Įkraunama...
Įkraunama...

Guerlain

ydomu kuria imti :
Guerlain Terracotta Light Sheer bronzinė pudra
http://www.sephora.c...m...&id=P136300
ar
Guerlain Terracotta 4 Seasons Tailor-Made bronzinė pudra
http://www.sephora.c...m...&id=P260211
4u.gif
p.s. as esu naudojusi pudryte parure aqua, siaip labai smagi. ilgai laikydavosi, tik nesuprantu as ja kai tepdavau man ji tokia blizgi buvo ( veidas kaip slapias ) .. nebuvo matine oda, iki kol su kempinele, ja nutapsnodavau ( nezinau kaip paaiskinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
ydomu cia as gal kazka negerai dariau, ar visoms taip ? gal blogai kad as kaskart pries tepant slapia pudra tepuosi kremuko nivea, kad veido netrauktu g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 liepos 2012 - 18:31
QUOTE(Smilte24 @ 2010 10 24, 12:16)
nesuprantu as ja kai tepdavau man ji tokia blizgi buvo ( veidas kaip slapias ) .. nebuvo matine oda, iki kol su kempinele, ja nutapsnodavau ( nezinau kaip paaiskinti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )
ydomu cia as gal kazka negerai dariau, ar visoms taip ? gal blogai kad as kaskart pries tepant slapia pudra tepuosi kremuko nivea, kad veido netrauktu  g.gif  blush2.gif

juk privaloma iš pradžių odą patepti kremu.. ax.gif kad blizga normalu, tam yra birios, presuotos pudros, kad nuimtų blizgėjimą
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 10 24, 13:30)
juk privaloma iš pradžių odą patepti kremu..  ax.gif  kad blizga normalu, tam yra birios, presuotos pudros, kad nuimtų blizgėjimą

aciu 4u.gif
o sita Guerlain Terracotta 4 Seasons Tailor-Made bronzinė pudra http://www.sephora.c...m...&id=P260211
tai visam veidui ar tik kaip skaistalai naudojami ? ..
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 10 24, 12:48)
aciu 4u.gif
o sita Terracotta 4 Seasons Tailor-Made bronzinė pudra http://www.sephora.c...m...&id=P260211
tai visam veidui ar tik kaip skaistalai naudojami ? ..

čia bronzantas ir labai tamsus, aišku aš nežinau kokia jūsų oda, bet nemanau, kad kažkas galėtų ją naudoti vietoj kompaktinės visam veidui, ji tik įdegio efektui sutekti- skruostams kaktai, smakrui. 4u.gif
Tuberosos įdėtam video mergina ją naudoja galit pasižiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 10 24, 19:39)
Pažiūrėjau aš tos merginos daugiau nufilmuotos medžiagos, tai toks jausmas, kad tik kosmetika ir gyvena, nes produktų daug turi ir viską iš eilės naudoja. Arba toks jos darbas, reklamuoti kosmetiką ax.gif

Man rodos ji anksčiau yra dirbusi kažką su kosmetika ir dizainu susijusio, dabar vaiką augina tongue.gif Na jinai gi tipiška rusaitė ,kurios darbas gerai atrodyti , nes mūsiškės barakudos palyginus su jomis deja tik smulkmė.. Bet jos video man patinka būtent tuo, kad ji tikrai nieko konkretaus nereklamuoja, yra labai daug ką išbandžiusi, viską parodo vaizdiškai ir labai aiškiai , dėl to apie tam tikrą produktą galima susidaryti labai aiškų vaizdą ir savo kailiu krūvos netinkamų priemonių nebandyti.
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 10 24, 21:05)
Man rodos ji anksčiau yra dirbusi kažką su kosmetika ir dizainu susijusio, dabar vaiką augina  tongue.gif Na jinai gi tipiška rusaitė ,kurios darbas gerai atrodyti , nes mūsiškės barakudos palyginus su jomis deja tik smulkmė.. Bet jos video man patinka būtent tuo, kad ji tikrai nieko konkretaus nereklamuoja, yra labai daug ką išbandžiusi, viską parodo vaizdiškai ir labai aiškiai , dėl to apie tam tikrą produktą galima susidaryti labai aiškų vaizdą ir savo kailiu krūvos netinkamų priemonių nebandyti.

Tai nieko blogo tam ir nematau, tik niekaip nesuprantu, iš kur tiek pinigų, nes gi la prarie, guerlain, chanel...nu vis tiek ne kiekvienso lietuvės kišenei. Galvočiau, kad neblogai LT mastais už-dirbu, bet tokiais kiekiais tikrai įpirkti negalėčiau. Ir tai dar stengiuosi ne LT pirkti, nes pas mus brangiau.
O šiaip ir man patiko jos tie vaizdeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
nu as tos pudros irgi uzsimaniau doh.gif , o ji kazin tinka misriai odai, greit pradedanciai blizget ? kaip supratau is jusu komentaru tai turetu tikti g.gif
o nr.02 manatrodo ce pats sviesiausias g.gif
o meteoritai ir sitas daiktas
user posted image
tai ce tas pats, tik kad presuoti jie?
Atsakyti
\labai grazus idetas makiazas cia, subtilus toks... thumbup.gif papasakokit kas nors daugiua apie 4 daliu bronzanta, ar tinka jis sviesiai odai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2010 10 25, 10:32)
\labai grazus idetas makiazas cia, subtilus toks...  thumbup.gif papasakokit kas nors daugiua apie  4 daliu bronzanta, ar tinka jis sviesiai odai?  4u.gif

tu apie 4seasons ta kalbi ?
as kiek kalbejau su mergina kuri naudoja tai sake, kad jei nieko nera pamainomo, naudoja ji kaip ir sake cia mergina tik skruostam paryskinti, ir sviesiausia dalim perbega per visa veida, tai veidukas ale persikiukas smile.gif tinka jis labiau brunetem, ir lengvai ydegusioms..
tai va uzsisakiau, kai tik ismeginsiu parasysiu..
bet mastau gal dar tuos meteoritus pasiimti ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte24: 25 spalio 2010 - 09:15
nu ateinu su pirmais ispudziais apie naujaja pudryte Lingerie de peau
user posted image
nu vakar neiskenciau ir pasidaziau vakare ant nuvalyto veiduko, tai pirmas ispudis thumbup.gif
dengiasi labai maloniai, maskavimo man tikrai uztenka, veidukas toks sviezias atrode, nu turbut ce bus mano nauja meile wub.gif
bus dar daugiau atsiliepimu kai normaliai pasidazysiu ryte ir ziuresiu kaip dienos begy atrodys veidukas 4u.gif
Atsakyti
gal kas bandet sita pudryte 4u.gif
Guerlain 'Les Violettes' Mineral Powder
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 10 31, 13:49)
nu ateinu su pirmais ispudziais apie naujaja pudryte Lingerie de peau
user posted image
nu vakar neiskenciau ir pasidaziau vakare ant nuvalyto veiduko, tai pirmas ispudis  thumbup.gif
dengiasi labai maloniai, maskavimo man tikrai uztenka, veidukas toks sviezias atrode, nu turbut ce bus mano nauja meile  wub.gif
bus dar daugiau atsiliepimu kai normaliai pasidazysiu ryte ir ziuresiu kaip dienos begy atrodys veidukas  4u.gif

Man irgi ji patiko, tik vis tik galvoju, kad Nr. 2 man šiek tiek per tamsus. Idealiai spalvą buvau atitaikius tik su Maria Galland ir vasarą iš Amerikos atsivežta pudra, kuri kainavo centus. Bet Amerikoj atspalvių pasirnkimas labai platus, ne taip, kaip pas mus doh.gif
Atsakyti