Įkraunama...
Įkraunama...

Ko išmokote iš savo vyro?

Aš iš vyro išmokau negerti alkoholio ( na dar kartais lasiuka isgeriu per baliuka). Na tik nepagalvokit, kag as kokia alkoholike buvau. Ne. Bet va vyras abstinentas. dar išmokau nerūkyti. O toliau ko išmokau dar reikai gerai pagalvoti. bigsmile.gif
Atsakyti
Ismokau labai daug apie gyvunus ir paukscius. Nes MB be galo sitais dalykais domisi tai tenka man klausyti klausyti klausyti.. biggrin.gif Bet nesiskundziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Išmokau ,tai tikrai nemažai ,išmokau vairuoti hihihi.gif ,gaminti makaronus essen.gif ...šią minutę neprisiminsiu ,ką dar hihihi.gif
Atsakyti
na išmokau kantrybės, tam tikrus patiekalus gaminti, tvarkingumo... Nepagalvokite tik kad "bardake" gyvenau, tačiau nebuvo taip, kaip pas jį... kiekviena smulkmenėlė turi savo vietą...
Apie lovos reikalus patylėsiu wub.gif

išmokino vairuoti, naudotis kompiuteriu- nors mokėjau, tačiau baisi tinginė.... tingiu ieškoti kaip naudotis tam tikromis programomis- o jis išmokina.

išmokino mylėti gamtą, išmokino, kad galima be pykčių vidury savaitės nulėkti kad ir į trakus kibinų... išmokino, kad galima mylėti ir kartu gerbti žmogų.... Išmokino nepavydėti- ir mokina vis dar wub.gif , niekaip nepasiduodu aš mat.
Ai visko neminėsiu, o tai dar kas sugalvos nuviliot mano princą unsure.gif
Atsakyti
Išmokau vairuoti motociklą, nesitvarkyti pastoviai (bet jau mokinuosi atgal lotuliukas.gif ), mylėti save, vyrą ir tėvynę (čia rimtai) ...
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 03 02, 16:47)
Kai pykstu, ismokau nerėkti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Anksciau visada gerkle paleisdavau  blush2.gif

as net pamirsau toki dalyka ax.gif

QUOTE(Klepesova @ 2008 03 03, 13:32)
na išmokau kantrybės, tam tikrus patiekalus gaminti, tvarkingumo... Nepagalvokite tik kad "bardake" gyvenau, tačiau nebuvo taip, kaip pas jį... kiekviena smulkmenėlė turi savo vietą...
Apie lovos reikalus patylėsiu  wub.gif

išmokino vairuoti, naudotis kompiuteriu- nors mokėjau, tačiau baisi tinginė.... tingiu ieškoti kaip naudotis tam tikromis programomis- o jis išmokina.

išmokino mylėti gamtą, išmokino, kad galima be pykčių vidury savaitės nulėkti kad ir į trakus kibinų... išmokino, kad galima mylėti ir kartu gerbti žmogų.... Išmokino nepavydėti- ir mokina vis dar  wub.gif , niekaip nepasiduodu aš mat.
Ai visko neminėsiu, o tai dar kas sugalvos nuviliot mano princą  unsure.gif

nu koks malacius tavo brangusis drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
ismokau gaminti makaronus su padazu;
dar ismokau atsikratyti nereikalingu daiktu;
daug suzinojau apie futbola ir siek tiek jau moku zaisti...
Atsakyti
Va cia tai tema doh.gif Niekad negalvojau, kad kazko ismokau is savo vyro, o pasirodo, kad visos galybes dalyku. Jis ismoke mane vairuoti automobili (nors teises buvau jau seniai issilaikius), patobulinau jau mokamos, bet visgi svetimos kalbos zinias (nes issikrausciau i jo sali, tai teko), ismokau gaminti maista (abu kartu mokemies), pakeisti a/m padanga, zvakes, lempas, siuti siuvimo masina (kol kas prastai, bet pazanga yra), ismoke keiktis... blush2.gif Daug ko ismoke, visko net nepamenu bigsmile.gif

Atsakyti
Ismokau negerti alkoholio, palaikyti tvarka namuose ax.gif Hm...kas dar... g.gif
Atsakyti
Dar vis mokausi - kantrybės bendraujant su besiožiuojančiais vaikais, diplomatijos ginčuose, šaltumo provokuojančiose situacijose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 22 kovo 2008 - 13:44
Is savo vyro ismokau pasitiketi savimi.O, visa kita jau mokejau. biggrin.gif
Atsakyti
Išmokino pasidaryti patį skaniausią sumuštinį pasaulyje wub.gif
Atsakyti