Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

Pasidalinkit paprastu lūpų balzamo receptuku pradedantiesiems?
Sesė labai nori... Ji planuoja dėl kedro/kėnio EA, ar bus koks nors saugantis poveikis?
Turiu avokadų ir kokoso aliejų, bet baziniam rekomenduočiau jai simondsijas, ok?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2010 11 24, 16:49)
Sveikos. Ar yra geriančių aliejus/ naudojančių juos į vidų? Aš pati pradėjau gerti nakvišų al. ir esu labai patenkinta. Kokie jūsų atsiliepimai? Kiek laiko galima gerti, ar reikia daryti pertraukas?

Esu sugėrusi ne vieną nakvišu al. buteliuką. Man poveikis irgi labai patiko ypač dėl PMS. Iš pradžių buvo sunku su skoniu susidraugauti, bet po keletos šauktų pripratau. Petraukas aš darau, nuolatos negeriu. Dažniausiai 1 mėn. geriu, kitą negeriu. Agurklių al. nesu bandžiusi, bet dabar kaip tik mąstau jį įsigyti, kadangi nakvišų ir agurklių al. derinys yra labai geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 11 24, 22:59)
Pasidalinkit paprastu lūpų balzamo receptuku pradedantiesiems?
Sesė labai nori... Ji planuoja dėl kedro/kėnio EA, ar bus koks nors saugantis poveikis?
Turiu avokadų ir kokoso aliejų, bet baziniam rekomenduočiau jai simondsijas, ok?
4u.gif

Aš dedu 18 % bičių vaško, o visa kita per pusę skysti aliejai ir kieti (svistmedis ir kakavos sviestas) smile.gif gaunasi labai geros konsistencijos, ne per kieti, bet ir ne per minkšti, neištirpsta šiltoje rankinėje.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 11 19, 22:29)
Ar kuri naudojote Pepha tight? noreciau isbandyt, tik baisu, kad nesuerzintu. ar nedirgina jautrios odos? su dumbliais veido kaukiu tai nesidarau, erzina schmoll.gif


sveika,

as naudoju jau senokai. tiesa sakant, nuo tada, kai pasirode AN. nors mano oda nera jautri, bet jei lyginant su dumbliais, tai dumbliai man grauzdavo, negaledavau laikyti kaukes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2010 11 28, 23:29)
sveika,

as naudoju jau senokai. tiesa sakant, nuo tada, kai pasirode AN. nors mano oda nera jautri, bet jei lyginant su dumbliais, tai dumbliai man grauzdavo, negaledavau laikyti kaukes mirksiukas.gif

4u.gif tai nesijaucia jokio diskomforto? mano tik zandai jautroki, plonesne gal net pati oda +kuperoze, tai stengiuosi kuo maziau ja erzinti.
Atsakyti
Sveikos,
pamaciau kvapo reduktoriu, tai puoliau uzsakineti smile.gif
Gal galite priminti, koks dar aliejus be argano ir ersketroziu tinka paakiams? smile.gif Nes argano dar turiu, o ersketroziu nera..
Atsakyti
Skaičiau,net galva susisuko unsure.gif
mergaitės , atsiprašau jei kartosiuos,bet labai noriu konsultacijos,kokįdarotės kremuką apsaugai nuo šalto oro ,kad tiktų ir man ir vaikams.Gal galima gatavą pirkt? Ar kok saliejukas gal tinka tokiam reikalui? Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 11 29, 11:38)
Skaičiau,net galva susisuko  unsure.gif
mergaitės , atsiprašau jei kartosiuos,bet labai noriu konsultacijos,kokįdarotės kremuką apsaugai nuo šalto oro ,kad tiktų ir man ir vaikams.Gal galima gatavą pirkt? Ar kok saliejukas gal tinka tokiam reikalui? Ačiū. 4u.gif

Sviestmedis tinka (tiek paprastas, tiek nilinis).
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 11 29, 12:37)
Sviestmedis tinka  (tiek paprastas, tiek nilinis).

blush2.gif ir tiesiog juo tepti veidukus? Ar gaminti?Jei gaminti - ko dar reiktų? aciuks.gif
Atsakyti
paprastas sviestmedis yra kietas, tai jį reiktų išsukti su kokiu skystu aliejumi, kad gautųsi maloni tekstūra. Niliniu galima vienu tepti lengviau, nes jis minkštas. Klausimas, ar tu nori teptis vienu aliejumi?

čia yra aprašytas kremo gamybos pagrindas: kur ką šildyti, kaip maišyti. Nepasakei, kokia tavo pačios oda ir ko iš kremo tikiesi, bet pasiskaičius aliejų aprašymus į aliejinę fazę galėtum sudėti ir sviestmedį, ir kitų aliejų tokiomis proporcijomis, kokiomis tik širdis geidžia smile.gif

vistik patarčiau gamintis kremą, nes šildymo/šaltuoju sezonu neretai odai pritrūksta drėgmės wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 29 lapkričio 2010 - 12:41
QUOTE(Satura @ 2010 11 29, 13:29)

Ačiū 4u.gif
Mano oda sausa.
Vaikų skirtinga- vienam 6 metai, jautroka, o dukrai 16 tai mišri.
Kaip manot ar vienas kremukas tiks visiems - turiu minty apsauginis nuo šalto oro, ar geriau skirtingus.
Skaitau, copypastinu, konspektuoju doh.gif tokia košė makalošė galvoj doh.gif o reik jau tpsakant vakar to kremuko, nes šalčiai biggrin.gif
Atsakyti
į mane - tu wink.gif

gal ir vienas tiktų, reiktų pabandyti wink.gif Bet sviestmedžio vistiek dėčiau tik dalį, maximum 15-20 proc. aliejinės dalies ir primaišyčiau lengvesnių, pavyzdžiui, marulų, sezamų ir pasidaryčiau universalesnį kremuką. Nes jeigu pirksi sviestmedį, tai tikrai galėsi per didžiausius šalčius bandyti juo vienu ar pamaišytu su skystesniu aliejumi pasitepti. Tuo tarpu paauglei mergaitei gali būti per sunkus vienas sviestmedis smile.gif
Atsakyti