Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų kapsulės

Umberta, o kiek tu planuoji skirti paltui? Man atrodo, kainos nuo 600 kažkur prasideda unsure.gif
Atsakyti
Gerai tos kapsulės, panašiai pas mane ir gaunasi, tik labai vargstu kol randu reikiamą rūbą pirkti. Tai spalva, tai medžiaga, tai dydis netinka. Vienas per daug madingas, kito švarkas labai trumpas ir pan... Esu kūda aukšta (na ne dangų remiu, 174), tai jeigu per pečius švarkas geras, rankovės bus per trumpos ir pan. doh.gif Sako, kad lieknom lengva nusipirkti rūbus, nė velnio gun_bandana.gif

Kur jūs perkate Lietuvoje dalykinius, klasikinius kostimėlius? Kokių firmų? Kiek tam skiriate lėšų?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 10:21)
Umberta, o kiek tu planuoji skirti paltui? Man atrodo, kainos nuo 600 kažkur prasideda  unsure.gif

skirsiu maximu maximum 300lt, bet planuoju vis del to siustis, nes cia nera tokiu kainu (arba laukti nuolaidu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Umberta @ 2010 09 03, 09:27)
skirsiu maximu maximum 300lt, bet planuoju vis del to siustis, nes cia nera tokiu kainu (arba laukti nuolaidu) 4u.gif

Tikrai, čia tokių kainų nėra, arba tai bus plonas sintetinis paltas sad.gif
Atsakyti
Na, man dvigubas galviaskausmis, jei jau lieknos neranda tinkamų drabužių, tai aš ir aukšta (176) ir toli gražu iki lieknumo blush-anim-cl.gif tai man reik derint ne tik spalvas, bet dar ir ziuret, kad tinkamas drabužis būtų angel_sadangel.gif


Na, bet jau bent dėl pagrindinės spalvos apsisprenžiau: pirksiu tamsiai rudą audinį paltui.

Turiu nemažai drabužių rudų atspalvių. Šiandien laisvesnė diena, darysiu spintoj reviziją.

Tik dėl kitų pagrindinių spalvų neapsisprendžiu , kad dar jos ir tarpusavyje derėtų g.gif
Ruduo aš.

O jei tamsiai ruda-žalia-juoda?


Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2010 09 03, 10:21)
Esu kūda aukšta (na ne dangų remiu, 174), tai jeigu per pečius švarkas geras, rankovės bus per trumpos ir pan.  doh.gif Sako, kad lieknom lengva nusipirkti rūbus, nė velnio  gun_bandana.gif

Kur jūs perkate Lietuvoje dalykinius, klasikinius kostimėlius? Kokių firmų? Kiek tam skiriate lėšų?

tikrai dar nesi auksta 4u.gif mano drauge 178cm ir sau viska randa mirksiukas.gif

neperku tokiu dalykiniu, nepatinka, nors labai megstu klasikini elegantiska stiliu, bet ieskau idomesniu tokio stiliaus rubeliu, kad nebutu kaip kokia uniforma 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(Umberta @ 2010 09 03, 09:09)
mokejau 500lt doh.gif siemet tiek negaliu jau leisti, skaiciuoju pati dabar kiekviena centa

O jūs kasmet perkat naują striukę?

Aš maža ir toookia apvalaina
nors esu vasara , bet kaip jau rašiau renkuosi tamsias spalvas, pagrindas- tamsiai mėlyni džinsai , kadangi darbe persirengiu , tai mėgstu trumparankovius golfus ar megztukus ir ant viršaus ilgom rankovėm.
Paltas mano pusšimtį kainavo ax.gif ir ne juodas biggrin.gif o pilkas. ( kuistuke nepasirinksi, o be to juodo palto nepirkčiau, nes apsivelia baisiai greit)
Puspaltukas rudas - bet gal prie džinsų tiks unsure.gif
Striukė pilka ( seniena jau, bet nerandu patinkančios kitos)


Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 09 03, 10:41)
O jūs kasmet perkat naują striukę?

Paltas mano pusšimtį kainavo  ax.gif ir ne juodas  biggrin.gif  o pilkas.

ne, tikrai ne, striuke kokiems dvejiems metams gal g.gif is tikruju, tai pirmoji striuke buvo ji pas mane, ir tai ji tokia labiau gal palto tipo. jei siemet reiktu ja pirkti, uz tiek tikrai nepirkciau, bet pernai tik ja ir pirkau, nes paltus turejau, o siemet jau palto reikia, nes jau ju neturiu.. smile.gif

o is kur uz tokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Umberta @ 2010 09 03, 09:46)
ne, tikrai ne, striuke kokiems dvejiems metams gal g.gif is tikruju, tai pirmoji striuke buvo ji pas mane, ir tai ji tokia labiau gal palto tipo. jei siemet reiktu ja pirkti, uz tiek tikrai nepirkciau, bet pernai tik ja ir pirkau, nes paltus turejau, o siemet jau palto reikia, nes jau ju neturiu..  smile.gif

o is kur uz tokia kaina? 4u.gif

Taigi rašė, kuistuke 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 03 rugsėjo 2010 - 08:56
QUOTE(Umberta @ 2010 09 03, 09:46)


o is kur uz tokia kaina? 4u.gif

Beveik naujas iš kuistuko.

O puspaltis 70% vilna iš intern.pard . apie 80lt. Va toks, tik aš taip nenešioju į džinsus susikišusi marškinukų,

user posted image

va tokius golfus nešioju, jau tris metus nešiojau du ( raudonos prislopintos spalvos ir juodą) , dabar trečią ( mėlyną ) išpakavau
user posted image
va tokios spalvos
user posted image
arba va tokius trumparankovius švelnios merino vilnelės
user posted image

Atsakyti
Man ta mėlyna spalva, kaip golfiuko, labai gražu su tamsiai rudais drabužiais.
Atsakyti
O mano situacija su žieminiais viršutiniais rūbais tokia: turiu striukę ir paltą. Bet..
Striukę nešiojau paskutinias 5 (!) žiemas doh.gif Pirkau kadaise Terranovoj, vos už 100 lt iš naujos kolekcijos, natūralių pūkų, super šiltą. Prieš pirkdama konsultavausi Stiliaus ir aprangos forume, man patarė nepirkti, atseit nepraktiška (striukė šviesiai rožinė), pūkai greit pradės lįsti, geltonom dėmėm išmuš nuo skalbimo ir tt. Nieko panašaus neatsitiko, visus 5 metus skalbiau skalbiankėj kartą per savaitę, striukė nei subliuško, nei dar kas nors jai atsitiko.
Paltas maniškis versto kailio, vadinama dublionkė, siūvausi pagal užsakymą (tėvo draugė yra kailio ir odos dizainėrė, pasiūvo man dovanų). Atnešiojau jį 4 metus. Nieko jam neatsitiko, tik jau moraliai paseno, o ir modelį ne patį geriausią pasirinkau, o ir dydis nebetinka.. Iš bėdos dar galima nešioti, bet labai norėčiau naujo rolleyes.gif Kažko tokio:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Skambanti tyla, iš kur galima merino vilnos bliuzeles parsisiųsti? Noriu ir aš tokios rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 03 rugsėjo 2010 - 09:15