Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

Labas. g.gif Paskaičiau tavo žinutę ir įsivaizduoju kaip jautiesi. Vienas ir pats geriausias vaistas nėštumo, žindymo ir po gimdymo laikotarpiu nuo vidurių užkietėjimo yra DUPHALAC. Tai sirupas kuris minkština vidurius, bet jų nepaleidžia. Dabar pati žinok ir kitiems pasakyk. Juos man išrašė gydytojas. Kaina apie 11lt. 250ml. Tikrai padės. smile.gif
Papildyta:
DUPHALAC sirupas nuo vidurių užkietėjimo. Kaina apie 11lt. 250ml. Pradeda veikti po 2 dienų. Man daktaras išrašė. Pabandykit tikrai padės ir nebereiks kankintis. Išgersit po valgio po 10ml. tris kart dienoje ir akyse prašviesės ir nėštumas malonumą teiks. Nes aš pati iki tol labai kamavausi, o dabar jokių problemų. Be to sirupą galima gerti ir žindymo laikotarpiu. Būtinai įsigykit.
Atsakyti
Man labai gerai padeda ryte isgerta stikline vandens,bet taip nemegstu jo... schmoll.gif Po to gerai kivi,tik ne viena,o kokias 4,ir tai kita diena suveikia,labai gerai burokeliu sultys,ir siap reikia kuo daugiu gerti skysciu,ko as nedarau.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatti @ 2007 03 21, 21:03)
Man labai gerai padeda ryte isgerta stikline vandens,bet taip nemegstu jo... schmoll.gif Po to gerai kivi,tik ne viena,o kokias 4,ir tai kita diena suveikia,labai gerai burokeliu sultys,ir siap reikia kuo daugiu gerti skysciu,ko as nedarau.... ax.gif


va va man irgi kiviai ryte thumbup.gif dar actimel isgeriu, vaistu nesinori vartot... vistiek jie nera gerai... bet mazdaug karta i dvi savaites klizmute dar pasidarau, o tada taip gerai palengveja viskas...
Atsakyti
o man labai gerai padeda nuo vid. uzkietejimo obuoliai. sugrauziu du kiekviena vakara visai pries miega ir viskas buna gerai.
linkiu visoms nestukems nestuke.gif geros sveikateles thumbup.gif
Atsakyti
o man nuo obuoliu pucia pilva...
Atsakyti
tokie "malonumai" man nuo pirmu savaiciu prasidejo... as nuo viduriu uzkietejimo aviziniu dribsniu kose valgau. ryte suvalgai, o vakare jau thumbup.gif . dar lepicol kartas nuo karto, super daiktas, jis sieneles zarnynu isvalo, tiesiog super rezultatas. o ir vaikuciui nekenkia visiskai.
Atsakyti
o man zinokit kazkaip niekas nebepadeda.... labai bijau hemarojaus....
Atsakyti
man irgi niekas nepadeda,nu dar kiviai ryte,o jau kaip spaudzia pilva tai turiu tokiu lasukiu REGULAX rasoma kad nestuke.gif galima tai isgeriu,tai ryte taip gera buna lotuliukas.gif
turiu ir LEPIKOLY bet nuo jo taip pykina,uztenka paziureti i dezute,jau bloga pasidaro doh.gif
Atsakyti
Ir man labai blogai su tuo uzkietejimu... Ka bebandau tik tam kart padeda, o veliau tas pats. Siaip as visa gyvenima turejau sita problema, todel mano visas gyvenimas buvo nuolatine dieta (koses, koses ir dar karta koses, nu dar virtos darzoves, vaisiai be skureliu, jogurtai naturalus), ir si dieta tikrai man padedavo. O dabar juk turiu valgyti daug daugiau, t.y. ivairiau ir skaiciau, kad net 6 kartus per diena doh.gif Isbandziau ir dziovintas slyvas ir ju sultys, ir rytais aliejuau sauksta su stikline vandens, o ir siaip daug vaisiu valgau (obuoliu, kiviu, slyvu...), bet padeda daugiausiai keliom dienom verysad.gif Viena diena visai buvo prastai, labai skaudet pilva pradejo, pust, raizyt, tai spjoviau ir pasilaikiau pora dienu savo senosios dietos... Ir iskart susitvarke... Bet juk daugiau negalima dietos laikytis... vaistinej karta paklausiau ar man galima LEpikol, tai ispute akis ir pasake "zinoma, kad NE, tik vaistazoles kaikurios"... isejau nusiminusi verysad.gif Taip ir kenciu kiekviena diena, kai jau visai blogai buna pasidarau klizmute... smile.gif Matyt taip ir teks visa nestuma, tik nezinau, kas geriau mano vaikiukui ar uzkieteja viduriai bet pilnavertis maistas, ar tvarkingi viduriai, bet dietiskas maistas g.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif , gerai žinau šitą problemą, mano nėštumas 26 savaitės, o visa bėda prasidėjo kai tik pastojau ir kokius 3 mėnesius kovojau. Daktarė liepė gerti Lepicol, 2 kartus per dieną gėriau, maišiau su sultimis, kad skaniau būtu, taip pat gėriau linų sėmenis mirkytus vandenyje, linų sėmenys manau labai padėjo, nes nuo Lepicol jau bloga buvo. Man vienu metu ir viduriai kietėjo ir rugštis skrandyje kilo, tai galvojau išproto išves, bet dabar jau geriau, tikuosi nebepasikartos tokios bėdos.
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif ,
Kadangi ir man buvo aktuoli ši problemikė tsi nusprendžiau įkišti trigrašiuką smile.gif
Jus labai taip nepanikuokite, man taip pat buvo užkieteje ir kraujuko buvo, bet dabar jau 2 menesiai ramu.
thumbup.gif
Slyvu nektaras! Maximoj prastesnis, Norfoj kartais būna geresnio. Trijų litriukų talpelę per porą dienų suvartokite iškart pramus. Paskui pertraukike dienos ir vėl.
Iš išgėriau kokius šešis slovikiukus, žinoma šalia dar kiviai prieš miegą ir grūdėtos varškės pusryčiams. Ir skanu ir veiksminga. Dabar jau čė savaite ir bedų nėra, jei pajuntu, kad vėl jie nori kietėti aš juos slyvikėm užpilu ir gerai.
Stenkitės maistą pakeisti, nes žvakikę ten įsikišti spėsite, kai daktarė išrašys jas.
Sėkmės visoms. assa.gif
Atsakyti
nu zinokit as irgi nebeiskenciau laukt rezultato su tais visais vaisiais ir kitais preaparatais, tai vaistineje nusipirkau to duphalaco ir klizmuciu kazkokiu su vaistukais... lauksim pagerejimo smile.gif
Atsakyti