Įkraunama...
Įkraunama...

29-ieji onko namučiai

QUOTE(ragnez @ 2010 09 15, 13:20)
pastebejau pakraujavimu, galvojau gal koks hemorojus, turejau toki malonuma po gimdymu. seimos gyd. nusiunte pas proktologa, tas rado augliuka...
Papildyta:

galvoju.
ir apie shaiba... ir kitas, kuriu senokai nesimato... vis susirandu, ziuriu, kada buvo prisijungusios...

blink.gif nu man irgi pakraujoja kai viduriai uzketeja, kai geriu forlax viskas puiku, nustoju gerti vel tas pats doh.gif buvau pas proktologe, apziurejo, pasake kai iplesimas yra, bet israse jam uzgyti tepala ir forlax, jokiu kaltoskopiju ar kaip ji ten vadinasi neskire unsure.gif tai vis pergyvenu gal reikia eiti vel pas ja ir kad padarytu ta echoskopija, nes man dubens kaulai nuo nestumo laikotarpio vis pasakuda periodiskai, nors tai gali buti ir nuo viduriu uzketejimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(nikola @ 2010 09 15, 13:37)
blink.gif  nu man irgi pakraujoja kai viduriai uzketeja, kai geriu forlax viskas puiku, nustoju gerti vel tas pats doh.gif  buvau pas proktologe, apziurejo, pasake kai iplesimas yra, bet israse jam uzgyti tepala ir forlax, jokiu kaltoskopiju ar kaip ji ten vadinasi neskire unsure.gif  tai vis pergyvenu gal reikia eiti vel pas ja ir kad padarytu ta echoskopija, nes man dubens kaulai nuo nestumo laikotarpio vis pasakuda periodiskai, nors tai gali buti ir nuo viduriu uzketejimo g.gif

na tai jei yra iplesimas del viduriu uzkietejimo, tai uzsigydot ir galvos sau nesukat smile.gif nebent yra ir kitokiu pozymiu, pvz., nuolatinis didelis nuovargis, ryskus svorio sumazejimas be priezasties, pilvo skausmai, pilnumo jausmas, pakites tustinimasis ir pan.

tyrimas vadinasi kolonoskopija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 15 rugsėjo 2010 - 12:43
QUOTE(ragnez @ 2010 09 15, 13:41)
na tai jei yra iplesimas del viduriu uzkietejimo, tai uzsigydot ir galvos sau nesukat smile.gif nebent yra ir kitokiu pozymiu, pvz., nuolatinis didelis nuovargis, ryskus svorio sumazejimas be priezasties, pilvo skausmai, pilnumo jausmas, pakites tustinimasis ir pan.

tyrimas vadinasi kolonoskopija.

aciu 4u.gif
bet tai jums gi ta augli rado tik to tyrimo metu, kitaip jie gi nezinotu g.gif man irgi hemorojus atsiranda kai viduriai kieti, tai naturalu manau, del to iplista ten tas praejimas, nes atrodo aplamai kad ten su peiliu zarnas pjausto tie kakai doh.gif
Atsakyti
kas kam rūpi, tas tą ir "gieda" biggrin.gif
Radau 18 temoje visą atsakymą, amžiną atilsį mielajai angel.gif adis angel.gif

valio, plaukai nepaliks manęs tikriausiai. thumbup.gif

adis 2009 09 13, 17:08 Paskelbta: #219


Ačiū SVETA K., jog rūpinies. Einu chemoterapijų maratoną non stop. Ši chemoterapija - lengva net plaukai nuo jos nekrenta, tik jaučiuos lyg žuvis išmesta į krantą... Spaudimas, jau rašiau anksčiau, žemas ~80, 50-60. Širdelė pūškuoja, pulsas 100-120, hemoglobinas pakrito iki 90. Pasidariau geležies tyrimą (kardiologė patarė geležies preparatus pavartoti) - norma. Gydytoja sako, kad tai dėl vaisto poveikio. Kažkaip labai pasilpau, vienitelė vieta, kur man gera - lova, nuo gulėjimo skauda kaulus, bet daugiau nelabai turiu kam jėgų. Žadėjau šiandien kepti slyvų pyragą - niekaip...
p.s.NBA skrandis ir mane kamuoja, niekaip nesupratau nuo ko. Dabar aišku.


ir NBA dėkoju thumbup.gif
NBA 2009 09 13, 17:28 Paskelbta: #221


Laba diena, tokią gražią rudenišką dieną visoms,
Aš nuo antradienio jau su portu. Likau sužavėta kraujagyslių chirurgų darbu, personalo bendravimu su pacientais ir aplamai visa KMUK kardiologijos klinika. Palyginus su Kauno onkologijos ligonine, ten rojus... Pati procedūra buvo nebaisi, kaip minėjau, su vietine nejautra. Tik prieš bijojau, bet įkalusi prieš procedūrą raminančią tabletę, jau buvau drąsesnė.
Rytoj važiuoju į onkologijos ligoninę, jau bus galima lašinti vinorelbiną. Bijau, nes buvo sustreikavęs po pirmo lašininimo skrandis, kartu ir širdis su juo. Širdis dar ir dabar tabaluoja, krūtinę pamaudžia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 15 rugsėjo 2010 - 13:50
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 09 15, 13:06)
Gal tai ją ir palaiko.....

Ačiū.
Atsakyti
Saulelydis ,aciu....

ragnez ,kokie saunuoliai tavo vyrukai thumbup.gif Tieisingai tiki kad bus gera techapziura,taip ir bus smile.gif

Taip,pamirsau,ir shaiba seniai nebuvo cia unsure.gif

Ir linartina parse paskutini karta tokia liudna zinute,ir nesirode daugiau.
Atsakyti
Laba 4u.gif


Mergaitės, gal kuri užmatėt ar turit kokių puslapiukų kur galima pasimokyti, kaip gražiau galima užsirišti skarytę ant galvos. 4u.gif
Pati niekur nerandu, o vienodai ir paprastai jau pabodo vaikščioti ax.gif Galvojau peruka pirkti, bet labai smagu ir su skaryte vaiksčioti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės!

Aš su Jumis visada. Forumą skaitau kiekvieną dieną, tik ilgai nerašiau. Kaip man smagu, kad mano aprašyta patirtis nenuėjo perniek, o padėjo ne vienai likimo draugei.
Aš dar po šiai dienai gydausi tuo pačiu Navelbine ir nuo vasario mėnesio pridėtu Avastin. Ir aš pasinaudojau a.a. Adis suteiktom žiniom apie papildomą gydymą Avastinu, nes mūsų buvo tos pačios rūšies liga (tris kartus neigiamas), todėl niekas daugiau netinka, tik chemija, bet ji jau beveik visa išbandyta.
Norėčiau padrąsinti kitą savo kraštietę Patriciją, kad labai nebijotų to Vinorelbino. Jeigu turėsi portą, atkris labai didelė problema - rankų venos. Aš jau metus laiko per portą lašinuosi - tikrai viskas gerai. Įdomu, kokiu intensyvumo tau lašins vaistus? Man taip sunku nebuvo, kaip a.a. Adis. Tik pradžioje, kaip rašiau, streikavo skrandis, širdis. Skrandį gydžiausi daugiau nei pusę metų, dėl širdies pagerdavau Betalok ir Mildronate. Dar per lašinimą dvi ampules Mildronate sulašina ir širdis apsitvarkė. Plaukai nenuslinko, tik truputį paretėjo.
Patricija, jeigu dar galiu kuo nors padėti, parašyk man į a.ž.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2010 09 15, 13:35)
Gal Art prisijungs ar NBA ir parašys ar nuo Novelbine slenka plaukai, ar būsiu vėl plika galvele?

Na va matau jau atsakymus radai. Man iš tikro jau pradeda pasimiršti daug kas, kažkokia amnezija, visi tie metai tokie keisti, kad atrodo būčiau gyvenęs kažkokiame paraleliniame pasaulyje. Reikia nemažų pastangų prisiminti. Tik kiek pamenu tas novebline labai degina venas, tad ko gero portas būtų labai neblogas palengvinimas.
Papildyta:
QUOTE(*Gabriella* @ 2010 09 15, 16:51)
Laba  4u.gif
Mergaitės, gal kuri užmatėt ar turit  kokių puslapiukų kur galima pasimokyti, kaip gražiau galima užsirišti skarytę ant galvos.  4u.gif

Aga sprendėme ir mes šitą klausimą, net knygą iš interneto nusipirkome apie skarelių rišimą. Tačiau knygoje nieko gero nebuvo, nepritaikėme nieko. Jeigu kartais rasčiau tą knygą prižadu nuskanuoti kelis puslapius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Art.: 15 rugsėjo 2010 - 20:43
NBA heart.gif ,pasirodyk dazniau smile.gif

Gabriela ,kazkada buvo seniau ideta nuoroda,adis,pinacea (jeigu nemaisau g.gif ),bet reikia jeskoti per temas...As pati nemokejau uzristi graziai blush2.gif Tai visada prieki atlenkdavau truputi,o gale uzrisdavau su plauku guma,laikesi tvirtai ir man patikdavo taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 12 14, 19:26)
2).
Šaunuolė, geriau dabar galvoti kaip atrodys, nei nerimauti dėl to, kas laukia.
Aš juokavau  tongue.gif  įkeldama tas nuotraukytes, man jos tokios su "kabliukais" pasirodė.
O antrosiose moterys -1, 2, 3 -be galo gražios, tikros. Nežinau kaip Jums, man taip. Atviros, trapios, spinduluojančios kažkokią energiją, gal šviesą, beveik kaip naujagimiai, o  gal angelai?
Čia radau kaip rišti skarytes iš kito forumo: rišimas paprastas, primityvus, ką čia daug išmąstysi:
1)rišimas
2) rišimas
3)rišimas
4) rišimas

Labai neblogą variantą buvo aprašiusi kažkada deganti, gal primins kaip?
o aš rišdavausi įvairiai, dažniausia - tai variantas 3. Pagal nuotaiką galus paslėpdavau arba palikdavu, turėjau įvairių segių, pažįstama dizainerė specialiai tokią šilkinę gėlę padarė, tai ja susegdavau. Vasara buvo...
Kepurytę pasiuvo, karoliukais išsiuvinėjo.



QUOTE(Pinacea @ 2008 12 14, 22:29)
Skareliu rishimai: http://www.haarlos-in-hamburg.de/ paspausk kaireje puseje ant "Kopftücher"  4u.gif

Beje, kokybishku peruku parduotuve yra ir Kauno Klinikose - ten, kur knygynas, kavinuke.... man klinikos - labirintas, bet kas ieshko, tikrai suras, galima paklausti  blush2.gif



Net ilgai neieskojau 4u.gif

Sveikateles Jums visoms! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2010 09 15, 17:54)
Sveikos, mergaitės!

Aš su Jumis visada. Forumą skaitau kiekvieną dieną, tik ilgai nerašiau. Kaip man smagu, kad mano aprašyta patirtis nenuėjo perniek, o padėjo ne vienai likimo draugei.
Aš dar po šiai dienai gydausi tuo pačiu Navelbine ir nuo vasario mėnesio pridėtu Avastin. <...> Įdomu, kokiu intensyvumo tau lašins vaistus? Man taip sunku nebuvo, kaip a.a. Adis. Tik pradžioje, kaip rašiau, streikavo skrandis, širdis. Skrandį gydžiausi daugiau nei pusę metų, dėl širdies pagerdavau Betalok ir Mildronate. Dar per lašinimą dvi ampules Mildronate sulašina ir širdis apsitvarkė. Plaukai nenuslinko, tik truputį paretėjo.

NBA, tikriausiai gydytoja chemoterapeuė apie Tave kalbėjo, sakydama, jog vienai moteriai jau 44 kartą lašins Navelbine. Tokį atsakymą gavau, kai paklausiau "Tai irgi bus šeši lašinimo kursai?" Taip man ir neatsakė kiek kartų lašins. Viena pasakė, kad lašins kas dvi savaitės.

Vakar pasidariau širdies echoskopiją Marijampolėje privačiai, tai širdis mano visiškai nepažeista chemoterapijų ankstesnių. Vienu žodžiu, jokių kontraindikacijų dėl širdies būklės porto statymui ir chemoterapijai nėra.


Papildyta:
QUOTE(Art. @ 2010 09 15, 22:46)
Na va matau jau atsakymus radai. Man iš tikro jau pradeda pasimiršti daug kas, kažkokia amnezija, visi tie metai tokie keisti, kad atrodo būčiau gyvenęs kažkokiame paraleliniame pasaulyje. Reikia nemažų pastangų prisiminti. Tik kiek pamenu tas novebline labai degina venas, tad ko gero portas būtų labai neblogas palengvinimas.

Art, taip radau thumbup.gif . Ko gero šalia esančiam žmogui netgi sunkiau visa tai ištverti, nei pačiam einančiam šiuo gydymo ir gyvenimo keliu.

Tiesa, vakar tik lovoje prieš miegą prisiminiau, kad portą juk statė ir rasų lankos Mamytei.

Raselė gal irgi kelis žodelius dar "brūkštels". bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinacea @ 2010 09 16, 10:05)
Net ilgai neieskojau  4u.gif

Sveikateles Jums visoms! wub.gif


Pinacea, kad Tavo žodeliai tiesiai Dievuliui į ausį. bigsmile.gif

Atsakyti