Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

man veiksmingiausia priemonė buvo ir yra slyvos: vasarą natūralios, žiemą džiovintos.
Atsakyti
QUOTE(darbsti @ 2006 10 13, 16:18)
Man šią problemą padėjo išspręsti sriuba. Ją reikia valgyti tirštą. Gal kam padės!


kokia sriuba? ax.gif bet kokia sriuba ar kazkokia spec.?
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2006 12 04, 16:16)
man veiksmingiausia priemonė buvo ir yra slyvos: vasarą natūralios, žiemą džiovintos.


Pats veiksmingiausias būdas thumbup.gif
Atsakyti
o mane kai uzklumpa tokia beda tai man padeda ryte suvalgyti banana su arbata thumbup.gif arba jogurto didesne pakuote ryte suvalgyti irgi neblogai
Atsakyti
Man labai veiksminga kivi 4u.gif
Atsakyti
o nuo viduriu putimo ar tinka espumizano tabletukes suaugusiem nes man net tik pucia pilva bet ir raizo senakt net uzmigti negalejau o be to ir viduriu uzkietejimas kankina ar nekenke leliui tie viduriu raizymai
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2006 12 21, 20:59)
o nuo viduriu putimo ar tinka espumizano tabletukes suaugusiem nes man net tik pucia pilva bet ir raizo senakt net uzmigti negalejau o be to ir viduriu uzkietejimas kankina ar nekenke leliui tie viduriu raizymai


Ir mane si problema uzpuole, labai stipriai ir man piveli pucia, bet neraizo. Del vaistuku tai as nieko nezinau ar galima gerti, bet zinau - kaz espumizano viena pazystama kone nuo pat gimimo savo suneliui duodavo, kad nepustu pivelio, tai gal ir nestuke.gif galima, bet tiksliai tai nzn, reikia pas gydytoja klaust
Atsakyti
Man labai gerai padeda nuo visu shitu nemalonumu burokai ir rupi duona. tai jei sumushtini koki taisausi, tai su kokiu "Rugeliu", o shiaip burokeliu salotas, burokeliu sriuba ir vel koki burokeliu kur ikishu smile.gif tai man geriau nei slyvos biggrin.gif
Atsakyti
Tik as apsidziaugiau, kad baigesi viduriu uzkietejimas, kaip vel prasidejo doh.gif
Kankino pirmus du men., ir stai vel.....
Isbandziau daug visko: vanduo is ryto ant tuscio skrandzio - kila rugstingumas, slyvos, abrikosai, kefyras, siltas kefyras... niekas nepadedavo.
Gydytoja patare burokeliu salotas, bet zaliu burokeliu, ne virtu. Salotos ko tai man neskanios, bet radau kita varianta - svieziai spaustos sultys (del skonio dar kartais sumaisau su obuoliu sultimis). Zinokite, fantastika. Suveikia po paros ir veikia praktiskai savaite!!!! thumbup.gif
Gal kam pades... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bailiuke: 02 vasario 2007 - 13:49
Dziovintos slyvos man super veikia 4u.gif

Bandziau kivius, bet nieko doh.gif
Gal mano organizmui jie kitaip veikia nestuke.gif
Atsakyti
Žiūriu, daug kas jau buvo surašyta, tai gal ir pasikartosiu. Man padeda vandens išgerti iš pat ryto ant tuščio skrandžio, tada pusryčiams kokia nors košė (grikių, avižinių dribsnių, perlinių kruopų; nes reikia valgyti ląstelienos - gerai virškinama) ir dieną džiovintos slyvos. Tiesa, tos slyvos suveikia po maždaug paros... Taip pat sakoma, kad reikia gerti kefyro, neištyriau jo poveikio, tai nežinau smile.gif
Atsakyti
As siulau apmastyti, kokius vitaminus geriate. Man tai gelezis vidurius kietina.
Atsakyti