Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 17, 12:34)
O Jus niekada iki siol nesidomejote ka naudojate?Atleiskit,bet nesuprantu ka norite isgirsti,ar kuo ypatinga Mary Kay produkcija,kuo skiriasi nuo kitu kosmetikos kompaniju,ar kiekvieno kremo sudeti (kuri yra ant kiekvieno buteliuko)?


Kad sudėtį būtų galima lyginti reikia būti chemiku ir turėtų buti procentaliai surašyta kiekvienos cheminės medžiagos sudėtis, tačiau esu skaičiusi internete, kad naudojama placenta, todėl man tik įdomu ir tiek. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 14:12)
Tikrai ne mitas - drėkinančias priemones reikia naudoti vasarą, o maitinančias žiemą.



O tai žiemą Jūs ir vandens negeriat, tik vasarą? Odai drėgmės reikia visada, tiek ryte, tiek vakare, tiek žiemą, tiek vasarą. Svarbu teisingai naudoti 4u.gif
Tigriukee viską gražiai paaiškino, tad aš nesikartosiu smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2011 01 17, 14:04)
O tai žiemą Jūs ir vandens negeriat, tik vasarą?  Odai drėgmės reikia visada, tiek ryte, tiek vakare, tiek žiemą, tiek vasarą. Svarbu teisingai naudoti  4u.gif
Tigriukee viską gražiai paaiškino, tad aš nesikartosiu  smile.gif

Tikriausiai liksime kiekviena prie savo nuomonės, nes profesionalios kosmetologės čia nėra , o internete tikrai galima rasti daug patarimų, kada naudoti drėkinantį, o kada maitinantį kremą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 17, 11:47)
Kad sudėtį būtų galima lyginti reikia būti chemiku ir turėtų buti procentaliai surašyta kiekvienos cheminės medžiagos sudėtis, tačiau esu skaičiusi internete, kad naudojama placenta, todėl man tik įdomu ir tiek. ax.gif

Internete galima rasti ka nori ir ka nenori girdeti.Ir tiesa ir "nesamoniu",nuosirdziai rekomenduociau pasidometi labiau apie kompanija,gaminama produkcija,tyrimais ir is ko gaminama,o ne tai kas ka pasake. rolleyes.gif

QUOTE(Saula* @ 2011 01 17, 13:04)
O tai žiemą Jūs ir vandens negeriat, tik vasarą?  Odai drėgmės reikia visada, tiek ryte, tiek vakare, tiek žiemą, tiek vasarą. Svarbu teisingai naudoti  4u.gif
Tigriukee viską gražiai paaiškino, tad aš nesikartosiu  smile.gif

aciuks.gif

QUOTE(jediara @ 2011 01 17, 13:22)
Tikriausiai liksime kiekviena prie savo nuomonės, nes profesionalios kosmetologės čia nėra , o internete tikrai galima rasti daug patarimų, kada naudoti drėkinantį, o kada maitinantį kremą  mirksiukas.gif

Is ko taip sprendziate?Juk apie profesijas sioje temoje nekalbame,be to pukiai pamenu,kaip viena mergina prissitate kosmetologe smile.gif Jusu manymu,profesonali kosmetologe negali naudoti ar dirbti su MK produkcija?
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 17, 16:51)

Is ko taip sprendziate?Juk apie profesijas sioje temoje nekalbame,be to pukiai pamenu,kaip viena mergina prissitate kosmetologe smile.gif Jusu manymu,profesonali kosmetologe negali naudoti ar dirbti su MK produkcija?

Kosmetikos salonuose tikrai negali naudoti MK produkcijos schmoll.gif Kiekviena mergina naudoja kosmetiką pagal gautas žinias ir svarbiausia, kad tiktų odai , o skirtingų nuomonių visada buvo ir bus, netgi mokslininkai ginčijasi , o kai jau kalbėti apie mus gathering.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 16, 22:35)
Rekomenduojama 1 dozavimas vienam kartui,nereikia jo tepti kaip kremo  schmoll.gif


Na tas 1 dozavimas tai reiskia viena paspaudima iki galo??? blink.gif nu as taip ir darau ir man atrodo jo ziauriai per daug, ypac naktinio todel ir sakau,kad gaunasi man jau kaip kremu veida issitepciau, aisq jis iskart susigeria , bet sakau gal per daug to vieno paspaudimo iki galo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 17, 16:46)
Kosmetikos salonuose tikrai negali naudoti MK produkcijos schmoll.gif  Kiekviena mergina naudoja kosmetiką pagal gautas žinias ir svarbiausia, kad tiktų odai , o skirtingų nuomonių visada buvo ir bus, netgi mokslininkai ginčijasi , o kai jau kalbėti apie mus  gathering.gif  mirksiukas.gif


Kodel negali naudoti salonuose ? g.gif Juk visaziste pati uzsiregistravus ir kainom geresnem gauna ,nei kita kosmetika . Pavyzdziui ir as su sia kosmetika susipazinau tada kai dariausi progini makijaza , nu ir super atlaike visus sokius thumbup.gif . Taio ir uzkibau ant sios kosmetikos linijos ... Nuo dekoratyvines veliau isbandziau ir kasdienine, o dabar ir pati uzsiregistravus ,todel kainos manes negazdina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 18 sausio 2011 - 08:42
QUOTE(Pomona33 @ 2011 01 18, 02:21)
Na tas 1 dozavimas tai reiskia viena paspaudima iki galo??? blink.gif  nu as taip ir darau ir man atrodo jo ziauriai per daug, ypac naktinio todel ir sakau,kad gaunasi man jau kaip kremu veida issitepciau, aisq jis iskart susigeria , bet sakau gal per daug to vieno paspaudimo iki galo? g.gif


Aš naudoju mažiau, man irgi vieno paspaudimo "iki galo" per daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika+ @ 2011 01 18, 09:22)
Aš naudoju mažiau, man irgi vieno paspaudimo "iki galo" per daug  ax.gif

oi, tai reiskias cia viska gerai naudoju doh.gif galvojau cia tik man vienai kazkas ne taip biggrin.gif aciu!
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 17, 16:46)
Kosmetikos salonuose tikrai negali naudoti MK produkcijos schmoll.gif  Kiekviena mergina naudoja kosmetiką pagal gautas žinias ir svarbiausia, kad tiktų odai , o skirtingų nuomonių visada buvo ir bus, netgi mokslininkai ginčijasi , o kai jau kalbėti apie mus  gathering.gif  mirksiukas.gif



QUOTE(Elija* @ 2011 01 18, 09:42)
Kodel negali naudoti salonuose  ? g.gif  Juk visaziste pati uzsiregistravus ir kainom geresnem gauna ,nei kita kosmetika . Pavyzdziui ir as su sia kosmetika susipazinau tada kai dariausi progini makijaza , nu ir super atlaike visus sokius  thumbup.gif . Taio ir uzkibau ant sios kosmetikos linijos ... Nuo dekoratyvines veliau isbandziau ir kasdienine, o dabar ir pati uzsiregistravus ,todel kainos manes negazdina  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Gal but procedurom veido valymo(isgauti greita rezultata) ir ne viskas tinka,taciau parduoti klientems kaip kasdiene prieziura tikrai galima,o ir uzdarbis visiskai kitas nei siulo agentai uz parduotus produktus,kuriuos pristatineja i grozio salonus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 01 18, 15:43)
drinks_cheers.gif Gal but procedurom veido valymo(isgauti greita rezultata) ir ne viskas tinka,taciau parduoti klientems kaip kasdiene prieziura tikrai galima,o ir uzdarbis visiskai kitas nei siulo agentai uz parduotus produktus,kuriuos pristatineja i grozio salonus wink.gif

drinks_cheers.gif Visos naudojame, odai tinka ir gerai , o ginčuose visuomet gimsta tiesa friends.gif
Atsakyti
gal jau matėt/turit naują katalogą?
Atsakyti