Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasiskolinate iš vyro piniginės jam nežinant?

O kam skolintis,jei jis pats duoda kai prireikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Draugas visada duoda pinigų kai tik reikia. Kartais sako, eik pati pasiimk iš piniginės, ir visada pasisakau kokią sumą pasiėmiau nors tai tebūtų keli metaliniai litai smile.gif
O jeigu taip nutiktų, kad jo nebūtų (o tik jo piniginė biggrin.gif ) ir reiktų pinigų, skambinčiau ir prašyčiau leidimo imti pinigus smile.gif Neįsivaizduoju kitokios situacijos ir nepalaikau tų, kurios taip daro.
Atsakyti
skolintis nereikia, nes piniginė bendra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2010 11 19, 14:27)
skolintis nereikia, nes piniginė bendra  smile.gif

drinks_cheers.gif . Pas mus irgi pinigai bendri thumbup.gif . Jei tik kuriam i pabaiga (mano piniginej ar vyro kisenej), tai pasiteiraujam, gal pas kuri dar uzsiliko reikiama suma... Jei ne, tai kazkuris nuo korteles nuimam. O ir apie turimus saskaitose pinigelius vienas kita visada informuojame, tariames del busimu pirkiniu, kad menesio pbg. neliktume be pinigu biggrin.gif .
Atsakyti
Jei savoj pasibaigė ir reikia, tai tiesiog pasiimu:)
Atsakyti
mes turime bendra dezute kur sudeti pinigeliai atskirais pundeliais: uz buta,maistui ir t.t. Pries pasiimant visada vienas kitam pranesam kad galetume orientuotis..
Atsakyti
Aš visada žinau kiek pas mane piniginėje pinigų ir būtų nemalonus siurprizas, jei parduotuvėje atsidariusi piniginę nerasčiau kiek reikia schmoll.gif Manau iš vyro pusės lygiai tas pats, juk jis ir piniginė kartu namo pareina, kodėl nepaprašyti biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus seimoj priimta, kad pinigai visi mano nuoziuroj, nes as megstu viska suziuret, surasyt, suplanuot, o vyras ne, ir as daugiau visdelto turiu islaidu (juk ir maista planuoju ir mokesciai ir man daugiau visko reikia) (t.y. visada zinom kiek yra ir kiek galima isleisti, o kada pataupyti, nes jie vienoj kruvoj), tai su tuo problemu nekila, taip pripratom, kad islaidas pajamas visas fiksuojam, zinom kas kada kiek isleido, zinom, kad pas kiekviena yra silpnybiu ir nepykstam jei kas truputi issleidzia (buna tokiu momentu (retu), kad norisi nupirkti kazka, nesvarbu ka, vat norisi). Be to vyras kiekviena vakara, "perkrato" savo pinigine, pasako kiek isleido kiek liko, man duoda ir ramu. biggrin.gif Jau daug metu taip ir niekada dar nebuvo jokio konflikto del pinigu thumbup.gif. Kai yra sveikas protas (nemetyt pinigu visokiom nesamonem), pasitikejimas tai manau nereikalingi jokie "vagiliavimai". Sio poziurio gal ismokau is mamos, tetis ir visus pinigus atiduodavo mamai, po to pvz. pietums prasydavo lotuliukas.gif (kas mus vaikus labai linksmino, nes mano mama ne tokia gera kaip as, tai net nevisada duodavo tongue.gif , o kartais kai jis nematydavo, ir is pinigines paskutinius istraukdavo (kas manau labai negrazu) ir tetis kartais visai be pinigu vaiksciodavo (na skamba kiek tironiskai, bet visada stengesi uzdirbti vis daugiau ir daugiau).
Oho kiek prirasiau blush2.gif Na cia tik mano tokia patirtis, bet neteisiu kitu (kas gal istraukia pinigus paslapcia, juk nezinom tikrosios padeties... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amukas: 09 gruodžio 2010 - 12:03
niekada neteko imti jam nezinant, jis pats man duoda. kai ima zmona tai dar gal ir nieko, bet jei mergina, tai... g.gif
Atsakyti
Niekada neemiau ir neimu nei zinant, nei nezinant. Kartais sako eik paimk, bet geriau atnesu pinigine, kad pats paduotu smile.gif Lygiai taip pat neskaitau ne savo laisku bei sms.
Atsakyti
O cia dabar taip vadinasi "pasiskolinti", kai zmogus nezino? Anksciau tai lyg vagyste vadinosi ir kiek cia daug besidziaugianciu bigsmile.gif jei savi baigiasi, tai pasiskolinu wub.gif (pasivagiu, nieko zmogui nesakius)...
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 12 23, 13:46)
Niekada neemiau ir neimu nei zinant, nei nezinant. Kartais sako eik paimk, bet geriau atnesu pinigine, kad pats paduotu smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti