Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

asseni jau aš tavo psl mačiau šitą tortą , likau sužavėta. ir olestos labai gražus.... nu neturiu ką pasakyt net smile.gif
mano tai tikrai visi labai paprasti
rafaelo grietinėlė pastiliažas, nešiau seselėm kai vaiką paleido iš ligoninės
user posted image
snikersas, dariausi savo krepšinio komandai smile.gif ai gavos labai blogai, nes vaikas ligoninėj gulėjo tai noro nebuvo.
user posted image
maskarponė su persikais
user posted image
maskarponė su persikais smile.gif kopijavau neli
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuliaska: 24 spalio 2010 - 09:45
Zuliaska,vet šitas paskutinis ,tai jega........o ir kiti puikus..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nneringa @ 2010 10 23, 21:00)
user posted image
tortukas mažajai Iglio Piglio gerbėjai  wub.gif

na sitas tai man pasakiskai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
zuliaska tortukai grazus,bet.... labai vaizda gadina nelygus apvalus padekliukai unsure.gif kodel nedarai tiesiog kvadratiniu? lengviau juos apklijuoti popierium ir atrodys daug graziau.... ir nepasakyciau kad sunaudotum daugiau popieriaus.

Nepyk cia tik draugiskas pastebejimas,nes norisi kad grazus tortas butu ant grazaus padekliuko ,o ne "apkramtyto" ne toki zodi parinkau bet nerandu kaip kitaip apipudinti kampuota apskritima blush2.gif

olesta aha tikrai ant aukso panese,bet uztat kaip grazu wub.gif nesimato kad darban isejai, taip pat grazu ir taippat gausu.... kaip ir speji ?

Asseni kas pabuna tavo rankose tas tampa tobula wub.gif toks jausmas kad tikras saulegrazas emei ir uzdejai ant torto ,negaliu atsiziuret,kiek laiko jas lipdei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniuk@s: 24 spalio 2010 - 13:07
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 10 24, 13:53)
zuliaska tortukai grazus,bet.... labai vaizda gadina nelygus apvalus padekliukai  unsure.gif  kodel nedarai tiesiog kvadratiniu? lengviau juos apklijuoti popierium ir atrodys daug graziau.... ir nepasakyciau kad sunaudotum daugiau popieriaus.

Nepyk cia tik draugiskas pastebejimas,nes norisi kad grazus tortas butu ant grazaus padekliuko ,o ne "apkramtyto" ne toki zodi parinkau bet nerandu kaip kitaip apipudinti kampuota apskritima  blush2.gif

olesta aha tikrai ant aukso panese,bet uztat kaip grazu  wub.gif  nesimato kad darban isejai, taip pat grazu ir taippat gausu.... kaip ir speji ?

Asseni kas pabuna tavo rankose tas tampa tobula  wub.gif  toks jausmas kad tikras saulegrazas emei ir uzdejai ant torto ,negaliu atsiziuret,kiek laiko jas lipdei?


o ko aš pykti turėčiau smile.gif ačiū už pastabas smile.gif matai kitą kartą norisi kuo greičiau, ypač kai abu vaikai susirgo. o man atrodo čia tokia smulkmena, bet būtinai pasitaisysiu smile.gif ir tikrai nepykstu smile.gif
Atsakyti
sveikos

po vakar fiasko su cuktaus mase tortui dengti, siandien padariau kaip priklauso biggrin.gif ir padengiau savo pirma torta, sekesi siaip sau - virsu graziai padengiau, be celiulito lyg ir, taciau i apacia mase pradejo trukneti. ar gali buti kad per plonai iskociojau? o gal mase kietoka?
Atsakyti
o kokia mase dengei??? gali būti, kad ir per plonai iškočiojai, bet jei dengei cukrine Cipciuko mase, tai mrgaitėkl lyg ir yra minėjusios, kad ji trapesnė, nei kitos g.gif nesu aš jos darius, tai negaliu labai jau taip teigti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 10 24, 16:57)
o kokia mase dengei??? gali būti, kad ir per plonai iškočiojai, bet jei dengei cukrine Cipciuko mase, tai mrgaitėkl lyg ir yra minėjusios, kad ji trapesnė, nei kitos  g.gif  nesu aš jos darius, tai negaliu labai jau taip teigti  blush2.gif

ta pacia biggrin.gif aisku tada
Atsakyti
Laba diena, mergaites,

mano klausymas gali pasirodyti juokingas blush2.gif , bet man iskilo tokia problema kaip jus torta nukeliat nuo surinkimo vietos. Nes as kai nemoku jo nukelti iskart ji renku ant tos lekste is kurios ir patieksiu, bet ji apsitasko ir t.t. zinoma nuvalau, bet ne tas pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(kr1st1na @ 2010 10 24, 19:36)
Laba diena, mergaites,

mano klausymas gali pasirodyti juokingas blush2.gif , bet man iskilo tokia problema kaip jus torta nukeliat nuo surinkimo vietos. Nes as kai nemoku jo nukelti iskart ji renku ant tos lekste is kurios ir patieksiu, bet ji apsitasko ir t.t. zinoma nuvalau, bet ne tas pats g.gif

aš tai pakišu du plačius peilius biggrin.gif ir perkeliu.... vieną kartą rankos susisuko ir nukrito tortas (antras torto aukštas) doh.gif bet kadangi paskui jį vistiek visą pervelkinėjau naujai mase, tai menkas nuostolis buvo....


nu bet kaip aš pavydžiu tokios tvorelės šokoladinės dry.gif man tai misija neįmanoma doh.gif kažkaip su šikoladu nesusidraugauju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 24 spalio 2010 - 18:42
Na atvelku dar viena torčiuka.....Makvynas.....Rafaelo,MMG
user posted image
Atsakyti
AKVILYTE dekui labai uz atsakyma reiks pabandyti, tik reiks idarbinti vyra sitam atsakingam reikalui rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kr1st1na: 24 spalio 2010 - 19:29