Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbai - šedevrai

Rasaleb už skrynią, sobieska už raktinę 4u.gif 4u.gif Abu darbeliai be žodžių bigsmile.gif
Atsakyti
na baigiam, tikrai net nebegražu.
O apie darbą sakau savo nuomonę nežiūrėdama į niką. Jei merginos nesupyksite, įkelsiu sobieskos darbą, kuris man laaaaabai patinka. Gal aš atsilikusi, ar dar kokia, bet man tai yra gražu ax.gif
user posted image
Ir tai tik vienas iš man patinkančių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 14 spalio 2010 - 12:49
anoj temoj porą pagyrimų palikau mintyse, tai atitempiu čia
auksine, tavo smilgų pieva labai švelni wub.gif
aistullka, tavo tašiukas mielas, o dėžutės vidinis skilimas man net labiau patiko.
Atsakyti
Ei, MIARGOS , baikit pyktis...mokėkim priimti ne tik pagyras, bet ir kritiką 4u.gif nosis iškelta į viršų dar nei vieno nenuvedė į kūrybos aukštumas blush2.gif

aš kadangi nebijau jokios kritikos, priimu visokią nuomonę (dažnai ji net padeda tolesniuose darbuose), tai atnešu dar keletą savo darbukų, kurie daryti tikrai nesenai..tik čia nesirodžiau dar ax.gif

Servetėlinė ''Auksinė elegancija''
user posted image

Ir paprastučiai, bet man mieli vaikiški rėmeliai wub.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistullka: 14 spalio 2010 - 12:49
QUOTE(aistullka @ 2010 10 14, 13:49)


servetėlinė wub.gif
pirmai suknytei trūksta tos medžio dalies blush2.gif
Atsakyti
aistullka, labai gražūs darbeliai, tik užkliuvo kad servetėlinės vidus nedekoruotas, čia taip sumąstyta ar kaip? Rėmeliai dailūs, su medeliu ir paukščiuku servetėlė graži, tik pati dar jos niekur napritraikiau. Kažkaip man įstrigęs kažkieno kažkada seniai dekoruotas wc dangtis su šia servetėle, man laaabai patiko wub.gif
Atsakyti
Jennifer aciu 4u.gif ...dabar as ja kiek kitaip daryciau blush2.gif

Zydraake...aciu 4u.gif

Aistullka, maciau tavo tuos darbus ir savo pagyru doze jau atsiemei biggrin.gif
Papildyta:
Grazinkit man pagyru doze lotuliukas.gif

user posted image
Papildyta:
o cia susitaikymui blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Na ir aš ikeliu savo baigtą darbuką. Nieko ypatingo, bet pridažiau daug...Sakykit gal ko trūksta biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Jennifer - servetėlinės vidus dažytas 4u.gif tik labai švelnia gelsva spalva...
šiaip nemėgstu palikti nedekoruoto vidaus...nebent tai liečiasi su maistu...
Atsakyti
pasirodysiu ir as biggrin.gif nesu labai didele dekupazo zinove. nedaug darbeliu esu dariusi.
bet kritika priimu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
user posted image


user posted image

Atsakyti
aaaita, man pirmos dėžutes žalia spalva aki rėžia...blankesnes gal reikejo?
Atsakyti
[I]Kiek daug praleidau kol pusdienį čia nebuvau lotuliukas.gif Toks įspūdis, kad kylo kylo kylo banga ir nuslūgo... dabar vėl rami žydra jūra ir saulės spindulėliai joje atsispindi smile.gif Tegul taip ir būna smile.gif
Kristule666, kaip tiksliai suderinai tuos du motyvus laikrody thumbup.gif , o jei kažko trūksta, tai pasendink Sottile, įtrink keliuose vietose ir bus liuks, nors man ir taip gražu 4u.gif
Aistulka, gražūs darbai, tik daugiau nefotografuok to grožio ant suglamžytos medžiagos-nekaip atrodo doh.gif
Sobieska, šauniai susitaikei mirksiukas.gif
aaaita, apie antrą dėžę nieko nesakysiu, vaikiški daiktai pagal kiekvieno skonį gražūs. Bet pirmoji dėželė bus labai graži, jei sumaišysi dažus ir prislopinsi tą žalią pilkšvai rudu rūkeliu, tada ir potepiai nuo teptuko taps švelnesni. 4u.gif Šaunuolė, kad tokį sunkų paveiksliuką nepabijojai naudot ir pritapyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bus_ka: 14 spalio 2010 - 13:30