Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų kapsulės

QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 10:15)


Su kapišonu nepatiko 4u.gif

siunčiausi iš laredoute, VS, HM
Atsakyti
jungsiuos ir as prie sios temos, dar pries atrasdama sia savaite dariausi mini spintos revizija, dar nebaigta, bet kai pabaigsiu liks 3 rubai nesiojami doh.gif ir nevartau sakem litu, tai galvosukis didelis

apie tipus labai idomu, as save laikau vasara: oda labai sviesi su rausvumu.melsvumu, akys pilkai melynos, plaukai naturali nelabai sviesi blondine, nera silti, bet turi tokio keisto gelsvumo g.gif

raso, kad netinka vasarai ryskios kontrastingos spalvos ir juoda, mano akim man juoda tinka, ciklameno (ryski rozine) irgi tinka, tinkamo atspalvio ryski raudona tinka

laikiau, kad ryski zalia netinka, bet keli zmones besimatuojant rubus sake, kad labai tinka g.gif

netinka tamsiai melyna (nors labai labai patinka), bet sviesesnes melynos jei gero atspalvio tinka
siaubingai netinka silta camel spalva (silta gelsva smeline) ji liejasi su mano plaukais ir manes nebelieka, bet turiu savo vargui toki lietpalti tai gelbejuosi saliais kitu spalvu

pagal vasaros tipus tai labiausiai atitinka pelenu rozine spalva - tinka idealiai
kitos pastelines buna apgaulingos su dazna is ju - prapuolu

beje buvau plaukus nusidazius juodai - skandino, tamsiai sokoladine ziurejosi visai gerai, bet makiazo reikejo atitinkamo
beje patiko mintis, matuotis ruba be makiazo turetu tada matytis labiau spalvos tikimas bigsmile.gif nes as bent jau kai kuriuos nelabai tinkancius pritempiu su makiazo pagalba
Papildyta:
apie kapsules

radau tom kur rusiskai ne bumbum angliskai apie rubu kapsules
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 03 rugsėjo 2010 - 09:41
QUOTE(Šarė @ 2010 09 03, 09:30)
Na, man dvigubas galviaskausmis, jei jau lieknos neranda tinkamų drabužių, tai aš ir aukšta (176) ir toli gražu iki lieknumo blush-anim-cl.gif  tai man reik derint ne tik spalvas, bet dar ir ziuret, kad tinkamas drabužis būtų angel_sadangel.gif



Man kaip tik atrodo, kad tau lengviau rūbus susirasti. Nes dažnai jeigu jau rūbas skirtas aukštesnėms, tai jis standartiškai bus platesnis. Pvz., yra S M L dydžiai. Pagal plotį man reikėtų M, o pagal ilgį - L.

Lygiai taip pat sunku batus nusipirkti. 40 ar 41 dydžio, kokį nešioju, batai dažniausiai būna labai platūs, o mano koja ilga ir siaura. Basutėse visuomet čiužinėju. doh.gif O batus stengiuosi pirkti visuomet su raštukais, kad jų eidama nepamesčiau. Žieminiai batai aukštais aulais iš viso tragedija, nes vienam aule dažnai dvi mano blauzdos sutilptų. doh.gif

Todėl turbūt esu pamėgus sportinio stiliaus rūbus, džinsus nesunku nusipirkti, bet va darbe reikia dalykinio stiliaus rūbų. doh.gif

Na bet tema ne apie tai, sorry 4u.gif
Atsakyti
o cia nuoroda ikvepimui
mergina visus metus rengesi viena suknele skirtingai ja derindama
jos bloge dabar pasikeite i kita mergaite man ji maziau patinka
bet google galima pasiziureti the uniform project
Papildyta:
mamutas del batu labai suprantu mano irgi 40-41 siaura peda, tos pacios problemos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 03 rugsėjo 2010 - 09:58
QUOTE(mamutas @ 2010 09 03, 09:21)
Gerai tos kapsulės, panašiai pas mane ir gaunasi, tik labai vargstu kol randu reikiamą rūbą pirkti. Tai spalva, tai medžiaga, tai dydis netinka. Vienas per daug madingas, kito švarkas labai trumpas ir pan... Esu kūda aukšta (na ne dangų remiu, 174), tai jeigu per pečius švarkas geras, rankovės bus per trumpos ir pan.  doh.gif Sako, kad lieknom lengva nusipirkti rūbus, nė velnio  gun_bandana.gif

Kur jūs perkate Lietuvoje dalykinius, klasikinius kostimėlius? Kokių firmų? Kiek tam skiriate lėšų?


Man puikiai tinka visi MEXX ir UCB kostiumai, nors turiu panasia problema del dydzio, ieskau iskart kelniu, sijono ir svarko vienodos spalvos ir identiskos medziagos. thumbup.gif Kainos - kosmosas, o ka daryt?
Uztat iskart gaunu gera baze darbines kapsules thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 10:15)
O mano situacija su žieminiais viršutiniais rūbais tokia: turiu striukę ir paltą. Bet..
Striukę nešiojau paskutinias 5 (!) žiemas  doh.gif  Pirkau kadaise Terranovoj, vos už 100 lt iš naujos kolekcijos, natūralių pūkų, super šiltą. Prieš pirkdama konsultavausi Stiliaus ir aprangos forume, man patarė nepirkti, atseit nepraktiška (striukė šviesiai rožinė), pūkai greit pradės lįsti, geltonom dėmėm išmuš nuo skalbimo ir tt. Nieko panašaus neatsitiko, visus 5 metus skalbiau skalbiankėj kartą per savaitę, striukė nei subliuško, nei dar kas nors jai atsitiko.
Paltas maniškis versto kailio, vadinama dublionkė, siūvausi pagal užsakymą (tėvo draugė yra kailio ir odos dizainėrė, pasiūvo man dovanų). Atnešiojau jį 4 metus. Nieko jam neatsitiko, tik jau moraliai paseno, o ir modelį ne patį geriausią pasirinkau, o ir dydis nebetinka.. Iš bėdos dar galima nešioti, bet labai norėčiau naujo  rolleyes.gif  Kažko tokio:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Skambanti tyla, iš kur galima merino vilnos bliuzeles parsisiųsti? Noriu ir aš tokios   rolleyes.gif



DONSTOP, sorry, noriu pataisyti Jusu pasirinkima, o butent -paltas turi buti paprastas, be jokiu pribambasu, pirmas modelis labai apkrautas g.gif todel netinka klasikinei bazei, nebent kitamet vel ruosiates pirkti nauja. 4u.gif
Pilkas sakyciau traukia labiau prie bazinio, bet kisiones vel gi nebutu pageidaujamos.
Papildyta:
QUOTE(Šarė @ 2010 09 03, 09:30)
Na, man dvigubas galviaskausmis, jei jau lieknos neranda tinkamų drabužių, tai aš ir aukšta (176) ir toli gražu iki lieknumo blush-anim-cl.gif  tai man reik derint ne tik spalvas, bet dar ir ziuret, kad tinkamas drabužis būtų angel_sadangel.gif
Na, bet jau bent dėl pagrindinės spalvos apsisprenžiau: pirksiu tamsiai rudą audinį  paltui.

Turiu nemažai drabužių rudų atspalvių. Šiandien laisvesnė diena, darysiu spintoj reviziją.

Tik dėl kitų pagrindinių spalvų neapsisprendžiu , kad dar jos ir tarpusavyje derėtų  g.gif
Ruduo aš.

O jei tamsiai ruda-žalia-juoda?


Jau rasiau, kad juodos ir rudos spalvos tarpusavyje schmoll.gif tuomet geriau ruda ir pilka. Ir as ruduo, juoda juolab ne musu spalva. Zalia g.gif o kokia ta zalia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 03 rugsėjo 2010 - 10:29
QUOTE(fuksė @ 2010 09 02, 20:50)
Donstop, pas mumy sunkus atvejis su tamsiai melyna, ta tikraja geraja navy spalva, na ner tokios pardaskiu asortimente.  schmoll.gif

Cia lygiai taip pat kaip as noriu karamelines, o jos elementariai nera. Nenoriu labai tamsaus garderobo.

QUOTE(Etama @ 2010 09 02, 21:58)
Pasipasakosiu, negaliu susilaikyti biggrin.gif Dirza turiu 1, skaros ne vienos, papuosalus nesioju per amzius tuos pacius (grandinele, ziedai ir retkarciais auskariukai prie ausies), rankinukas man isvis kazkas kosmisko. Per gyvenima esu turejusi gal tik 2, o ir tai nesiotas turbut tik vienas kuri laika buvo, kitas dar dabar kazkur spintoj naujas metosi. Vazineju su masina visur dazniausiai, tai visa turta joje ir talpinu, o raktai, pinigine ir tel. mazi, tai arba rankoje nesiojuosi, arba i kisene isimetu doh.gif iki galo itikinau, kokia stilinga esu (visada ukiska) lotuliukas.gif

Na ir as panasiai, turiu kelis savo megiamus papuosalus ir juos keiciu nenoriai. Dirza turiu tik viena miniatiurini, skaru kelias. Rankines megstu, bet nesu jom apsikrovus. Va spalvotos pedkelnes man ok.


Labai truksta info kaip derinti modelius, kirpimus, audinius!
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 03, 11:32)

Jau rasiau, kad juodos ir rudos spalvos  tarpusavyje schmoll.gif tuomet geriau ruda ir pilka. Ir as ruduo, juoda juolab ne musu spalva. Zalia  g.gif o kokia ta zalia?

tamsiai žalia.

o paskui prie jų derint giminingas spalvas, įvairius atspalvius rusvų, žalsvų...

galvoju, kad be juodos aš neišsiversiu, kaip dontsop patarė, apatinę dalį, pas mane kelnės, batai, žodžiu, kas ne prie veido liks dauguma juodi, o viršų gyvinsiu skarelėmis smile.gif

QUOTE(Malena @ 2010 09 03, 11:44)

Labai truksta info kaip derinti modelius, kirpimus, audinius!

kiek aš suprantu, bazinis garderobas iš principo turi derėti tarpusavy, nes jis be jokių įmantrių modelių ir kirpimų, klasikinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 09 02, 21:23)
Pavasario damų neatsirado..
jo, čia tiek info, kad gaila, jog tema baigsis...reiks man , musėt, konspektą darytiws su visom apletem ir linkais.. rolleyes.gif


Save priskiriu pavasariui, siųsiu vakare foto dontstop, gal ji padės man save atpažinti blush2.gif
Atsakyti
Nelabai įsigilinau į skirstymus, bet noriu ir aš pažaisti ax.gif Jeigu plaukai rudi, akys pilkos, oda tamsesnė, greitai įdeganti (bet žandai niekuomet nebūna randonskuosčiai, greičiau išblyškę), tai turbūt bus rudens tipas? g.gif

MEXX jo labai brangu, bet gražu, tik kad man jų puspaltis netiko dėl per trumpų rankovių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 03, 11:32)

DONSTOP, sorry, noriu pataisyti Jusu pasirinkima, o butent -paltas turi buti paprastas, be jokiu pribambasu, pirmas modelis labai apkrautas  g.gif todel netinka klasikinei bazei, nebent kitamet vel ruosiates pirkti nauja.  4u.gif


Padiskutuojam smile.gif kodėl turi būti paprastas ir dar be kišenių, jei tarkim nepaprastas ir su kišenėm tiktų prie visų turimų rūbų?
Ir dar, gal aš nusižengiu taisyklei, bet griežtai klasikinio stiliaus rūbų visai neturiu ir kol kas neplanuoju turėti. Juk bazinį garderobą galima sudaryti bet kokiame stiliuje, esmė tik kad visi rūbai turi būti to pačio stiliaus ir kad tas stilius atlaikytų kelis metus? Kodėl reiktų tokį paltą, kaip parodžiau, keisti po metų? unsure.gif

QUOTE(Meger @ 2010 09 03, 12:20)
Save priskiriu pavasariui, siųsiu vakare foto dontstop, gal ji padės man save atpažinti  blush2.gif


OK 4u.gif
QUOTE(mamutas @ 2010 09 03, 12:32)
Nelabai įsigilinau į skirstymus, bet noriu ir aš pažaisti  ax.gif  Jeigu plaukai rudi, akys pilkos, oda tamsesnė, greitai įdeganti (bet žandai niekuomet nebūna randonskuosčiai, greičiau išblyškę), tai turbūt bus rudens tipas?  g.gif



Rudi plaukai gali būti ir vasaros, ir rudens, ir žiemos tipo, tuo labiau, kad kaip pastebėjau daug kas pilkus plaukus priskiria prie rudų taip pat biggrin.gif Reikia konkrečiau, ar šilto, ar šalto atspalvio ?Geriau su foto, nebūtinai savo, kokios nors labai panašios pagal plaukų spalvą įžimybės..
Atsakyti
Mamutas, taip, jūs tada ruduo...

Niu aš irgi 178, 63 kg, sunkai randu sau ką...rankos kojos labai ilgos tai vargas su kelnėm, rankovėm ir panašiai. Tarkim rūbas kaip nulietas guli, bet rankovės per trumpos marškinukų ar megztukų, ar golfukų...tai megztinius įpratau megztis - pasirenki norimos tinkamos spalvos siūlus, modelį ir mezga mezgėja...yra čia SM auksarankių tikrai - man porą suknelių, vieną sijoną, kelis megztinius nemezgė, uošvienė liemenę nunarpliojo - ir originalu, ir rankų darbas, ir siūlai nesibumbuluoja geri smile.gif na, turiu porą golfų radus per užsimušimą su tinkamom rankovėm spenceryje..Mėgstu sijonus, nes jie niekada nesušlampa, kaip kelnių apačios daug vaikštant. Su batais irgi vargas vargelis - 40 /41 dydžio sunkiau randu gražius, o per blauzdą ilgaauliai dažniau ne platu , o siaura. Kelnių darbinių turiu tik pora - vasarines pilkas ir rudas šiltesnio audinio žiemai, bet jei tik galiu, lendu į džinsus..Paltų turiu....kai buvo ant bangos ilgi plasnojantys milinių tipo, turiu neišmetus - labai tiko ir patiko, tikiuos, grįš ta tokia paltų mada...Rudą klasikinį rudeninį, šviesų dramblio kaulo žiemai, dar žalia languotą puspaltį visur trint...Striukių žieminių nėr pas mane spintoj - mėgstu kai šilta iki kelių žiemą...bet paltus ir striukę siuvaus- Lelijoj Vilniuj bent buvo ekperimentinė siuvykla, labai pamėgta aukštaūgių...tai lelijos modelius buvo galima užsakyt ant savo figūros, arba rinktis jų modelį iš katalogo ir atsinešt savo audinį - bet reik palaukt kol paskaičiuos kiek jo reikia tikrai...tai paltas man kainavo apie 750 su menku pašiltinimu, bet kaip nulietas; striukę šiltėlesnę irgi pasiuvo ilgesnėm rankovėm - juodą, trinu antri metai už 350. Plonos striukės - švarkelio nerandu niekur..jei tinka rankovės, tai tragiškai platu būna XXXL dydžiai... doh.gif
Atsakyti
Ačiukas 4u.gif pagal rusišką testą irgi gavosi ruduo. Mano garderobe instinktyviai visos spalvos tokios kaip tinka rudeniui bigsmile.gif išskyrus vieną spalvą - juodą, kurią mėgstu. Irgi nešioju megztus megztinius thumbup.gif
Atsakyti