Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų kapsulės

QUOTE(Umberta @ 2010 09 03, 14:47)
nu as net ir nelabai zinau, kokios spalvos madingiausios biggrin.gif siaip su mada tikrai nespesi, nes tada tikrai kiekviena sezona viska keisti reiktu unsure.gif
Papildyta:
o del baziniu rubu, tai svarku isvis nemegstu unsure.gif turiu viena triju ketvirciu rankoviu, bet jo niekad nesidedu, nes paprasciausiai nemegstu ax.gif tai ka vietoj jo? megztuka koki? g.gif


Gal koki viena madingesni daikteli i sezona ir galima butu sau leisti, jei jis nera labai trendiskas, tiks ir kita sezona..Kokia smulkme, pvz palaidine, salikelis, lankelis.kad madingiau atrodyt galima sukuosena pvz madingesne pasidaryt, dabar kasytes madoj, galima susipinti jei tinka.
Vietoj svarko manau megztuka ar kardi koki per prieki susegama.

dontstop neatsakei ka daryt su dzinsais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Umberta @ 2010 09 03, 14:47)
tai ka vietoj jo? megztuka koki? g.gif

Sportinį švarkelį biggrin.gif
Vat susimąsčiau, turiu 4 švarkus, bet gali būti, kad visi jie sportiniai laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2010 09 03, 15:08)
Gal koki viena madingesni daikteli i sezona ir galima butu sau leisti, jei jis nera labai trendiskas, tiks ir kita sezona..Kokia smulkme, pvz palaidine, salikelis, lankelis.kad madingiau atrodyt galima sukuosena pvz madingesne pasidaryt, dabar kasytes madoj, galima susipinti jei tinka.
Vietoj svarko manau megztuka ar kardi koki per prieki susegama.

dontstop neatsakei ka daryt su dzinsais 4u.gif

Aš sau leidžiu po 2 - 4 trendinius daiktus kas sezoną smile.gif
Džinsus aišku kad pasilikti 4u.gif Ir visus ryškius rūbus, jie bus priedo prie bazinių.

Aplamai, man labai patiko mintis turėti 2 poras džinsų: prie plokščiapadžių ir prie aukštakulnių. Nes visuomet turėjau galvosūkį, iki kur trumpinti džinsus (man visuomet būna per ilgi), pasitrumpindavau pagal aukštakulnius ir aišku per mėnesį susitarkuodavau apačias su plokščiapadžiais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 12:53)
Padiskutuojam  smile.gif  kodėl turi būti paprastas ir dar be kišenių, jei tarkim nepaprastas ir su kišenėm tiktų prie visų turimų rūbų?
Ir dar, gal aš nusižengiu taisyklei, bet griežtai klasikinio stiliaus rūbų visai neturiu ir kol kas neplanuoju turėti. Juk bazinį garderobą galima sudaryti bet kokiame stiliuje, esmė tik  kad visi rūbai turi būti to pačio stiliaus ir kad tas stilius atlaikytų kelis metus? Kodėl reiktų tokį paltą, kaip parodžiau, keisti po metų? unsure.gif 
OK 4u.gif

Rudi plaukai gali būti ir vasaros, ir rudens, ir žiemos tipo, tuo labiau, kad kaip pastebėjau daug kas pilkus plaukus priskiria prie rudų taip pat  biggrin.gif  Reikia konkrečiau, ar šilto, ar šalto atspalvio ?Geriau su foto, nebūtinai savo, kokios nors labai panašios pagal plaukų spalvą įžimybės..


Ok, diskutuojame. 4u.gif bazinio garderobo esmine taisykle paprastumas, jokiu super puper detaliu, kurios sian madingos ir aktualios, kitamet - ne. Manau kisenes aktualios, bet... ar jos bus aktualios ir kitamet? Funkcionalus garderobas islaikomas grieztomis linijomis, detaliu mazuma, paprastumu ir t.t. juolab paltas - baze. Kuo paprastesnis modelis, tuo atsparesnis kaitai, ji lengviau derinti.
Ir dar: turiu omeny ne grizta klasikini stiliu, o funkcionalu ir ilgalaiki garderoba.
Paltas galetu buti keiciamas, nes po metu mada ir vel diktuos naujus vejus, o standartinis palciukas bus aktualus n- metu. Na nezinau, ar pakankamai aiskus argumentai, jei ka, siulau darkart perskaityt apie bazinius rubus, kazkur maciau tokia mano mineta taisykle nuo kurios nusizengti nepageidaujama.
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2010 09 03, 13:52)
sitie pas mane dulkes rinktu ax.gif


Nepamirskite, kad straipsniai yra rekomendacinio pobudzio, juk kiekvienai moteriskei formuojant kapsules ir jos baze reikia atsizvelgti i gyvenimo buda ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 03, 15:18)
Ok, diskutuojame.  4u.gif bazinio garderobo esmine taisykle paprastumas, jokiu super puper detaliu, kurios sian madingos ir aktualios, kitamet  - ne. Manau kisenes aktualios, bet... ar jos bus aktualios ir kitamet?

Aš su taisykle kaip ir sutinku, bet kišenių nelaikau kažkokia ypatingai madinga detale, aš visą gyvenimą nėšioju paltus su kišenėm, nepriklausomai nuo mados, tai man net į galvą neatėjo mintis, kad kišenės - kažkokia madinga detalė g.gif biggrin.gif

Fukse, neatsidaro ketvirtas straipsnis iš vakar įdėtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 15:22)
Aš su taisykle kaip ir sutinku, bet kišenių nelaikau kažkokia ypatingai madinga detale, aš visą gyvenimą nėšioju paltus su kišenėm, nepriklausomai nuo mados, tai man net į galvą neatėjo mintis, kad kišenės - kažkokia madinga detalė  g.gif  biggrin.gif

Fukse, neatsidaro ketvirtas straipsnis iš vakar įdėtų  unsure.gif


Kisenes, jos gana masyvios, todel g.gif

Vakare namie paziuresiu kamie delas su straipsniu.
Papildyta:
cia dar apie spalvas:

http://www.sp74.ru/f...3/tema-t527.htm
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 03, 15:26)
Kisenes, jos gana masyvios, todel  g.gif

Vakare namie paziuresiu kamie delas su straipsniu.

Iš tikrųjų, tokios pat kišenės yra ant mano rudeninio palto (kuriam jau 4 metai), užtat aš taip juos ginu biggrin.gif (ir pats modelis viens prie vieno, tik paltas juodas)
Atsakyti
dar apie spalvas:
http://3dmax.1bs.ru/node/406

Papildyta:
ir dar kapsuliu pvz. http://picasaweb.google.com/MalenaSpig

DONTSTOP buk gerute, paveiksliukus iskelk i eteri, kad mamytes galetu susipazinti. 4u.gif
Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 03 rugsėjo 2010 - 14:34
dar reikia ir prie vyro garderobo viską priderinti doh.gif o tai paskui negalėsim kartu pasirodyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutas: 03 rugsėjo 2010 - 14:44
Spalvų deriniai.

oranžinė
user posted image
user posted image

smėlio oranžinė
user posted image
user posted image

ryškiai mėlyna
user posted image
user posted image
user posted image

smėlio
user posted image
user posted image


Papildyta:
garstyčių
user posted image
user posted image

žalia
user posted image

chaki
user posted image
user posted image

fuksija
user posted image
user posted image






Papildyta:
Prie kokių spalvų dera ruda:
user posted image

Ten pat parašyta, kad su juoda galima derinti nebent šviesiai rudą 4u.gif
Atsakyti
ot parupo tie spalviniai tipai rolleyes.gif
mano spalvos panasu i sios aktores, tik antakiai ir plaukai sviesesni gerokai
tai cia vasara ar ne?
oi kokia didele foto dedu nuoroda nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 03 rugsėjo 2010 - 14:58
Spalvos būna:

achromatinės
user posted image

pagrindinės
user posted image

sudėtinės
user posted image

sudėtingos
user posted image


kontrastinės spalvos
user posted image

papildančios
user posted image

monochrominės
user posted image

panašios
user posted image

neutralios
user posted image

panašios - kontrastingos
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 09 03, 15:57)
ot parupo tie spalviniai tipai rolleyes.gif
mano spalvos panasu i sios aktores, tik antakiai ir plaukai sviesesni gerokai
tai cia vasara ar ne?
oi kokia didele foto dedu nuoroda nuoroda

Aktorė vasaros tipo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 03, 15:33)
dar apie spalvas:
http://3dmax.1bs.ru/node/406

Papildyta:
ir dar kapsuliu pvz. http://picasaweb.google.com/MalenaSpig

DONTSTOP buk gerute, paveiksliukus iskelk i eteri, kad mamytes galetu susipazinti.  4u.gif
Aciu.


Suskubau atidaryti nuoroda, kas cia per Malena, bet jei ka cia ne as biggrin.gif

Dontstop, jei kas sezona perkate 2-4 vnt madingu rubu, tai kiek dar nemadingu? lotuliukas.gif Nes as is viso jauciu kokius 3-4 per sezona ir paperku, neskaitant apatiniu, koiniu, miego drabuziu..
Atsakyti