Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

labas vakarelis ir as registruojuosi i naujus namucius labai uzjauciu mergytes kuriom nepavyko,bet labai smagu skaityt kad ir kaip be butu skaudu jum vel pradete viska su naujom viltim juk mum visom bus atlyginta uz ta vargeli...tik vat vienos sulaukia anksciau o kitos veliau....o as dar tik treciadieni pradesiu su puregonu doh.gif doh.gif doh.gif du sunliausi dalykai vaistai ir men pabaiga kada lauki tos nelemtos dienos ir matai kad vel vienas kuolas schmoll.gif tam teste....
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 14:10)
Atsimenu atrodo Monai buvo 16 bet sakė kad yra nėštumas, o pas tave dar didesni skaičiukai g.gif Gal progesteronas koją pakišo?
Ačiū 4u.gif

pas mane 10 DPI buvo 17.8 ir sake, kad nestumas... tai 25 tikrai, kad buvo...
gal lapkritis bus sekmingesnis menuo... ax.gif pagaliau pailsejom, vaziuosim ketvirtad pas treijsa - bus 12 CD, dar tyrimu padarys... tikiuosi, kita savaite ir isodins man snaigutes... blush2.gif
Atsakyti
Rosita K., kelk mane i gruodzio menesi, lapkriti jau niekaip nebespesiu 4u.gif Ir dar kad i gruodi tilpciau, labai labai reikia, kad mmm pasirodytu sia savaite. Nes savaite tarp Kaledu ir Naujuju jokiu IVF'u ligonine nevykdys.

Nu niekada dar taip mmm nelaukiau, kaip si syki. Gal yra kokios nors priemones, "priverciancios" jas greiciau pasirodyti? Karstoje vonioje jau gulejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 15:09)
Bet skaičiukus ar gerus ar blogus pranešiu tik vakare, nes važiuosiu į Embrions

as tai visada paprasau, kad man tyrimu rezultatus taip pat, kaip gydytojui, atsiustu el.pastu. kitakart gaunu greiciau uz gydytoja... blush2.gif ir siaip - lieka atminciai... taigi, lauksim lauksim geruju didziuju skaiciuku kuo greiciau... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 16:09)
Bet skaičiukus ar gerus ar blogus pranešiu tik vakare, nes važiuosiu į Embrions

SEKMES IR DIDELIU SKAICIUKU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as jungiuosi cia. Ryt kaip ir ekg vaziuoju i embrions darytis tyrimu. Tai labai nerimauju. Si ryta kelios rudos isskyros buvo pasirodziusios, tai supanikavau. Bet paskui visa diena nieko. Tik skausmas idomiai sokineja, tai sonai, tai pilvas, tai nugara skauda...

Zodziu laukiu su nerimu rytojaus
Atsakyti
QUOTE(erikaMas @ 2010 10 25, 20:21)
Sveikos, ir as jungiuosi cia. Ryt kaip ir ekg vaziuoju i embrions darytis tyrimu. Tai labai nerimauju. Si ryta kelios rudos isskyros buvo pasirodziusios, tai supanikavau. Bet paskui visa diena nieko. Tik skausmas idomiai sokineja, tai sonai, tai pilvas, tai nugara skauda...

Zodziu laukiu su nerimu rytojaus

viskas bus gerai, svarbu - ramybe ramybe... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,man jau 6dienos po isodinimo,krutine istinus,vyras juokiasi sako silikona susidejau smile.gif,jauciuosi vel kaip niolikos smile.gif,Pilvuka paskaudena kartais,bet nieko rimto daugiau jokiu pojuciu..Nezinau kaip reikes ta testuka darytis net bijau ir pagalvoti,labai bijau nusivilimo..

Sekmes visoms belaukiancioms rezultatu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas,
tai siandiena net dvieju geru naujienu reikia tiketis EGK ir ErikaMas
Mergaites, mes moraliskai su jumis group.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 26, 08:58)
labas rytas,
tai siandiena net dvieju geru naujienu reikia tiketis EGK ir ErikaMas
Mergaites, mes moraliskai su jumis  group.gif

drinks_cheers.gif
Oi kaip laukiu as ju geru skaiciuku smile.gif
Atsakyti
oi kaip faina butu...Man kaip tik siandien reikia tokio nusiteikimo !!! As kaip tik baigiau gerti KT, sulaukiau memiu ir lekiu pas U siandien, paziureti ar nebera tos nesamones ir jeigu viskas tvarkoj, sedu and adatos ir jungiuosi i aktyviuju bureli drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2010 10 26, 09:23)
oi kaip faina butu...Man kaip tik siandien reikia tokio nusiteikimo !!! As kaip tik baigiau gerti KT, sulaukiau memiu ir lekiu pas U siandien, paziureti ar nebera tos nesamones ir jeigu viskas tvarkoj, sedu and adatos ir jungiuosi i aktyviuju bureli  drinks_cheers.gif

Linkiu, kad nieko nebutu ir kad galetum sekmingai startuoti 4u.gif
Atsakyti