Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Čia mano pastebėjimas,kai aš darau čeburekų mėsos įdarą,paėmus maltą mėsą užpilu verdančiu pienu,tada kai pravėsta dedu visus prieskonius.Mėsa būna labai sultinga.
Atsakyti
Sveikos merginos gal galit patarti ka galima sugalvoti su svieziom desrelems pasidaryti,nu turiu omeny ne issivirti paprastai o kazka su jomis padaryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brigute2 @ 2010 11 02, 10:55)
Sveikos merginos gal galit patarti ka galima sugalvoti su svieziom desrelems pasidaryti,nu turiu omeny ne issivirti paprastai o kazka su jomis padaryti? blush2.gif

su raugintais kopūstais, kaip tik snd padariau ryte tokius pietus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 11 02, 12:11)
su raugintais kopūstais, kaip tik snd padariau ryte tokius pietus bigsmile.gif

o kaip gal galit smulkiau parasyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 11 01, 18:29)
o cia mano cilli troskinys 4u.gif

puikus wub.gif dar niekada nesu virus, bet gal jau atejo jam eile g.gif sitoks vaizdas user posted image

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 11 02, 08:53)
O aš vakar kepiau vištą...

100 metu nekepus cielos vistos, bet zudanciai gerai atrodo taviske thumbup.gif

QUOTE(Ulė @ 2010 11 02, 08:59)
Čeburėkai

kazkada darem su mb tai geriau nepasakosiu kaip musu virtuve po to atrode lotuliukas.gif buvo skanu, bet kai tiek vargo prie ju tai kitam simtmeti vel bus tik kepami lotuliukas.gif
tavo liuks atrodo thumbup.gif

QUOTE(brigute2 @ 2010 11 02, 09:55)
Sveikos merginos gal galit patarti ka galima sugalvoti su svieziom desrelems pasidaryti,nu turiu omeny ne issivirti paprastai o kazka su jomis padaryti? blush2.gif

tu turi omeny tokias zalias farso desreles? jei apie tokias, tai as ju pvz nemegstu cielu pakeptu. Bet as jas issispaudziu ir tada visur naudoju: pvz. cia ar cia  4u.gif

Srove o tu vel sugryzai su savo grozybemis user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 02 lapkričio 2010 - 10:16
QUOTE(aguonele @ 2010 11 02, 09:16)
puikus  wub.gif  dar niekada nesu virus, bet gal jau atejo jam eile 


tu turi omeny tokias zalias farso desreles? jei apie tokias, tai as ju pvz nemegstu cielu pakeptu. Bet as jas issispaudziu ir tada visur naudoju: pvz.

bet man panašu ta sriuba į čili con carne, ne g.gif

o tai koks skirtumas tada būna? ne paprasčiau paimt faršą ir paprieskoniuot g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 02 lapkričio 2010 - 10:28
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 11 02, 10:16)
Čia mano pastebėjimas,kai aš darau čeburekų mėsos įdarą,paėmus maltą mėsą užpilu verdančiu pienu,tada kai pravėsta dedu visus prieskonius.Mėsa būna labai sultinga.

aciu pasizymejau drinks_cheers.gif


QUOTE(aguonele @ 2010 11 02, 11:16)
puikus  wub.gif  dar niekada nesu virus, bet gal jau atejo jam eile  g.gif

ir man vakar buvo pirmas kartas biggrin.gif
ale labai vykes,
paeksperimentuok ir tu skanu bais wub.gif
jo..cebureku nors ir laaabai skanu,bet daba ilgai nmekepsiu del tos pacios priezasties drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 11 02, 10:27)
o tai koks skirtumas tada būna? ne paprasčiau paimt faršą ir paprieskoniuot  g.gif

na nezinau, geros kokybes desreles yra gerai papriskonniuotos ir ne tokios palaidos kaip pati darytumeis. is kitos puses as tai darau kai nenoriu labai terliotis virtuvej ( t.y. kadangi pati maluos farsa, tingiu del 100 g farso traukti mesmale) , tik sast is pleveles ir darai kaip nori smile.gif
Atsakyti
Pati dar nesu išbandžius, bet gyrė kad labai skanu ir paprasta. Šviežias dešreles pakepinti ant keptuves su trupučiu alyvuogių aliejaus paskui sudėti į puodą pridėti nemažai česnako skiltelių užpilti vynu (koks pačiai skaniausias) ir pavirti apie 10 min.
Atsakyti
QUOTE(brigute2 @ 2010 11 02, 09:55)
Sveikos merginos gal galit patarti ka galima sugalvoti su svieziom desrelems pasidaryti,nu turiu omeny ne issivirti paprastai o kazka su jomis padaryti? blush2.gif

Aš darau jas pati (neperku) o skaniausios mums keptos, kepu keptuvėj uždengus dangčiu kai reikia greitai arba orkaitėje apdėliojusi pjaustytomis bulvėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 11 02, 11:10)
Aš darau jas pati (neperku) o skaniausios mums keptos, kepu keptuvėj uždengus dangčiu kai reikia greitai arba orkaitėje apdėliojusi pjaustytomis bulvėmis smile.gif


o į kokia žarnas kišat?
ir ar darot tam kartui, ar užsišaldot?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 11 02, 11:24)
o į kokia žarnas kišat?
ir ar darot tam kartui, ar užsišaldot?

Į plonąsias kur parduotuvėje būna pirkti išvalytos, darau daug tada susiskirstau po tiek vienetų kiek reikia ir susišaldau, kai reikia ką greitai pagaminti tada išsitraukiu ir ant keptuvės smile.gif
Atsakyti