Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(*Jūra* @ 2011 01 19, 14:27)
gal jau matėt/turit naują katalogą?

Kol kas LT el. versijos dar nera wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 19, 16:45)
Kol kas LT el. versijos dar nera wink.gif

O tai nuo kada jau galima is naujo katalogo uzsisakyti? t.y. iki kada uzsisakyti is senojo??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2011 01 19, 18:15)
O tai nuo kada jau galima is naujo katalogo uzsisakyti? t.y. iki kada uzsisakyti is senojo??? blink.gif

Uzsakymai nera skirstomi pagal katalogus,ribota kolekcija buna iki tol kol isperka,ar si preke yra dar pardavime ar ne,galite matyti prisijungusi tik prie uzsakymo blankos ,pastovi kolekcija buna visada,o naujienos pasirodo kas tris menesius nuo 16d.,tad nuo sausio 16d. Jus galite uzsisakineti tiek senos tiek naujos kolekcijos produkcija,siu metu kolekcija pastovi,neriboto kiekio.Sekancios naujienos -2011.04.16.
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 16, 23:35)
dienis kremas ir emulsija ?koki krema laikote dieniniu?
O po dieninio kremo daugiau nieko ir netepdavote?
As asmeniskai kiekviena diena naudoju jaunyste pratesiancia emulsija,intensyviai drekinanti krema (apsauginis kremas nuo salcio), "apsaugele" ir biria pudra,tad tiek pernai per didelius salcius tiek siemet tokios ,problemos neturejau.


Dienini kremu as laikau ta is Timi Wise Stebuklingojo rinkinio. Viska naudojau sistemingai kaip jus ir aprasete: prausiklis, emulsija, kremas (tik as niekur nemaciau aprase, kad jis yra apsauginis nuo salcio), krem[udra ir biri pura. Deja, as per salcius turejau problemu. Todel ir perejau vel prie maitinancios priemones rytais.

QUOTE
Tiek karsta vasara, tiek sildymas (sausas oras),kava,juoda arbata,salina is organizmo skyscius,neisimtis ir oda.Todel butina nuolatos ja dreknti,taciau ziemos metu reikia oda saugoti ir nuo salcio skirtomis priemonemis.


MK kataloge nematau, kad butu isskirtos priemones, kurios apsaugotu nuo salcio.

QUOTE
drinks_cheers.gif  jei iseisim dregnomis rankomis i salta ora,taciau jei pabutumem bent 15 min. nusiplovus ir tik tada eitume i salta ora -kas bus?Tas pats ir su veidu,juk nebegate i kiema iskart uzsitepusios drekinanti krema.
Taip,ziema reikia kremu kurie saugo nuo salcio,bet tai nereiskai kad jos nereikai drekinti."Apsaugele",kaip ir krempudra ,saltuoju zezonu reikai naudoti kas dien,nes tai taip pat vienas is apsauginiu kremu. Vasara galima naudoti tik viena,bet ziema rekomenduojama naudoti tiek skysta tiek sausa pudras.


Niekada ir nebegu i lauka ka tik pasitepusi kremu, minimum 15 min tikrai praeina, kol i lauka iseinu.

QUOTE
Mergaites,kad oda butu nepriekaistinga ja ir priziureti reikia sistemingai,teptis ne tada kada turiu laiko,ar noriu pasipuosti. Moteris,kiekviena diena turi buti nepriekaistinga.


As asmeniskai oda priziuriu kasdien, ne vien tik kai reikia kazkur pasipuosti. Tiek namie naudoju ivairias priemones, tiek stengiuosi periodiskai apsilankyti kosmetologijos kabinete.


Papildyta:
QUOTE(Saula* @ 2011 01 17, 13:04)
O tai žiemą Jūs ir vandens negeriat, tik vasarą?  Odai drėgmės reikia visada, tiek ryte, tiek vakare, tiek žiemą, tiek vasarą. Svarbu teisingai naudoti  4u.gif
Tigriukee viską gražiai paaiškino, tad aš nesikartosiu  smile.gif


Geriame vandeni ir vasara, ir ziema. Jokiu budu nesakome, kad visiskai nereikia drekinti odos. As tik sakau, kad ji man netiko naudoti ryte, nes veido oda nusalo. Todel grizau prie senos ir iprastos nuomones, kad ziema sytais maitinantis kremas, o vakare drekinantis. O visas priemones butent taip ir naudojau, kaip Tigriuke aprase.
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 20, 21:28)
Dienini kremu as laikau ta is Timi Wise Stebuklingojo rinkinio. Viska naudojau sistemingai kaip jus ir aprasete: prausiklis, emulsija, kremas (tik as niekur nemaciau aprase, kad jis yra apsauginis nuo salcio), krem[udra ir biri pura. Deja, as per salcius turejau problemu. Todel ir perejau vel prie maitinancios priemones rytais.
MK kataloge nematau, kad butu isskirtos priemones, kurios apsaugotu nuo salcio.
Niekada ir nebegu i lauka ka tik pasitepusi kremu, minimum 15 min tikrai praeina, kol i lauka iseinu.
As asmeniskai oda priziuriu kasdien, ne vien tik kai reikia kazkur pasipuosti. Tiek namie naudoju ivairias priemones, tiek stengiuosi periodiskai apsilankyti kosmetologijos kabinete.
Papildyta:
Geriame vandeni ir vasara, ir ziema. Jokiu budu nesakome, kad visiskai nereikia drekinti odos. As tik sakau, kad ji man netiko naudoti ryte, nes veido oda nusalo. Todel grizau prie senos ir iprastos nuomones, kad ziema sytais maitinantis kremas, o vakare drekinantis.  O visas priemones butent taip ir naudojau, kaip Tigriuke aprase.

Apsauginiai kremai nuo salcio yra ne TimeWise jaunyste pratesianti emulsija,bet Intensyviai drekinantys kremai (gal but neisiskaitete ka parasiau) mirksiukas.gif
Katalogas-tai ne produktu knyga,kataloge nera pateikta pilna informacija ir visi produktai.
O iki nusalimo po drekinancio kremo tepdavote apsaugini nuo salcio (skirta naudoti ziemai-maitinanti)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigriukee: 20 sausio 2011 - 23:29
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 21, 01:28)
Apsauginiai kremai nuo salcio yra ne TimeWise jaunyste pratesianti emulsija,bet Intensyviai drekinantys kremai (gal but neisiskaitete ka parasiau)  mirksiukas.gif
Katalogas-tai ne produktu knyga,kataloge nera pateikta pilna informacija ir visi produktai.
O iki nusalimo po drekinancio kremo tepdavote apsaugini nuo salcio (skirta naudoti ziemai-maitinanti)?

Mergina nušalo veidą, tai nereikia įtikinėti, kad ne nuo kremo, tikriausiai ji žino, ką naudojo. Jei neturime riebesnio kremo, tai jau geriau pasitepti sėmenų aliejumi veidą - tikrai nenušaltume. Čia tik vienas straipsnelis iš daugelio, kurių galima rasti interneteVeido priežiūra žiemą. Jūsų reklamuojamas drėkinantis kremas yra super dalykėlis, bet vasarai cool.gif
Atsakyti
Merginos, tikrai sitoje temoje buvo rasyta, kad ziema ryte pakanka pasitept drekinamuoju kremu, o ant virsaus apsaugele ir pudra ir palaukti 15-30 min., ir joks nusalimas negresia (apie kazkokius kitokius maitinancius kremus niekas nebuvo uzsimines).
O as ir toliau lieku prie savo nuomones, kad tepti ryte drekinancio kremo, jei eisime i salti, negalima. Aisku, prie -3 galbut nieko ir neatsitiks, bet prie -15 pasekmes gali buti labai nemalonios.
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 21, 00:28)
Apsauginiai kremai nuo salcio yra ne TimeWise jaunyste pratesianti emulsija,bet Intensyviai drekinantys kremai (gal but neisiskaitete ka parasiau)  mirksiukas.gif
Katalogas-tai ne produktu knyga,kataloge nera pateikta pilna informacija ir visi produktai.
O iki nusalimo po drekinancio kremo tepdavote apsaugini nuo salcio (skirta naudoti ziemai-maitinanti)?


Jeigu pastebejote, as ne vien tik apie emulsija rasiau mirksiukas.gif Taip iki nusalimo naudojau ziemai skirta maitinanti krema, kuri kaip naudojau problemu su oda neturejau. Taip, kad drasiai galiu daryti isvada, kad panaudojus ryte dreinancias priemones oda nusalo. Taip pat puikiai prisimenu kosmetologes pasakojima, kaip moteris pas ja atejo su stipriai nusalusius veidu. Ji veida buvo itin skausmingai nusalusi, net iki zaizdu. Ir viso to priezastis kaip kosetologe issiaiskino buvo drekinantys kremai. Pati kosmetologe pakomentavo, kad jei ruosiames eiti i lauka per salcius, drekinanciu priemoniu negalima tepti.

Kad katalogas - tai ne produktu knyga, su siuo teiginiu nesutikciau. Katalogai tam ir yra kuriami, kad butu produktu gidas klientui ir kad jis galetu daugmaz pasirinkti, Tuomet sektu konsultacijos ir t.t. As kadangi gyvenu tarp dvieju miestu ir neturiu pakankamai laiko dar lankytis del kiekvieno iskilusio klausimo pas MK konsultante, tai katalogas man yra pagrindinis dalykas is kurio pradzioje pasirenku. Kas mane sudomina, tuomet klausiu. Tad jei cia nera visos info, tai jau cia akmuo i MK LT darza. Tarkim jei man dabar reiketu issirinkti krempudra, tai is kur man zinot kokia dabar naujos kaina, kokia spalva atitinka senaja ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 21, 22:13)
Jeigu pastebejote, as ne vien tik apie emulsija rasiau  mirksiukas.gif Taip iki nusalimo naudojau ziemai skirta maitinanti krema, kuri kaip naudojau problemu su oda neturejau. Taip, kad drasiai galiu daryti isvada, kad panaudojus ryte dreinancias priemones oda nusalo. Taip pat puikiai prisimenu kosmetologes pasakojima, kaip moteris pas ja atejo su stipriai nusalusius veidu. Ji veida buvo itin skausmingai nusalusi, net iki zaizdu. Ir viso to priezastis kaip kosetologe issiaiskino buvo drekinantys kremai. Pati kosmetologe pakomentavo, kad jei ruosiames eiti i lauka per salcius, drekinanciu priemoniu negalima tepti.


Žiemą, esant dideliems šalčiams, būtina naudoti ne tik kremus, bet ir papildomas apsaugėles, tokias kaip krempudros - ir čia nekalbu tik apie MK produkciją.

Aš pati naudoju visą stebuklingą rinkinį kasdien + apsaugėlę + birią pudrą - problemų žiemos metu neesu turėjusi, net prie 21 laipsnio šalčio, nors oda yra labai jautri. O visas priemones tepuosi bent prieš 30 min. iki išėjimo į lauką.

Dažnai pasitaiko, kad kai moterys nušąla veidą, rankas ar pan., yra tiesos arba kokių tai smulkmenų nutylėjimas, ką ir kaip darė iš tikrųjų - juk reikia kažką apkaltinti. Nieko asmeniško nenoriu pasakyti, tiesiog tokia patirtis.

QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 21, 22:13)
Kad katalogas - tai ne produktu knyga, su siuo teiginiu nesutikciau. Katalogai tam ir yra kuriami, kad butu produktu gidas klientui ir kad jis galetu daugmaz pasirinkti, Tuomet sektu konsultacijos ir t.t. As kadangi gyvenu tarp dvieju miestu ir neturiu pakankamai laiko dar lankytis del kiekvieno iskilusio klausimo pas MK konsultante, tai katalogas man yra pagrindinis dalykas is kurio pradzioje pasirenku. Kas mane sudomina, tuomet klausiu. Tad jei cia nera visos info, tai jau cia akmuo i MK LT darza. Tarkim jei man dabar reiketu issirinkti krempudra, tai is kur man zinot kokia dabar naujos kaina, kokia spalva atitinka senaja ir t.t.


MK konsultantės darbas yra atvažiuoti pas Jus ir viską Jums papasakoti, duoti išbandyti, pristatyti naujienas ir pan., o ne Jums važiuoti pas ją.



Atsakyti
QUOTE(zuika+ @ 2011 01 22, 16:52)
Žiemą, esant dideliems šalčiams, būtina naudoti ne tik kremus, bet ir papildomas apsaugėles, tokias kaip krempudros - ir čia nekalbu tik apie MK produkciją.

Aš pati naudoju visą stebuklingą rinkinį kasdien + apsaugėlę + birią pudrą - problemų žiemos metu neesu turėjusi, net prie 21 laipsnio šalčio, nors oda yra labai jautri. O visas priemones tepuosi bent prieš 30 min. iki išėjimo į lauką.
Dažnai pasitaiko, kad kai moterys nušąla veidą, rankas ar pan., yra tiesos arba kokių tai smulkmenų nutylėjimas, ką ir kaip darė iš tikrųjų - juk reikia kažką apkaltinti. Nieko asmeniško nenoriu pasakyti, tiesiog tokia patirtis.


Mergaites, nesupykit, bet man atrodo, kad jus matote tik tai ka norite matyti. Kiek gi kartu as galiu rasyti, kad naudoju VISKA. Tame tarpe ir krempudra + biria pudra. Ir tikrai pasitepusi iskart neinu i lauka, nes dar uztrunku kol issdziovinu plaukus, susisukuoju, apsirengiu ir t.t. As neteigiu, kad MK yra blogi produktai, jokiu budu. Tik sakau, kad drekinancios priemone, deja ziema rytais netinka naudoti. Ir jokiu smulkmenu nenutyliu bei neieskau ka cia be reikalo apkaltinti. Tiesiog buvo kaip buvo ir visa laime, kad dbr viskas susitvarke. O visa pilna drekinanti rinkini naudosiu pavasari, kai atsils orai.

QUOTE
MK konsultantės darbas yra atvažiuoti pas Jus ir viską Jums papasakoti, duoti išbandyti, pristatyti naujienas ir pan., o ne Jums važiuoti pas ją


Bet vis delto noretusi tureti pilna kataloga, kad galima butu pasivartyti ir nereiketu uzsieniniuose puslapiuose vartytis. Nesinori kiekviena karta ka nors susigalvojus, kviestis svetima zmogu i namus. Na cia tokia mano nuomone. As nemegstu kai kokie nors konsultantai po namus landzioja. Tiek ivariu draudimu, tiek visokiausiu siurbliu, prosku ir kt.
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 22, 17:04)
Nesinori kiekviena karta ka nors susigalvojus, kviestis svetima zmogu i namus. Na cia tokia mano nuomone. As nemegstu kai kokie nors konsultantai po namus landzioja. Tiek ivariu draudimu, tiek visokiausiu siurbliu, prosku ir kt.



Tai ir nereikia, kiekvieną kartą pas Jus važiuotų. Parašykit laišką ar paskambinkit ir pasiklausite ar pasitikslinsite kas neaišku.
Patikėkit į katalogą neįmanoma sudėti visos informacijos, nes 1. tai jau nebūtų katalogas, o taptų plačia informatyvia knyga, 2. ne visiems plati informacija reikalinga, 3. ne visiems ji aiški, tad vistiek reikia, kad paaiškintų žmogus, kuris dirba su tais produktais ir yra tos srities profesionalas. Jei visgi norite konkrečios informacijos, tai paprašykit konultantės, kad Jums atšviestų platesnius produktų aprašymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 21, 22:13)

Kad katalogas - tai ne produktu knyga, su siuo teiginiu nesutikciau. Katalogai tam ir yra kuriami, kad butu produktu gidas klientui ir kad jis galetu daugmaz pasirinkti, Tuomet sektu konsultacijos ir t.t. As kadangi gyvenu tarp dvieju miestu ir neturiu pakankamai laiko dar lankytis del kiekvieno iskilusio klausimo pas MK konsultante, tai katalogas man yra pagrindinis dalykas is kurio pradzioje pasirenku. Kas mane sudomina, tuomet klausiu. Tad jei cia nera visos info, tai jau cia akmuo i MK LT darza. Tarkim jei man dabar reiketu issirinkti krempudra, tai is kur man zinot kokia dabar naujos kaina, kokia spalva atitinka senaja ir t.t.

Butent,DAUGMAZ smile.gif
Visu produktu kainos buna visada katalogo paskutiniuose puslapiuose.O del spalvu,kuri atitinka senaji atspalvi,tai gali Jus informuoti tik konsultante,pas kuria kaip minejot ir kreipiates.I visus kylancius klausymus konsultante gali atsakyti tiek telefonu tiek el. pastu atsiusti Jums svabia informacija.

QUOTE(agnuzeb @ 2011 01 22, 18:04)
Bet vis delto noretusi tureti pilna kataloga, kad galima butu pasivartyti ir nereiketu uzsieniniuose puslapiuose vartytis. Nesinori kiekviena karta ka nors susigalvojus, kviestis svetima zmogu i namus. Na cia tokia mano nuomone. As nemegstu kai kokie nors konsultantai po namus landzioja. Tiek ivariu draudimu, tiek visokiausiu siurbliu, prosku ir kt.

Nebutinai kviestis i namus,galite susitikti ir kavineje ar kur kitur,ten kur Jums butu patogu.

QUOTE(Saula* @ 2011 01 22, 19:15)
Tai ir nereikia, kiekvieną kartą pas Jus važiuotų. Parašykit laišką ar paskambinkit ir pasiklausite ar pasitikslinsite kas neaišku.
Patikėkit į katalogą neįmanoma sudėti visos informacijos, nes 1. tai jau nebūtų katalogas, o taptų plačia informatyvia knyga, 2. ne visiems plati informacija reikalinga, 3. ne visiems ji aiški, tad vistiek reikia, kad paaiškintų žmogus, kuris dirba su tais produktais ir yra tos srities profesionalas. Jei visgi norite konkrečios informacijos, tai paprašykit konultantės, kad Jums atšviestų platesnius produktų aprašymus  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti