Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Ievulyte @ 2010 12 03, 16:00)
Sveikutes,


Norejau paklaust  kokie aliejai tinka naujagimiui? Noriu padaryt dovana draugei, tai zadu maisyt sviestmedi su kokiu aliejuku, kad teptusi lengvai, tiktu zandukus tept einant i lauka, pasutusia sikyte patepliot.?


Kiek domejausi kudikiam tinka simsodiju, saldziuju migdolu. Tai galima sviestmedi su simsodiju aliejumi issukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! Norejau paklausti jusu patyrusiu - ka naudojate kuno ir veido prausimui?
AM parduotuvelej neaptikau afrikietisko muilo... o kaip tik noreciau dabar ji isigyti. Gal kitas koks produktas geresnis?
Ir...ka patartumete sausai kuno odai tepti - sviestmedi sumaisyti su kokiu aliejumi?
O plauku sausumui naikinti ax.gif ? ir plovimu metu, ir po plovimo?
kaip pastebejau su plauku priemonemis sunkiau truputi..
Ir dar domina toks klausimukas (kol negaminu savu priemoniu) - ar galima eteriniu alieju, juros silko, fitokeratino, alavijo gelio ir pan. imaisyti i pirktine chemine neekologiska kosmetika (sampuna, plauku kauke pvz.)?

Aciu mergytes, jus saunuoles, ima baltas pavydas, kad tiek esate pazengusios savo sveikatos ir grozio naudai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzule @ 2010 12 07, 04:16)
1. ka naudojate kuno ir veido prausimui?
2. AM parduotuvelej neaptikau afrikietisko muilo... o kaip tik noreciau dabar ji isigyti. Gal kitas koks produktas geresnis?
3. Ir...ka patartumete sausai kuno odai tepti - sviestmedi sumaisyti su kokiu aliejumi?
4. O plauku sausumui naikinti  ax.gif ? ir plovimu metu, ir po plovimo?
5. ar galima eteriniu alieju, juros silko, fitokeratino, alavijo gelio ir pan. imaisyti i pirktine chemine neekologiska kosmetika (sampuna, plauku kauke pvz.)?

1. rasulo moli, sumaisyta su hidrolatu ar distiliuotu vand.
2. prausimuisi? visokiu naturaliu muilu yra, bet ne apie tai tema
3. taip, su bet kokiu tinkanciu/patinkanciu skystu aliejumi
4. daryti kaukes, aliejine ir su kitais pagerinimais. paskaitinek AN produktu aprasymus, tikrai prisitaikysi ir sau. po plovimo dar dregnus palukus galima patepti laseliu aliejaus, jei yra labai sausi. arba gamintis galiuku seruma lengva, su BTMS. yra prie aprasymo jo gamyba
5. i naturalia galima, tai bus galima ir i sintetine
Atsakyti
ar yra kokia priemone nuo rankos istinimo,nes su limfa kazkas negerai?
Atsakyti
QUOTE(zuzule @ 2010 12 07, 05:16)
Ir dar domina toks klausimukas (kol negaminu savu priemoniu) - ar galima eteriniu alieju, juros silko, fitokeratino, alavijo gelio ir pan. imaisyti i pirktine chemine neekologiska kosmetika (sampuna, plauku kauke pvz.)?

o kam i cheminius kremus gera dalyka maisyti?? pradek pirkti naturalius kremus:) o visus siuos pagerinimus mes dedame i molio kaukes, hidrolatus pasigeriname. As susimakaluoju koki aliejuka su slojos geliu, silko ilasinu,pantenolio, dar kokiu pagerinimu is AromaNatural. Viena hidrolata turiu pasigerinusi glicerinu ir AHA rugstimi. Kadangi daules nebera, galima drasiau AHA rugsti naudoti.
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2010 12 03, 11:19)
Sveikos mergaites,
Visos temos neperskaiciau, bet gal galetumet padet. Mano mergytei 7 savaites, labai sunta uzpakaliukas, daug ko tepem is gydytoju prirasytu tepalu, kazkur uzskaiciau kad issutimam labai gerai yra sviestmedis, tai dabar antra dien tik tepam. O kas dar gerai tokiem maziams ir ju problemelems?? Pleiskanojancia kaktyte sutvarkem su jojobos aliejuku.. O koks aliejukas geriau kuneli tept po maudyniu?
Dekui 4u.gif

Aš ir dabar esu saviškiams padariusi mišinuką su sviestais ir cinko milteliais. Didysis dar ne super moka pats tvarkytsi tai tenka kartais patepti, tai per dieną praeina paraudimas.
vaikai l. mėgsta kokosą-nes skaniai kvepia smile.gif Aišku, galima ir minėtu migdolų aliejumi ar taukmedžiu tepti, ar padaryti mišinį.

QUOTE(Ievulyte @ 2010 12 03, 15:00)
Sveikutes,

ateau pasigirti, kad  susikuriau sau kremukaNorejau paklaust  kokie aliejai tinka naujagimiui? Noriu padaryt dovana draugei, tai zadu maisyt sviestmedi su kokiu aliejuku, kad teptusi lengvai, tiktu zandukus tept einant i lauka, pasutusia sikyte patepliot.?

Smagu, kad pavyko smile.gif
Taukmedis universaliausias, bet lengvai nesitepa, jį skiesti galima su migdolais, jojoba, kokosu. Nilinis lengvai tepasi.
Papildyta:
QUOTE(pumpulpulka @ 2010 11 24, 17:49)
Monica, ar nebus ateity nakvišų aliejaus didesnio kiekio buteliukuose? Po 100ml ar pan.?
Ar neplanuojate ateity prekiauti chna, basma milteliais?  rolleyes.gif


didesnius kiekius galima suorganizuoti, tik reikia pakankamai iš anksto su manim suderinti per meilą smile.gif

Esant nemažai užklausimų, užsakiau aš eko prausiklio/šampūno bazę smile.gif.

gatavom priemonėm po naujų užsiimsiu, dabar ir taip sunkiai viską spėju organizuoti cool.gif
Atsakyti
Zinau, kad kalbejot, kazkur buvau ta macius, bet dabar neberandu blush2.gif norejau paklaust, kodel GSE paskystina krema? Krema darau su emuliniu vasku, GSE dedu 0,6%. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2010 12 08, 23:08)
Zinau, kad kalbejot, kazkur buvau ta macius, bet dabar neberandu  blush2.gif  norejau paklaust, kodel GSE paskystina krema? Krema darau su emuliniu vasku, GSE dedu 0,6%.  4u.gif

prisijungsiu prie kl. del GSE, manau jis kaltas, kad atsiskiria kazkiek aliejus kremuose. gali taip buti? neberandu kitos priezasties, kame reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 12 09, 00:51)
prisijungsiu prie kl. del GSE, manau jis kaltas, kad atsiskiria kazkiek aliejus kremuose. gali taip buti? neberandu kitos priezasties, kame reikalas g.gif

As jo irgi nebenaudoju, nes kaip kada.. Buvo pora kartu atsiskyre, pora ne. Nesuprasi, Bet paskystina tikrai. Man ekokonservantas labiau patinka - garantuotai nieko nepadarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 12 09, 01:04)
As jo irgi nebenaudoju, nes kaip kada.. Buvo pora kartu atsiskyre, pora ne. Nesuprasi, Bet paskystina tikrai. Man ekokonservantas labiau patinka - garantuotai nieko nepadarys smile.gif

as kitos priezasties kazkaip ir nesugalvojau, dar svarsciau, kad gal temperaturu neatitaikiau ar pan., bet paskutini krema grynai su termometru matavau, kad jau atitiktu ir vel ziuriu laseliai aliejaus stovi pavirsiuje. gal per daug dedu, anksciau taip nebudavo g.gif
gal zinai kur ekokonservanto skubiau gauti? ir ar tikrai patikimas jis? An dabar nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 12 08, 23:51)
prisijungsiu prie kl. del GSE, manau jis kaltas, kad atsiskiria kazkiek aliejus kremuose. gali taip buti? neberandu kitos priezasties, kame reikalas g.gif


vava, man irgi atsiskiria po kurio laiko aliejus g.gif as itarciau tai, kad GSE keicia pH. Gi musu gaminamuoe kremuoe jokio buferinio elemento ner, kuris subalansuotu pH, jokiu stabilizatoriu, kitaip tariant. Jauciu pabandysiu ir as ecokonservanta i savo koki kremuka, nors GSE man vis tiek skamba geriau...
Atsakyti
Žinokit aš to GSE neturiu, bet paskutinį kartą gaminant irgi buvo atsiskyrę dalis aliejaus. Naudojau ekokonservantą.
Atsakyti