Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(egk @ 2010 10 25, 15:10)
Ačiū Atiloja už gerus žodžius 4u.gif  Kad tavo tikėjimas iki D norų nueitų thumbup.gif

nueis nueis..., matai ir Adrija ta pati jaucia... mirksiukas.gif
mmm mano kaip laikrodukas - sestadieni vakare (28 cd). Kaip as? nezinau... greiciausiai, kad blogai..., labai pikta, nervuota, zliumbike ir t.t. , matyt todel kad mmm smile.gif Bet zinau, kad bus geriau.., praeis truputi laiko ir palengves...
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 25, 15:46)
nueis nueis..., matai ir Adrija ta pati jaucia...  mirksiukas.gif
mmm mano kaip laikrodukas - sestadieni vakare (28 cd). Kaip as? nezinau... greiciausiai, kad blogai..., labai pikta, nervuota, zliumbike ir t.t. , matyt todel kad mmm smile.gif Bet zinau, kad bus geriau.., praeis truputi laiko ir palengves...

4u.gif
Tu dabar galvok apie savo snaigiukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 14:24)
Aš tai nedarysiu jokių NT. Man išvis su jais kažkoks aukštasis pilotažas, niekaip neišsivaizduoju kad jie gali dvi juosteles parodyt lotuliukas.gif Testams ne 4u.gif
O tau 6 DPĮ šiandien?



Na matai kokia tu ryžtinga. Tai tau rytoj HCG? Man jo 6 DPĮ, pojūčių jokių, pilvas neskauda, krūtinė minkšta.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2010 10 25, 04:15)
Adrija,nesupratau. O tai kaip cia tau, naturaliai viskas gavosi ???


Kaip cia Tau pasakius.. Gavosi, bet ne iki galo. Hcg rode, kad kabinosi, bet nesivyste, nes nedidejo, o siandien nukrito iki 2.08. Dabar, kaip mano gydytoja sako, tai jau mistikos mokslas, nezinosi kaip ir kodel taip atsitiko..

Egk, aciu uz palaikyma! Tu tik nesinervink, Tau negalima blogu ziniu i sirdi imti!!! wub.gif

Sako, kad zemas progesteronas rodo nekokybiska vaisiu, nes mano hormonu tyrimai lyg ir geri budavo. Kad ne zemas progesteronas itakoja nesivystyma, bet nesivystymas- zema progesterona. va man taip ir atsitiko. Dabar labiausiai uz viska laukiu braskiu, kad jos atetu ir nuplautu ta degusia vilti ir atnestu nauja..
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 25, 15:51)
Na matai kokia tu ryžtinga. Tai tau rytoj HCG? Man jo 6 DPĮ, pojūčių jokių, pilvas neskauda, krūtinė minkšta.

Aha man ryt HCG diena, viskas paaiškės. O tų pojūčių nebuvimas kaip tik kartais yra geras požymis tongue.gif Man pilvą skauda, bet jau kelios dienos, tai šoną yai ne, nu krūtinę tai galėčiau vadinti ir kieta ir jautria, bet ji tokia ir po IUI būdavo schmoll.gif Taip kad tikriausiai niekas čia nieko nereiškia g.gif
O tau tie testai ką nors rodo?

Adrija1, bet vistiek kaip gerai žinoti, kad gali pastot ir natūraliai, reiškia betkada gali sulaukti stebuklo thumbup.gif O jei nesivystymas įtakoja žemą progesteroną, reiškia nieko pakeisti tu negalėjai 4u.gif
Džiugu kad žygiuoji pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 25 spalio 2010 - 15:06
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 15:50)
4u.gif
Tu dabar galvok apie savo snaigiukus 4u.gif

Dar truputi negalvosiu, tegul jie ramiai pabuna, o jau sekanti cikla begsiu ju pasiimt (jei Dievulis is mano planu nepasijuoks...) ax.gif

O as taaaaaaaaaaip laukiu tavo dideliu skaiciuku... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 25, 16:07)
Dar truputi negalvosiu, tegul jie ramiai pabuna, o jau sekanti cikla begsiu ju pasiimt (jei Dievulis is mano planu nepasijuoks...)  ax.gif

O as taaaaaaaaaaip laukiu tavo dideliu skaiciuku... 4u.gif

Bet skaičiukus ar gerus ar blogus pranešiu tik vakare, nes važiuosiu į Embrions
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 16:09)
Bet skaičiukus ar gerus ar blogus pranešiu tik vakare, nes važiuosiu į Embrions

na tada visa diena kumstukus laikysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 17:09)
Bet skaičiukus ar gerus ar blogus pranešiu tik vakare, nes važiuosiu į Embrions


Atsimenu tą snieguotą šeštadienį LV mirksiukas.gif Viskas bus gerai, pamatysi rytoj 4u.gif jaučiu ir aš , gana čia - užkirsi kelią nesėkmėms , praneši geras naujienas mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=egk,2010 10 25, 16:01]
Aha man ryt HCG diena, viskas paaiškės. O tų pojūčių nebuvimas kaip tik kartais yra geras požymis tongue.gif Man pilvą skauda, bet jau kelios dienos, tai šoną yai ne, nu krūtinę tai galėčiau vadinti ir kieta ir jautria, bet ji tokia ir po IUI būdavo schmoll.gif Taip kad tikriausiai niekas čia nieko nereiškia g.gif
O tau tie testai ką nors rodo?

Man atrodo nieko ten nebuvo, bet aš ten skylę pražiūrėjau ir kažkokį vaiduoklį mačiau, bet be manęs jo nieks ir nepamatytų. Žodžiu gėda ir tiek už savo tokį elgesį.
Tau labai linkiu sėkmės, labai optimistiškia man atrodo esi nusiteikusi ir pozityviai. Šaunuolė, lauksim žinutės rytoj. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picca: 25 spalio 2010 - 15:26
Ačiū mergaitės 4u.gif
Kad tik jūsų palinkėjimai ir nuojautos pasitvirtintų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 05:45)
Ačiū mergaitės  4u.gif
Kad tik jūsų palinkėjimai ir nuojautos pasitvirtintų 4u.gif


Butinai pasitvirtins!!! thumbup.gif
Atsakyti