Įkraunama...
Įkraunama...

"Vilnelė", Vytenio g. 8

QUOTE(ugnex @ 2010 09 02, 11:39)
maniske po galvytes traumos,tai siandiena nueisim pas vedeja,kad supazindintu su grupe,aukletoja,o ryt bandysim puse dienos pabut,bet jei liks miegot tai paliksiu biggrin.gif pas mane ji hyper aktyvi,tai manau kad labai dideliu bedeliu neturetu kilt lotuliukas.gif bet neatmetu,kad bus ir asaru pakalne lotuliukas.gif

tai i kokia grupe einat?
mes i Gintareliu ax.gif as ir sendien pusej dienos palikus dar tegu apsipranta,o ryt bandysim palikt jau miegot jai nores g.gif seip sende nuejo labai linksmas norejo pasilikt idomu kas bus kaip ateisiu unsure.gif
Atsakyti
musu grupe laseliuku thumbup.gif siaip panai patiko,tai va ryt eis su uzsidegimu,tik va pasigavo sloga,tai nzn baisu ir vest,kad neuzkrest kitu doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal kieno nors iš jūsų vaikučiai dalyvavo projekte "Renkuosi, nes žinau". Įdedu jų puslapiuko nuorodą facebook'e, gal norėsite pasmalsauti, o gal ir savo vaikučio nuotraukytę rasite.
http://www.facebook....163394117014179
Atsakyti
man tai sitas darzelis super.. dickis jau baige ji,buvo pas aukletoja Loreta,tikrai super zmogus,labiau atsidavusios aukletojos turbut neimanoma rasti biggrin.gif tai teatralizuotas darzelis,vaikuciau daug vaidina,o tai skatina vaikucio bendravima..maniskis dabar toks iskalbingas ir mokykloj gerai sekasi,manau,kad gan neblogas paruosimas mokyklai,bet cia dar ir nuo vaikucio priklauso..antra aukletoja pas mus keitesi buvo Ineta o veliau Grazina...Grazina siek tiek senoko sukirpimo aukletoja,nes jau amziuj moteriske,bet galima ir su ja susigyventi... Aukletoja Ineta buvo pabegusi savo lialiu augino,bet dabar jau sugryzus ir mano mazoji eina i jos grupe Lasiuku...Tikrai labai gera aukletoja..Antroji aukletoja Sandra,jauna mergaite,bet atrodo,kad puikiai susitvarko su savo pareigomis,geri zodziai ir apie ja biggrin.gif na o dar ir pas dicki grupej ir dabar pas mazaja dyrba superinis zmogeliukas tai auklyte Daivute biggrin.gif Va apie ja tai neivienas zmogus negaletu pasakyti nieko blogo...Myli ir rupinasi musu vaikuciais..Aciu jai uz tai...Na o pats darzelis tai nera labai jau mandras,bet tikrai tvarkyngas..Labai draugiskas visas kolektyvas...Gera direktore,labai rupestinga pavaduotoja Lijana..Jei ko reikia ar iskyla kokiu klausimu priima ir isklauso,issprendzia visas iskilusia priblemas...Del maitinimo,tai manau,kad jis tikrai geras,niekad neparejo alkani...Kai geras oras visada veda i lauka vaikucius...Mano maze dabar skaitosi lopseli,jai 2,4m. bet grupej yra ir mazesniu 1,8m. 1,10m....Tai va jei gyvenat netoliese,tai manau,kad neverta ieskotis kito darzelio,nes sis tikrai superinis 4u.gif
Atsakyti
Mano viduriukas si darzeli lanke nuo lopsiuku rolleyes.gif aukletojos tikrai geros tik visviena vaikutis pasirenka ta kuri gal svelnesne bet..reikia ir grieztesniu manau biggrin.gif (maniskui sunku buvo adaptuotis bet su laiku susitvarkem su emocijom) Mityba kaip mityba aisku visada grizes valgydavo dvigubai bet is esmes tai kulus tvarkingas ir tikrai mielas darzelis. vat dabar jau maziu planuoju leisti jei tik priims g.gif galvojom be darzelio issisukti bet apsirgo mociute ir butinai reik darzelio pagalbos rolleyes.gif salia Pusaite per langa bet ten man kazkodel nepatinka, netraukia nors ir eile turejom direktore nepatiko ir matau aukletoju darba biggrin.gif eidama pro sona .
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2010 11 16, 12:46)
Mano viduriukas si darzeli lanke nuo lopsiuku rolleyes.gif aukletojos tikrai geros tik visviena vaikutis pasirenka ta kuri gal svelnesne bet..reikia ir grieztesniu manau  biggrin.gif (maniskui sunku buvo adaptuotis bet su laiku susitvarkem su emocijom) Mityba kaip mityba  aisku visada grizes valgydavo dvigubai bet is esmes tai kulus tvarkingas ir tikrai mielas darzelis. vat dabar jau maziu planuoju leisti jei tik priims g.gif  galvojom be darzelio issisukti  bet apsirgo mociute ir butinai reik darzelio pagalbos  rolleyes.gif salia Pusaite per langa bet ten man kazkodel nepatinka, netraukia  nors ir eile turejom direktore  nepatiko ir matau aukletoju darba  biggrin.gif eidama pro sona .


as irgi norejau eiti i ta pusaite,bet kaip dziaugiuosi,kad i ji nepatekom thumbup.gif jau toks isliaupsintas ir toks bardelis tame darzelyje schmoll.gif kaimyne veda savo vaikus,tai ka jus manot,dabar vaikam atostogos,nes remontuoja grupe generaliskai doh.gif o ka jau kalbet,kai grupeje ant spinteliu tevai prinese miksturu ir vaikus gydo? ax.gif nuvedi sveika vaika ir parsivedi jau su bacila,pasakai vedejai,o si atkerta:tai puspliki vaika neveskit i darzeli lotuliukas.gif arba o ka mum daryti,juk tevam biuletenio neduoda,kad vaikas kosti ir su sloga lotuliukas.gif ir ka dar galiu pasakyti,kad rinkliavos nejuokingos doh.gif rugsejo men.tevai gauna sarasiuka ka reikia supirkti i darzeli(indu plovikliai,kempines,valikliai,ugdymo priemones t.t)tai atsieina per 60lt. doh.gif ir neesme,kad moki uz ugdymo reikmes kas men.ir pilna suma uz darzeli g.gif isvada tokia,kad labai jau ispuostas darzelis pinigelius skirtus panaudoja ne buitinei chemijai,ugdymo reikmems,o jo puoselejimui thumbup.gif nuvyle labai tas darzelis schmoll.gif nuo rugsejo men.lankome vilnele,tai ka esu nupirkusi tualetinio popieriaus,skysto muilo ir i fonda po 5lt.nesam:super nieko daugiau nepraso thumbup.gif ir dar ka pastebejau,darzelis nelabai koks is isvaizdos,bet laaabai jau turi daug graziu,geru zaislu,palyginus su pusaite g.gif
Atsakyti
del rinkliavu tai ju visur yra,pvz.musu grupei renkam po 10lt bet nenesam nei tuoletinio,nei serveteliu ir t.t smile.gif aisku duoda ne visi sad.gif
Atsakyti
darzeli nepaskelbtas karantinas?? g.gif
Atsakyti
sveikos, mamytės 4u.gif mano sūnelis nuo sausio mėn pabaigos pradėjo lankyti vilnelės darželį, lašiukų grupę, bet visos darželio sistemos dar neperpratom lotuliukas.gif iš mūsų renka kas mėn po 10lt, dar liepė atnešti ir skysto muilo, ir tualetinio popieriau, ir drėgnų servetėlių... blush2.gif o auklėtojos keitėsi ir keitėsi, kol neišsiaiškinom, kad Ineta išėjo į dekretą nestuke.gif , tai db yra šiaip kažkokios - nenuolatinės, kol nuo rugsėjo priims kažkokią nuolatinę auklėtoja g.gif
Atsakyti
Labukas mamytes,

mano sunelis nuo spalio eina i delfinuku grupe. Nezinau ka pakomentuot, bet mums viskas jame normaliai 4u.gif Musu aukletoja yra Dalyte, maloni moteriske ir super seimininkute, kuri sakyciau ypatingai moka pratinti vaikus, tik pradejusius lankyti darzeli thumbup.gif Zaislu tikrai labai daug, pilna grupe, as kai pirma karta pamaciau....labai nustebau. Rinkliavu, apart tualetinio popieriaus kolkas nezinau.....nieks nieko neprase.
Man bendrai visai patinka sis darzelis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos , mes jau nuo rugpjucio keliausim i si darzeli rolleyes.gif rolleyes.gif Pauliui bus 5 metukai ta proga ir "idarbinsim" i kolektyva bigsmile.gif Kol kas jis labai nori jau dabar eiti bet dar palukesim smile.gif
Atsakyti
Kas zinot kelinta valanda darzelyje svente? bigsmile.gif
Atsakyti