Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

akvilyte, likau pakerėta tavo važonėlio wub.gif nerealus man jis thumbup.gif

Olesta, tavo vestuvinis labai šaunus bigsmile.gif liuks idėja thumbup.gif
Atsakyti
ačiū, ai kažkaip patiko auksas, o tą idėją su aisingu ir ažūru nusižiūrėjau internete, ten buvo labai gražiai padarytas tortas, hjei kada dar teks daryti man kažką panašaus, tai ten labai superinis pavyzdys, aš čia tik kelis jo elementus pasiskolinau, ten buvo daryta ant kvadratų ir tos aisingo platėjančios juostos ne tiesiai o skersai, nu patiko labai ta idėja, pabandžiau perkelt ant apvalaus smile.gif buvau pasidarius visas tas rožes vienam tortui, bet taip gavosi, kad padalinau dviems lotuliukas.gif nes antrasis irgi brandžiai progai buvo o spėju visaip kaip, vakar naktinėjau po darbo biškį, kitus šiandien, nes rytdienai tik atiduot, dar vienas liko nepuoštas ir vienas neteptas, vis prišokdama vakarais, vakarais blush2.gif
Atsakyti
Nesu parodyt vestuvini toki rudenini su saulegrazom.


user posted image

user posted image

Nuo apacios :Sokoladinis, vaisinis ir medaus tortai. 5,8 kg. Pastilazas, aisingas
Atsakyti
OHOOOOOOOO blink.gif tai bent gražuolis wub.gif
Atsakyti
Aseni,koks grazus,kokios saulegrazos,kaip tikros bigsmile.gif
Olesta,vestuvinis labai grazus ir dailus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nneringa @ 2010 10 23, 21:00)
tortukas mažajai Iglio Piglio gerbėjai  wub.gif

uj koks mielas wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 10 23, 21:08)



natas čia flomasteriu paišei?? man tai wub.gif aš labai norėjau ant savo smuiko rapto papaišyt, bet neradau net teptuko plono namie doh.gif

QUOTE(Asseni @ 2010 10 23, 21:43)


mmmmmm wub.gif o kaip tokias dideles saulėgražas pritvirtini?? gal bandei pasvet kiek tokia viena gražuolė sveria??? g.gif man jos nerealaus grožio wub.gif
Atsakyti
Taip Akvilyte, išsikočiojau juostą, pasiėmiau ilgą liniuotę, išsibrėžiau linijas flomasteriu ir paskui natas užpaišiau, tortas paprašytas vakar vakare rytdienai, tema muzikos žvaigdžių vakarėlis, deja per trumpas laikas man ką nors daugiau nuveikti ta tema, nes be to dar tris tortus turėjau padaryti, tai jau ir taip į naktis nusitempiau su auksiniu tuo...pačios tortas liko nepuoštas, nu bet ten ryt staigiai ko nors užsimesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
norejau paklaust,per kiek laiko jus papuosiat torta?as vakar nuo ryto iki 8 vakaro du tortus puosiau..,ar asviena tokia tiek ilgai terliojuos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 10 23, 09:18)
ateinu su gėlėm, baisiam rudeniškui orui praskaidrint  biggrin.gif  biggrin.gif

juodas miškas, mmg, ir man rodos truputis pastiliažo biggrin.gif

knisausi nuo 10 iki 4 ryto, bet rezultatu esu baisiai patenkinta  blush2.gif  (kas šuniui uodegą pakels jei ne jis pats  doh.gif )

user posted image


Nesvarbu, kad negalima, bet aš vistiek atitempsiu šitą tortą ax.gif
akvilyte, first.gif

------------------------------------------------------------------------------------------
Kirbe, Asseni, Olesta gražūs tortai wub.gif

Ps.: Olesta, kas ten sakė, kad nedraugauja su gėlėm hihihi.gif?
Atsakyti
Sveikos, as irgi negaliu susilaikyti nepagirusi torta-orchideja, tiesiog truksta zodziu, negaliu atsiziuret wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Žiūrint koks tas tortas, jei trupiniais ar grietinėle, tai ir pusvalandžio per akis, bet jeigu reikia pasidaryti gėles, drugelius, ir t.t. pasiruošti dengimo masę ir irgi forma formai nelygi, tai ir iki 4 valandų vien dekoravimo kai jau viskas ir taip paruošta...ilgiau užtrunka siuvinėjimai... aš tai stengiuosi pasiplanuoti ir pasigaminti kiek įmanoma anksčiau papuošimus, tokius kaip gėlės, drugiai, batukai ir t.t. kas gali stovėti, tada sutrumpėja tas darbo laikas kai jau reikia puošti, tik apdengi, sudedi sudedi ir viskas, nu jei taip reikėtų nuo a iki z viską iš karto, tai neišeitų man iš vis beiškepti doh.gif
Atsakyti
OI merginos,nauja temuke ,o iš karto kiek grožybiu......
Olesta ,auksiniu vestuviu tortas nuostabus,su žvaigždutem irgi ne ka prastesnis
Asseni ,puiku,gražu ,nuostabu.......geles kaip gyvos......
Atsakyti