Įkraunama...
Įkraunama...

Guerlain

QUOTE(eliseva @ 2010 09 23, 12:50)
rekomenduociau sios firmos lupdazius  thumbup.gif , o tusu ne sad.gif. tusai turi problemele, kai nori uzsukti tusa ir kisi sepeteli visa tuso mase lenda lauk, puse tuso islenda ir dar viska istepa).


as taip pat lupdaziams dedu 10 balu victory.gif
Atsakyti
noriu patarimo nusipirkau Guerlain kiss kiss pearls gloss nr.867,.
noreciau issifruoti galiojimo laika: 9V01. PRASAU PADEKITE. deKOJU!!
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 09 29, 20:00)
noriu patarimo nusipirkau Guerlain kiss kiss  pearls gloss nr.867,.
noreciau issifruoti galiojimo laika: 9V01. PRASAU PADEKITE. deKOJU!!

čia galite pasitikrinti smile.gif http://cosmeticswizard.net/
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 09 29, 20:38)

Tai kad ten dabar įvedus visada rašo wrong input ,aš jau gal su trim produktais bandžiau. O jūsiškis pagamintas 2009 m. kažkur į galą, nes pirmas skaičius visada būna metai , o raidės daugmaž pagal abėcėlę, taigi jam maždaug metai laiko, vienu žodžiu dar tikrai geras.
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 09 29, 21:11)
Tai kad ten dabar įvedus visada rašo wrong input ,aš jau gal su trim produktais bandžiau. O jūsiškis pagamintas 2009 m. kažkur į galą, nes pirmas skaičius visada būna metai , o raidės daugmaž pagal abėcėlę, taigi jam maždaug metai laiko, vienu žodžiu dar tikrai geras.


o kiek laiko Guerlain kosmetika gallioja, nes nusipirkau Kristianoje, o parejus tik apziurejau...
Atsakyti
apziurejau savo turima-keista,bet ant dekoratyvines neradau niekur kiek laiko atidarytas daiktas galioja,o ant toniko-12men.nuo atidarymo.manau,akd jie gana ilgai galioja mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar įsigijau šią naują krempudrą lingerie de peau . Labai patiko dengimas, kuris nėra ypatingai sunkus, tačiau net ir mano riebiai ir problematiškai odai tiko labai. Plius patiko odai suteiktas subtilus švytėjimas, jos pagyvinimas. Panaudojus ilgiau, parašysiu vėl, ar įspūdis neišdilo.
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 10 10, 16:08)
Vakar įsigijau šią naują krempudrą lingerie de peau . Labai patiko dengimas, kuris nėra ypatingai sunkus, tačiau net ir mano riebiai ir problematiškai odai tiko labai. Plius patiko odai suteiktas subtilus švytėjimas, jos pagyvinimas. Panaudojus ilgiau, parašysiu vėl, ar įspūdis neišdilo.

Sveika. Cia gal naujoji Guerlain pudra? Jei taip, tai siandien irgi ja ziurejau, labai lengvai ir fainai tepasi. Konsultante patare imti 03 nr. Bet dar padvejojau...neisdrysau paparsyti, kad i indeli ipiltu pabandymui...tai ir nepirkau, nes spalva gan sviesi pasirode, bet kadangi as neinu i soliariuma tai gal ir gera butu g.gif

Koki numeriuka pasiemete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 10 10, 15:08)
Vakar įsigijau šią naują krempudrą lingerie de peau . Labai patiko dengimas, kuris nėra ypatingai sunkus, tačiau net ir mano riebiai ir problematiškai odai tiko labai. Plius patiko odai suteiktas subtilus švytėjimas, jos pagyvinimas. Panaudojus ilgiau, parašysiu vėl, ar įspūdis neišdilo.

O kokiai ji odai?
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2010 10 10, 19:53)
Sveika. Cia gal naujoji Guerlain pudra? Jei taip, tai siandien irgi ja ziurejau, labai lengvai ir fainai tepasi. Konsultante patare imti 03 nr. Bet dar padvejojau...neisdrysau paparsyti, kad i indeli ipiltu pabandymui...tai ir nepirkau, nes spalva gan sviesi pasirode, bet kadangi as neinu i soliariuma tai gal ir gera butu  g.gif

Koki numeriuka pasiemete?   4u.gif

Taip, kiek supratau, čia naujoji mirksiukas.gif Pas mus tai apskritai nėra mėginių, bet mane papudravo vietoje, todėl iš karto galėjau matyti, kas ir kaip.
Ėmiau Nr. 2. esu labai šviesiaodė ir todėl labai dažnai sunku atitaikyti spalvą.
QUOTE(angel666 @ 2010 10 10, 21:17)
O kokiai ji odai?

Manau, visiems tipams. mano mišri.
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 10 11, 13:32)
Taip, kiek supratau, čia naujoji mirksiukas.gif Pas mus tai apskritai nėra mėginių, bet mane papudravo vietoje, todėl iš karto galėjau matyti, kas ir kaip.
Ėmiau Nr. 2. esu labai šviesiaodė ir todėl labai dažnai sunku atitaikyti spalvą.

Manau, visiems tipams. mano mišri.

Na vis tik neatsispyriau as Guerlain`ui blush2.gif , siandien vien del pudrytes lekiau i KLP doh.gif . Zadejau pirkti ta naujaja, bet ji man pasirode vis tik per mazai maskuojanti. Kadangi mano oda ziema buna sausa emiau Parure aqua 03. Manau, kad spalvyte atitaikiau ideliai. Negaliu atsidaziaugti savo naujuoju pirkiniu. Preke verta kainos wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 10 11, 12:32)
Taip, kiek supratau, čia naujoji mirksiukas.gif Pas mus tai apskritai nėra mėginių, bet mane papudravo vietoje, todėl iš karto galėjau matyti, kas ir kaip.
Ėmiau Nr. 2. esu labai šviesiaodė ir todėl labai dažnai sunku atitaikyti spalvą.


kaip tas 2 nr? ar čia šviesiausias koks yra? gal galite, jei nesukels per daug sunkumų, įmesti kokią foto kaip šios pudros spalvytė nors ant rankos dienos šviesoj atrodo? 4u.gif Douglase Guerlain nėra, tai nėra kur ir pasibandyti šios pudrytės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristepala @ 2010 10 11, 16:58)
Na vis tik neatsispyriau as Guerlain`ui  blush2.gif , siandien vien del pudrytes lekiau i KLP  doh.gif . Zadejau pirkti ta naujaja, bet ji man pasirode vis tik per mazai maskuojanti. Kadangi mano oda ziema buna sausa emiau Parure aqua 03. Manau, kad spalvyte atitaikiau ideliai. Negaliu atsidaziaugti savo naujuoju pirkiniu. Preke verta kainos  wub.gif  4u.gif

o gal jums tik pasirodė, ar tikrai Aqua geriau maskuoja už naująją Lingerie De Peau? norėčiau kokios iš Guerlain bet sunkoka išsirinkti.. ax.gif o Aqua duoda kažką panašaus į vidutinį maskavimą? g.gif
Atsakyti