Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasiskolinate iš vyro piniginės jam nežinant?

imti nezinant? net mintis tokia nekiltu schmoll.gif ... Turbut paskui netureciau kur akiu slept g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2010 11 19, 13:27)
skolintis nereikia, nes piniginė bendra  smile.gif


kaip galima skolintis? jei bendras ūkis, tai ir bendri pinigai. Paklausi ar turi ir tiek.
Atsakyti
Tikrai ne. Man išvis nepatinka net ir jam matant iš piniginės imt-geraiu jau jis paduoda. smile.gif
Atsakyti
tikrai ne schmoll.gif pinigai pas mus , bendri, jei reikia paklausiu ar turi ir tik tada paimu, kad zinotu mirksiukas.gif
Atsakyti
tai vadinama smulkia vagyste doh.gif jei jau pritrukai pinigu geriau paprasyk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 06, 16:29)
imti nezinant? net mintis tokia nekiltu schmoll.gif ... Turbut paskui netureciau kur akiu slept g.gif .

Pritariu Jums ir aš negaliu net pagalvoti apie tai. Žinoma kai skalbiu kelnes, kišenes visada patikrinu. Esu keletą kartų išskalbusi su pinigais ax.gif
Atsakyti
Visada pasakau, kad paimsiu pinigeliu, o geriausiai kai jis pats paduoda pinigus.
Atsakyti
Niekada neimu, pats duoda kai mato, kad man jau nekas su pinigėliais ax.gif
Atsakyti
pas mus ir pinigai yra bendri,ir nereikia imti nezinant jam is pinigines thumbup.gif
Atsakyti
Mes gyvename nesusituoke jau 6m, taciau turime bendra saskaita ir niekada viens kito neklausiame kam ir kur reikia pinigeliu. kiek reikia tiek pasiimam. na aisku nekalbama apie tukstantines sumas smile.gif
Atsakyti
Jam nežinant - niekada... ir apskritai kaip galima lįsti į kito piniginę blink.gif (ir visai nesvarbu kad ji vyro)
Atsakyti
niekada gyvenime neemiau slapta is vyro,jei reikia pasakau tik tada paimu. ax.gif
Atsakyti