Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

as pries uzdraudima.
manau kad iki 5 savaiciu mikroabortai turetu but leidziami.
siaip ar taip - pritariu kad uzdraudus turetu padaryti nemokama kontracepcija. nes dabar dar ir recepto reikia! visiska nesamone.
pati daryciaus aborta isprievartavimo atveju ir jei kudikis nesveikas.
Atsakyti
As pries abortus, bet taip pat pries uzdraudima. Nes tai yra moters teisiu pazeidimas.
jei mes tokie religingi, gal tuoj busim kaip Malta ar Filipinai - kur ne tik abortai uzdrausti, bet ir skyrybos neegzistuoja blink.gif

Atsakyti
Kiekvienas is musu turi teise rinktis,kaip gyventi ir kaip planuoti rytoju.Vargu ar draudimai ka nors gali pakeisti,juk tokia zmogaus prigimtis,kuo daugiau draudziama tuo labiau tam priesinamasi. doh.gif
Atsakyti
moteri visgi bando priverst gimdyt, o kaipgi tevelis?jei jis staiga nepanoro tokiu tapt? jei susirinko skudurus ir isdume pas mama? jei spyga atkises gazdina jog daugiau kaip vieno MGL negausi? ir t.t.
Atsakyti
mintis uzdrausti abortus gali kilti tik savo jegas ir galia bei itaka pervertinusiems ir turintiems kazkokiu sutrikimu zmonems...

aborto uzdraudimas yra TOLYGU moters vertimui gimdyti, kai kisamasi i jos asm. gyvenima, pazeidziama jos apsisprendimo laisve ir .t. tai apskritai yra moteru gimines zeminimas.
ar 9 men buti nelaukiamu pilvo turiniu vaisiui/vaikui gera? jei jau aboortu draudimo entuziastai tikina, kad vaisius vos ne nuo pirmosios uzsimezgimo sekundes yra asmenybe, kuri turi savo teises, gal jie galetu atsakyti i toki klausima...
ar norim dar daugiau savizudybiu?juk tai vienas is budu, kuri pasmerktos gimdyti moterys (ypac nepinametes, ir kitu aplinkybiu aukos) pasirinktu...
padaugetu nelegaliu abortu, kuomet atsiranda rizika infekcijosm, nukraujavimui, mirciai...
o kokiam kaime gal ir liaudiski metodai atgytu, jei kokiai vargsei moteriai 8 vaikus jau ir taip ismaitint reikia...


tegu tie, kam tokie vejai galvoj svilpia pirma pasirupina jau gimusiais vaikais, kurie neturi ko valgyt, liudi vaiknamiuose...

smirdi klasuyt tokiu ideju.




beje - as UZ teise i aborta, nors aborta laikau baisiu dalyku ir pati tam save pasmerkciau tik ypatingai prastoje situacijoje.
Papildyta:
QUOTE(applebee @ 2008 01 14, 10:38)
Lydejau drauge darytis aborto.. Niekada gyvenime nebenoreciau matyti tokiu liudnu zmogaus akiu.. Esu pries abortus, bet, kita vertus, teisus tie, kurie sako, jog abortai nedigs - tiesiog jie bus daromi nelegaliai, galbut net isaugs kudikiu nuzudymu.. Reikalinga labai tvirta ir motyvuota istatymine baze Lietuvoje, bet, esu tikra, mums iki to toli, Seimas geriau etiketem uzsiimines..



nesupratau - nori pasakyti moteris (drauge) pati apsisprende, kad reikia darytis aborta, nes vaiko ji nenori ir labai del savo sprendimo liudejo?

kazkaip nelabai logiskai skamba... gal ja kas verte darytis aborta?
Papildyta:
[quote=Tranquility,2008 01 14, 23:38]

vienintelė išimtis būtų jeigu gresia pavojus gyvybei arba po išprievartavimo... gerai. o tai kuom tas vaikas kaltas kad jo mamą išprievartavo? čia tas pats kas ir su karjera beveik.... schmoll.gif abejais atvejais nukentėjo moteris, visais atvejais nekaltas yra tas vaikas, o ir po išprivartavimo galima išgerti kito ryto tabletę manau.




absoliuciai teisingai pastebeta !
Atsakyti
as kategoriskai pries uzdraudima
Atsakyti
čia taip tarp kitko... įdomu.
vadovėlyje perskaičiau, kad 30 proc. užsimezgusių zigotų neišgyvena ir po poros sav. mėnesinių formoje pasišalina. va kiek asmenybių žūva.... g.gif
Atsakyti
kvieciu pasirasyti peticija, kad valstybe nesprestu uz moteri ir jos nezemintu, paversdama gimdymo inkubatoriumi.

http://www_peticija_.../339/pasirasyti
Atsakyti
Jei tikrai toki isakyma priims, tai turetu apgalvoti visas svarbias priezastis. Viena aktualiausiu man ir cia nepamineta - abortas apsigimimu atveju (seimoje yra buve apsigimimu). Nesuprantu, tokiu atveju privaleciau gimdyti nesveika vaikeli?? Jokios teises pasirinkti ar net pagalvoti?? verysad.gif
Taip pat nesuprantu, kuo po isprievartavimo uzsimezgusi gyvybe kitokia?
Esu maciusi nuotrauku po aborto. Tiesiog baisu ir labai liudna kai matai kunelio dalis...As pries abortus, bet tam tikrais atvejais jis gali buti iseitis. Be to, kiekvienas turi tureti teise apsipresti.
Beje, girdejau, kad rytdienos tablete jau tik su receptu galima isigyt... Galima ir nespet iki gydytojos nubegt...
Atsakyti
Aš ir prieš abortus,bet taip pat prieš jų uždraudimą,čia jau visiška nesamonė mano manymu doh.gif Geriausiai,kad jo nereikėtų,bet juk būna visokių situacijų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniete @ 2008 02 06, 03:27)
Aš ir prieš abortus,bet taip pat prieš jų uždraudimą,čia jau visiška nesamonė mano manymu  doh.gif Geriausiai,kad jo nereikėtų,bet juk būna visokių situacijų  unsure.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Absurdas schmoll.gif
Aš pavyzdžiui negaliu jokiu kontraceptiku gerti,nei spirales detis,net sargiai netinka man.O turiu jau du vaikus.
Na trečia tai visai norečiau,jei jau netyčia gautus,bet 4 tai jau nesamone butu schmoll.gif

ka tokioms kaip aš daryt,jei netyčia pastočiau verysad.gif
Atsakyti