Įkraunama...
Įkraunama...

Svajoklių kampelis, romantinių knygų mylėtojams

QUOTE(saulegraza6 @ 2010 12 27, 12:49)
Mane taip pat suintrigavo TANGO serija g.gif  Šiaip ir ištrauka tokia visai nieko, reikės pamėginti g.gif


Mane taip pat suintrigavo ši serija. Manau pirksiu. Aš mėgstu knygas "dvi už vienos kainą" pirkti knygyne ar prekybos centre, kadangi galiu pasirinkti antrąjį romaną, kurio nesu skaičiusi. Būtų gerai, kad ir užsisakant internete būtų galimybė pasirinkti, pvz. pateiktas specialus sąrašas, iš kurio tu gali pasirinkti. būtų fantastika.
Atsakyti
labas,
Vakar gavau ir per pusdienį "surijau" C.Miles "Nenumatytas atvejis" blush2.gif bigsmile.gif Viena pirmųjų Intrigos knygučių ir aišku viena iš geriausių thumbup.gif Dar liko pora neskaitytų, bet nerandu nusipirkti unsure.gif
Atsakyti
as dabar skaitau Maknot"Vitne, mylimoji" tai labai labai man ji wub.gif kazkuom skiriai nuo paksutiniuju Maknot romanu, kakzokia laisvesne dvasia toje knygoje biggrin.gif ir ivykiai tokie nenuspejami wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 12 29, 13:27)
as dabar skaitau Maknot"Vitne, mylimoji" tai labai labai man ji  wub.gif  kazkuom skiriai nuo paksutiniuju Maknot romanu, kakzokia laisvesne dvasia toje knygoje  biggrin.gif  ir  ivykiai tokie nenuspejami  wub.gif

isduok is kur gavai? biggrin.gif As vis medzioju sita ir Tobula.Deja deja...
Kibsiu siandien i Salcio faktoriu.Tik biski baisoka-vakare busiu viena namie,tai kazi ar nebus baisu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 12 29, 13:27)
as dabar skaitau Maknot"Vitne, mylimoji" tai labai labai man ji  wub.gif  kazkuom skiriai nuo paksutiniuju Maknot romanu, kakzokia laisvesne dvasia toje knygoje  biggrin.gif  ir  ivykiai tokie nenuspejami  wub.gif

Tai ji ir yra kitokia, ji viena pirmųjų. Kritikų laikoma geriausia. Kol kas, gal dar ką genialaus sugeneruos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 29 gruodžio 2010 - 14:13
Aha, Svelni isduok is kur gavai 'Vitne, mylimoji'?
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2010 12 29, 15:37)
isduok is kur gavai?  biggrin.gif As vis medzioju sita ir Tobula.Deja deja...
Kibsiu siandien i Salcio faktoriu.Tik biski baisoka-vakare busiu viena namie,tai kazi ar nebus baisu hihihi.gif


Nebijok mirksiukas.gif Šalčio faktorius nėra pagal mane baisus... Intriguojantis, sudominantis, užvedantis ax.gif blush2.gif bet nebaisus schmoll.gif

Aš dabar baigiau skaityti Brown Užgavėnias.. Net nežinau, gera bet tikrai ne iš geriausiu g.gif Skaitėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulegraza6: 29 gruodžio 2010 - 18:39
QUOTE(Simbulis @ 2010 12 29, 16:34)
Aha, Svelni isduok is kur gavai 'Vitne, mylimoji'?


Jeigu neklystu - iš bibliotekos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegraza6 @ 2010 12 29, 19:39)
Nebijok mirksiukas.gif  Šalčio faktorius nėra pagal mane baisus... Intriguojantis, sudominantis, užvedantis  ax.gif blush2.gif bet nebaisus  schmoll.gif

Aš dabar baigiau skaityti Brown Užgavėnias.. Net nežinau, gera bet tikrai ne iš geriausiu g.gif  Skaitėte?

Aš ją esu skaičiusi. Nėra pati geriausia, tačiau nieko. Vidutinė. Neseniai baigiau skaityti S. Brown "Dūmų uždanga".
Aš esu skaičiusi visas Sandros Brown knygas, išskyrus "Paslėpta meilės liepsna" (jos ieškau, tačiau nerandu).
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2010 12 29, 19:11)
išskyrus "Paslėpta meilės liepsna" (jos ieškau, tačiau nerandu).

Man ji pati geriausia Brown knyga thumbup.gif bigsmile.gif Skaičiusi beveik visas, neskaitant naujųjų detektyvinio stiliaus (iš jų tik "Svetimą veidą" perskaičiau).
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2010 12 29, 13:37)
isduok is kur gavai?  biggrin.gif As vis medzioju sita ir Tobula.Deja deja...



QUOTE(Simbulis @ 2010 12 29, 16:34)
Aha, Svelni isduok is kur gavai 'Vitne, mylimoji'?

nepatikėsit biggrin.gif bet čia SM pirkau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 12 29, 22:16)
nepatikėsit  biggrin.gif  bet čia SM pirkau bigsmile.gif


O gal noresite paskui perleisiti? Arba parduosite ax.gif (arb paskolinsite paskaityti) blush2.gif
Atsakyti