Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbai - šedevrai

SOBIESKA,negaliu neparasyti,nesusilaikiau,-nu jau raktine!!!!! LAAABAAI GRAZU! O kas ten per plytos,kas ten per medziaga tokia? rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=sobieska,2010 10 13, 22:25]
.....žvilgsnis pro pilies liekanas i toliiiiii.........

I pilies liekanas dar ziuriu bet tai kas matosi "pro" - laaabai grazu..
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2010 10 13, 21:23)
Ir vėl nauja tema. Prašau drąsiai rodykite savo darbus  4u.gif


oi kaip mano sūnus tokia dėžike apsidžiaugtų wub.gif

Baltės burbulai labai labai wub.gif
Atsakyti
oho kokiu grozybiu cia visos pridaret wub.gif saunuoles visos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 10 13, 21:48)
Efauto...o kokie pirmi 2 is...100... biggrin.gif

Pajacu karaliai 2 ir Emutes vaikyste biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(efauto @ 2010 10 14, 01:18)
Pajacu karaliai 2 ir Emutes vaikyste biggrin.gif  4u.gif

efauto special for you...atveriu kelia i prisiminimus biggrin.gif

user posted image

user posted image


juratere...nieko naujo, tik su strukturine pasta zaidziu smile.gif ...raktines sudedamieji komponentai: medinukas, dazai, motyvas, servetele, strukturine pasta,lakas 4u.gif

aciuuuuuu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sobieska, nu ir grazumelius kuri, be žodžiu. 4u.gif
Atsakyti
Raseleb, waw, na ir dėžė, labai apgalvotai padaryta, man labai labai. Pati irgi galvojau apie tokią, bet mintyse net neįsivaizdavau kaip ji atrodo dekoruota, supper thumbup.gif
Sobieska, graži raktinė, plytos gražios ax.gif Kažkodėl jaučiu joms silpnybę šiokią tokią biggrin.gif
Atsakyti
Kristule666, Jennifer ...aciu 4u.gif ...dabar darau darbuka, tai...po tokio ryskumo anas bus toks "truputeli paplaukes", nu ne pagal mane, bet bus kaip turi but rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 10 14, 07:52)
Kristule666, Jennifer ...aciu 4u.gif ...dabar darau darbuka, tai...po tokio ryskumo anas bus toks "truputeli paplaukes", nu ne pagal mane, bet bus kaip turi but rolleyes.gif

Gal servetką ar bent jau dekupažinį naudoji ar vėl spausdintas motyvas bus? blush2.gif
Atsakyti
Jau atgavau amą, tai jau galiu pasisakyti lotuliukas.gif SOBIESKA - NEREALU thumbup.gif Man tai gražiausias ir tobuliausias tavo darbas...nu tos plytos mane tikrai apkerėjo wub.gif wub.gif wub.gif labai labai labai jos man mirksiukas.gif

Raseleb - vo čia tai darbelio apimtis....skrynia didele ir viskas puikiai sugalvota, suderinta...kažkoks berniukas ja labai džiaugsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 10 13, 15:50)
Na, kad niekas nesirodo, tai aš dar pasivaidensiu smile.gif

"Meškučiai"



gražu wub.gif wub.gif wub.gif as ir bandysi ukibt i eglutes papuošalus pirma karta , žiūrėsim kaip seksis unsure.gif

QUOTE(Raseleb @ 2010 10 13, 20:23)


O tuo pačiu atidarydama temą noriu jums parodyti savo šedevrą  blush2.gif Namuose jau vietos nebuvo kur fotografuoti, tokią skynią teko traukti į rudenėjantį orą



gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti