Įkraunama...
Įkraunama...

Ko išmokote iš savo vyro?

As tai is vyro ismokau labiau pakovot uz save, ir zinoti savo verte smile.gif
Atsakyti
labai daug visko, galbut labiausei taupumo 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, esu nauja lankytoja....noriu pasidalint,ko ismokau is savo Vyro....ismokau apskritai pasitiketi vyrais ir be galo tuo dziaugiuosi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2008 06 03, 11:59)
Sveiki, esu nauja lankytoja....noriu pasidalint,ko ismokau is savo Vyro....ismokau apskritai pasitiketi vyrais ir be galo tuo dziaugiuosi. 4u.gif

Sveika,nauja lankytoja smile.gif Labai dziaugiames Jusu pasiekimais wink.gif Ir Vyrui linkejimai! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roza_roza @ 2008 05 28, 13:01)
As tai is vyro ismokau labiau pakovot uz save, ir zinoti savo verte smile.gif

Pritariu,as taipat ismokau pastovet uz save.Kartais net pries jy paty... ax.gif
Atsakyti
mano MB mane ismoke dziaugtis smulkmenelem, kuriu pilna kiekviena diena biggrin.gif ir kaip ju anxciau nepastebedavau 4u.gif
ir dar kiekviena diena buti laimingai, na nebutinai visa diena, bet butinai kasdien biggrin.gif
Atsakyti
Mane išmokė lakstyt su mašina, būti nekantria( doh.gif ), neatidėlioti darbų, o taip norėčiau, kad išmokytų būti romantiškesniai, bet nei jis nei aš tokie nesam, na gal ir išmokti neįmanoma, juk čia jau kaip ir žmogaus būdas rolleyes.gif
Atsakyti
Jo dėka atradau sunkiojo roko/ lengvesnio metalo pasaulį thumbup.gif Jeigu ne jis, niekada nebūčiau nuejusi į nuostabius koncertus... clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madera: 20 birželio 2008 - 23:23
tolerancijos tarpusavio sanytkiuose thumbup.gif
Atsakyti
mane vyras išmokė mylėti save wub.gif
Atsakyti
taupumo, rupintis kitais, vairuoti biggrin.gif
Atsakyti
Šiek tiek ramybės ax.gif "Blaiviau" mąstyt, nesielgt skubotai ir pan.
Atsakyti