Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(kice @ 2010 11 29, 08:08)
  Gal galite priminti, koks dar aliejus be argano ir ersketroziu tinka paakiams? smile.gif Nes argano dar turiu, o ersketroziu nera..

avokadu
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 11 29, 01:29)
4u.gif tai nesijaucia jokio diskomforto? mano tik zandai jautroki, plonesne gal net pati oda +kuperoze, tai stengiuosi kuo maziau ja erzinti.


jau baigiu ta buteliuka smile.gif naudojau su keliu rusiu hidrolatais. ne karto nedirgino, atvirksciai, malonu. del stangrinimo, kokia ir jo funkcija yra, negaliu tiksliai pasakyti. juk toki dalyka sunku ismatuoti. zodziu reziume, man patiko, tiko ir oda patenkinta, isskyrus, kai ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2010 11 29, 18:09)
jau baigiu ta buteliuka smile.gif naudojau su keliu rusiu hidrolatais. ne karto nedirgino, atvirksciai, malonu. del stangrinimo, kokia ir jo funkcija yra, negaliu tiksliai pasakyti. juk toki dalyka sunku ismatuoti. zodziu reziume, man patiko, tiko ir oda patenkinta, isskyrus, kai ka biggrin.gif

ka gi? jei ne paslaptis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 11 29, 18:23)
ka gi? jei ne paslaptis biggrin.gif


oj, nejuokink lotuliukas.gif tai nesusije su pepha biggrin.gif
starzdanos slykstynes ir pigmentines demes po nestumo doh.gif dar kai "padirbu" ant smakro, turiu groziu. buvau susitvarkius su lazdynu al ir moliais, va kas prase manes ten listi blush2.gif doh.gif

o va cia ir isplaukia klausimas: gal kuri paaiskins: jei tarkim bazini alieju praturtinu eteriniais aliejais pagal norima poveiki, tai kurie aliejai veikia ? ar sinergiskai ?
is patirties buvo taip: lazdynu al pagerinau apelsinu ea ir dar kazkuriais, neva kad ir sutrauktu poras, ir stangrintu ir balintu, o finalas toks, kad vienas lazdynu aliejus man duodavo geresni rezultata negu kad paturbintas ? kame cia paslaptis ? kad sviestas sviestuotas gavosi ?
ir ot protinga, i visa kieki privariau ea blush2.gif doh.gif
Papildyta:
gal kas primintumet kaip pasidaryti gerima su acai miltukais ?
arbatinis saukstelis (5 ml) i skysti ir viskas ?
noriu pasitikslinti.
ant tuscio skrandzio ? ryte ? ar visai nesvarbu ?
aciu !! 4u.gif
Atsakyti
Ar ekosalyje ir AN psl prekiu kainos vienodos?
Ar absoliuta galima naudoti kaip kvepalus? Jei konkreciau,tai gal kuri bande jazminu absoliuta?
Atsakyti
Noriu pareikšti, kad Monikos spanguolių sėklų aliejus tiesiog nuostabus! wub.gif Be galo, be galo malonu jį naudoti! bigsmile.gif Lengvas, lengvai ir greitai geriasi, oda lieka labai patenkinta, ir geras jausmas viduj wub.gif Tik užvakar gavau, tad kol kas naudoju gryną, nors planuoju darytis su juo ksantaninį geliuką, bet kai grynas taip maloniai naudojasi, tai net nesinori skubėti su gelio gamyba biggrin.gif Beje, gal galėtumėt pasakyti, kiek daugiausiai aliejaus galima pilti į ksantaninį gelį, kad būtų gera konsistencija/tekstūra, kad aliejus pakankamai susiemulsintų?


Dar išbandžiau šventojo baziliko eterinį aliejų. Aprašymas įspūdingas thumbup.gif Be to, rašo, kad „ideali priemonė nuo peršalimo ir gripo", tad šiom šaaaltom dienom ir garinu ištisą dieną, kad nesusirgčiau smile.gif Kvapas man kažkaip primena „Žvaigždutę" — vaikystės vasarų priemonę nuo uodų biggrin.gif Bet vis tiek ea labai patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Visos temos neperskaiciau, bet gal galetumet padet. Mano mergytei 7 savaites, labai sunta uzpakaliukas, daug ko tepem is gydytoju prirasytu tepalu, kazkur uzskaiciau kad issutimam labai gerai yra sviestmedis, tai dabar antra dien tik tepam. O kas dar gerai tokiem maziams ir ju problemelems?? Pleiskanojancia kaktyte sutvarkem su jojobos aliejuku.. O koks aliejukas geriau kuneli tept po maudyniu?

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2010 12 03, 10:19)
Sveikos mergaites,

Visos temos neperskaiciau, bet gal galetumet padet. Mano mergytei 7 savaites, labai sunta uzpakaliukas, daug ko tepem is gydytoju prirasytu tepalu, kazkur uzskaiciau kad issutimam labai gerai yra sviestmedis, tai dabar antra dien tik tepam. O kas dar gerai tokiem maziams ir ju problemelems?? Pleiskanojancia kaktyte sutvarkem su jojobos aliejuku.. O koks aliejukas geriau kuneli tept po maudyniu?

Dekui 4u.gif

bandykit keist pampersus ir duokit nuogu uzpakaliu pasibut 4u.gif as po maudyniu vaikisku alieju tik prabraukdavau ir viskas susitvarke 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

atejau pasigirti, kad susikuriau sau kremuka is roziu ir rozmarinu vandens, makadamiju, argano, ricinos aliejuku,sviestmedzio sv.,emulsinio vasko ir levandu et.al. Mano oda rieboka, tai kremas superinis, nepalieka blizgesio, susigerineja ilgokai, bet paskui oda nerealiai svelni lieka. Kitasyk darysiu dar lengvesni. smile.gif

Norejau paklaust kokie aliejai tinka naujagimiui? Noriu padaryt dovana draugei, tai zadu maisyt sviestmedi su kokiu aliejuku, kad teptusi lengvai, tiktu zandukus tept einant i lauka, pasutusia sikyte patepliot.?
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2010 12 03, 10:19)
Sveikos mergaites,

Visos temos neperskaiciau, bet gal galetumet padet. Mano mergytei 7 savaites, labai sunta uzpakaliukas, daug ko tepem is gydytoju prirasytu tepalu, kazkur uzskaiciau kad issutimam labai gerai yra sviestmedis, tai dabar antra dien tik tepam. O kas dar gerai tokiem maziams ir ju problemelems?? Pleiskanojancia kaktyte sutvarkem su jojobos aliejuku.. O koks aliejukas geriau kuneli tept po maudyniu?

Dekui 4u.gif

Aš savo pupai užpakaliuką tepiau Weledos cinko kremuku. Tikrai labai geras. Niekada neturėjome jokių problemų dėl šutimo. Jei tik užmatydavau, kad kažkas negero randasi, Weleda patepdavau ir viskas kaip ranka nuimta praeidavo. smile.gif . Tik nenaudokit jokių drėgnų servetėlių užpakaliuko valymui, nes tada nei sviestmedis, nei Weleda nepadės schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2010 11 21, 23:54)
noreciau pasikonsultuoti sveikatos klausimais.

kokius dar, be mano isvardintu, ea galima naudoti gerkles skalavimui:
Greipfrutu
pelargoniju
ramuneliu
baziliku
citrinu



Puikiai tinka arbatmedžio ir lauramedžio ea
Gerklės skalavimo reikmėms labai gerai pasirinktus eterinius aliejus
lašinti į šiltą vandenį su patirpinta druska, tada ir ea geriau iųsimaišo
druskingame skystyej ir gerklei naudinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 04 gruodžio 2010 - 15:09
QUOTE(Ievulyte @ 2010 12 03, 15:00)
Sveikutes,

Norejau paklaust  kokie aliejai tinka naujagimiui? Noriu padaryt dovana draugei, tai zadu maisyt sviestmedi su kokiu aliejuku, kad teptusi lengvai, tiktu zandukus tept einant i lauka, pasutusia sikyte patepliot.?


As savo lelei tepu vien sviestmedziu veiduka einant i lauka. Tepu niliniu, nes jis lengviau tepasi. Bet tepdavau ir tuo kietesniu, susildzius tarp pirstu. Siaip dar migdolu, kokosu tinka maziukams.
O pasutimams tai man labiausiai tikdavo sviestmedis+truputi medetku fitolio. Pries tai dar galima papurksti levandu, ramuneliu hidrolatu ir leist nudziut be sauskelnes.
Vavute11, keiskit sauskelnes pirmiausiai. Po maudyniu, masazams/paglostymams kokosas labai tiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 06 gruodžio 2010 - 15:57