,bet ziema rekomenduojama naudoti tiek skysta tiek sausa pudras.

Mergaites,kad oda butu nepriekaistinga ja ir priziureti reikia sistemingai,teptis ne tada kada turiu laiko,ar noriu pasipuosti. Moteris,kiekviena diena turi buti nepriekaistinga.
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 00:20)

Iš tikrųjų, tai neaišku, iš ko sudaryti MK produktai -geras efektas greitas, tačiau blogas - taip pat unsure.gif

g.gif O kodel taip greit tokia negatyvi nuomone,neissiaiskinus nuo ko ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 17, 00:35)


g.gif O kodel taip greit tokia negatyvi nuomone,neissiaiskinus nuo ko ir kaip.

Esu išbandžiusi ne vienos firmos kosmetiką, kai gyvenau užsienyje, galėjau leisti naudoti tikrai brangią, bet nei nuo vienos nebuvo tokio efekto, kaip nuo MK., todėl ir turiu įtarimų, kad šioje kosmetikoje yra "kažko tokio", kas suteikia greitą efektą. Tai nėra negatyvi nuomonė, tik noras žinoti, ką naudoju ax.gif
Atsakyti
O as vis delto lieku prie savo nuomones, kad ziema drekinancio kremo naudoti ryte negalima, nebent niekur nesiruosiate artimiausiu metu eiti. Drekinti reikia vakare, o ryte maitinti. Oda per 5 min, ir netgi per 30 min nespeja pilnai sugerti ir isisavinti kremo, todel netgi apsauginiu priemoniu gali nepakakt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 23:53)
Esu išbandžiusi ne vienos firmos kosmetiką, kai gyvenau užsienyje, galėjau leisti naudoti tikrai brangią, bet nei nuo vienos nebuvo tokio efekto, kaip nuo MK., todėl ir turiu įtarimų, kad šioje kosmetikoje yra "kažko tokio", kas suteikia greitą efektą. Tai nėra negatyvi nuomonė, tik noras žinoti, ką naudoju  ax.gif

O Jus niekada iki siol nesidomejote ka naudojate?Atleiskit,bet nesuprantu ka norite isgirsti,ar kuo ypatinga Mary Kay produkcija,kuo skiriasi nuo kitu kosmetikos kompaniju,ar kiekvieno kremo sudeti (kuri yra ant kiekvieno buteliuko)?

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 01 17, 00:04)
O as vis delto lieku prie savo nuomones, kad ziema drekinancio kremo naudoti ryte negalima, nebent niekur nesiruosiate artimiausiu metu eiti. Drekinti reikia vakare, o ryte maitinti. Oda per 5 min, ir netgi per 30 min nespeja pilnai sugerti ir isisavinti kremo, todel netgi apsauginiu priemoniu gali nepakakt  ax.gif

Kiekvieno individualus pasirinkimas kaip ir ka naudosite smile.gif
Atsakyti