Įkraunama...
Įkraunama...

29-ieji onko namučiai

QUOTE(SVETA K. @ 2010 09 15, 16:12)
ragnez ,kokie saunuoliai tavo vyrukai thumbup.gif

paskaiciau, kad vargsti su savo pupa. ji su mano mazuoju juk bendraamziai...
jei mazius klyktu darze, jauciu neatlaikyciau, nevesciau visai... mano vyriausias toks buvo jautruolis, labai prie manes prisirises, kad net apskritai jokios minties neturejau del darzelio doh.gif isejo tik jau budamas 6 metu, tiesiai i priesmokykline grupe ir po metu jau i pirma klase...

QUOTE(SVETA K. @ 2010 09 15, 16:12)
Tieisingai tiki kad bus gera techapziura,taip ir bus smile.gif

man labai patiko vienos pazistamos pasakymas, kai suzinojau diagnoze. ji sake "nieko apie save nezinai, kol nesuzinai". o as sau mintyse vis pridedu - o kol nezinai, tai ir gyveni sau rami...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 09 16, 09:42)
man labai patiko vienos pazistamos pasakymas, kai suzinojau diagnoze. ji sake "nieko apie save nezinai, kol nesuzinai". o as sau mintyse vis pridedu - o kol nezinai, tai ir gyveni sau rami...

Ko nežinai - to ir nėra. smile.gif

Maniškis jau 3 techapžiūras numuilino. Išeina, kad paskutinius 1.5 metų gyvename nedokumentuotoje remisijoje (dar 3 metus turime dokumentuotus). Kadangi į tą laiką savijauta nepablogėjo, galima manyti, kad remisija yra, net jei jos ir nėra... Tokie dalykai.

Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2010 09 16, 09:10)
Ko nežinai - to ir nėra. smile.gif

Maniškis jau 3 techapžiūras numuilino. Išeina, kad paskutinius 1.5 metų gyvename nedokumentuotoje remisijoje (dar 3 metus turime dokumentuotus). Kadangi į tą laiką savijauta nepablogėjo, galima manyti, kad remisija yra, net jei jos ir nėra... Tokie dalykai.



yra, as ir jau muilinu tas apziuras, praktiskai zinau kaip jauciuos ir viskas 4u.gif ir dar kelis tokius pazystu ax.gif
Atsakyti
Aplankiau ir aš a.a.Adis kapelį. Labai gražioje vietoje, ant aukšto, aukšto kalno...
Atsakyti
O as labai dar laukiu tu patikrinimu... Mano duselei ramiau kai daktaras apziuri ir pasako, kad viskas gerai smile.gif Jau 3 metai po operacijos praejo...
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2010 09 16, 10:10)
Ko nežinai - to ir nėra. smile.gif

Maniškis jau 3 techapžiūras numuilino. Išeina, kad paskutinius 1.5 metų gyvename nedokumentuotoje remisijoje (dar 3 metus turime dokumentuotus). Kadangi į tą laiką savijauta nepablogėjo, galima manyti, kad remisija yra, net jei jos ir nėra... Tokie dalykai.


Kiekvienas sprendžia taip kaip jam atrodo.
Tikiu , kad jūsų vyras visai sveikas .

Aš kalbėsiu tik už save.Jei reguliai nesitikrinčiau, manęs čia jau nebūtų.Pirma remisija tęsėsi virš metų, o toliau buvo dar trys operacijos ir trys ciklai chemijų.Remisija būdavo 3-4 mėnesiai.Dabar remisija vėl metai, nors šiuo metu jau yra klaustukų.

Kas įdomiausia, kad metastazės būdavo užtinkamos, nejaučiant jokių blogų požymių .Nei skausmo,nei silpnumo, morališkai irgi jausdavausi tvirtai...štai taip.

Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 16 rugsėjo 2010 - 14:27
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 09 16, 15:24)
Kiekvienas sprendžia  taip kaip jam atrodo.
Aš kalbėsiu tik už save.Jei reguliai nesitikrinčiau, manęs čia jau nebūtų.Pirma remisija tęsėsi virš metų, o toliau buvo dar trys operacijos ir trys ciklai chemijų.Remisija būdavo 3-4 mėnesiai.Dabar remisija vėl metai, nors šiuo metu jau yra klaustukų.

Kas įdomiausia, kad metastazės būdavo užtinkamos, nejaučiant jokių blogų požymių .Nei skausmo,nei silpnumo, morališkai irgi jausdavausi tvirtai...štai taip.
Tikiu , kad jūsų vyras visai sveikas .

Aš netikiu, bet nieko negaliu pakeisti. Nuo kovo girdžiu "Nueisiu, nueisiu...", bet nenueina niekaip... Žinau, kad viskas prasideda patyliukais. Bet jei jau prasideda, o tiksliau, grįžta, tai... Jei ne tavo ir a.a. adis pavyzdžiai, galvočiau, kad jau nesvarbu ką tuomet bedarysi, o vis vien ten pat nusirisi. Tik gal mėnesiu/dviem vėliau.

Taip kad teks tau būti mums pavyzdžiu ir toliau. Tai būk prašom.

Atsakyti
[quote=Patriccija,2010 09 16, 10:12]
NBA, tikriausiai gydytoja chemoterapeuė apie Tave kalbėjo, sakydama, jog vienai moteriai jau 44 kartą lašins Navelbine. Tokį atsakymą gavau, kai paklausiau "Tai irgi bus šeši lašinimo kursai?" Taip man ir neatsakė kiek kartų lašins. Viena pasakė, kad lašins kas dvi savaitės.

Vakar pasidariau širdies echoskopiją Marijampolėje privačiai, tai širdis mano visiškai nepažeista chemoterapijų ankstesnių. Vienu žodžiu, jokių kontraindikacijų dėl širdies būklės porto statymui ir chemoterapijai nėra.


Jeigu Padvelskienė arba Puodžiūnaitė, tai gal ir apie mane. Navelbine paprastai lašina ilgai. Jeigu tau lašins kas dvi savaites, tai neturėtų būti labai sunku. Aš susilašinus į namus parvažiuoju pati, pailsiu ir tą pačią dieną nelabai ką jaučiu. Peršalimo požymiai atsiranda sekančią ir dar sekančią dieną. Išgeriu Paracetamolio po tabletėlę, ką nors nesunkaus namuose pavaveikiu, pagulinėju. Kai bandė lašinti kas savaitę Navelbine ir kas dvi Avastiną, va tada jau buvo ne kas. Taip ištvėriau tik keturis kartus, nes ligą gal ir labiau stabdė negu dabar, bet buvo labai sunku. Aš su širdimi problemų taip pat neturėjau, bet, kaip sakė gydytoja, padidėjęs ritmas atsakas į intoksikaciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NBA: 16 rugsėjo 2010 - 16:36
Sveikos 4u.gif . Aš irgi iš Marijampolės. Kas čia pasidarė toms suvalkietėms?
Man kažkaip neramu šiom dienom. Po operacijos praėjo 5 mėn. ir pirmąkart sunerimau. Iki tol buvau rami. Kažkaip skauda po šonkauliais operuotoje pusėje. Dieną lyg ir nieko nejaučiu, bet kokią 3-5h nakties pabundu ir skauda, kartais daugiau iš nugaros pusės, kartais iš priekio. Kas čia galėt būt? O kokie tyrimai parodo metastazes? Po trečios chemijos klausiau pas onkologę, kaip man žinoti , kad vaistai veikia, tai minėjo per metus vienakart tas, dar ten kažkas- neatsimenu. Pirmadienį važiuosiu jau pas radiologus ir pas onkologę užsuksiu išsirašyti tamoksifeną, tai reikės pasiaiškinti. Tai vat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2010 09 16, 20:19)
Sveikos 4u.gif . Aš irgi iš Marijampolės. Kas čia pasidarė toms suvalkietėms?
Man kažkaip neramu šiom dienom. Po operacijos praėjo 5 mėn. ir pirmąkart sunerimau. Iki tol buvau rami. Kažkaip skauda po šonkauliais operuotoje pusėje. Dieną lyg ir nieko nejaučiu, bet kokią 3-5h nakties pabundu ir skauda, kartais daugiau iš nugaros pusės, kartais iš priekio. Kas čia galėt būt? O kokie tyrimai parodo metastazes? Po trečios chemijos klausiau pas onkologę, kaip man žinoti , kad vaistai veikia, tai minėjo per metus vienakart tas, dar ten kažkas- neatsimenu. Pirmadienį važiuosiu jau pas radiologus  ir pas onkologę užsuksiu išsirašyti tamoksifeną, tai reikės pasiaiškinti. Tai vat g.gif


Tikrai, kas čia mums, marijampoliėtėms, darosi? verysad.gif Tyrimai metastazėms nustatyti yra echoskopija, gydytojo apžiūra, KT, biopsija, kaulų scintigrama, markeris, priklausomai nuo savijautos ir kur metastazes įtaria. Markeris man būdavo neinformatyvus. Visus nusiskundimus būtinai reikia pasakyti gydytojai - bus tikrai ramiau. Gal jie tik laikini ir visai nepavojingi. Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 09 16, 15:08)
Aplankiau ir aš a.a.Adis kapelį. Labai gražioje vietoje, ant aukšto, aukšto kalno...

Jegu palipi kelis žingsius aukštyn į kalniuką, Platelių ežeras matosi.
Atsakyti
Sveikos!, tikrai kas suvalkietems nutiko. Mano viena bendradarbe irgi tokia pacia diagnoze gydosi, jai 23 d. bus ketvirtoji chemo.

NBA, labai labai aciu uz nuraminima!
Edme, keista, kad taip ilgai nezinojau, kad ir tu, ir NBA, ir a.a. adis angel.gif esame zemietes.
Galetume pas mane suorganizuoti SUSITIKIMA!

EDME, ar sona skaudena, kai ant jo guli? Ar neuzdusti uzlipusi i trecia auksta! Ar nesinori miegoti ant dvieju pagalviu, na auksciau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 16 rugsėjo 2010 - 22:06