Įkraunama...
Įkraunama...

Už ką turi mokėti pamergės?

as nesakau kad jei turi 5 tukst tai nereikia vestuviu daryt mirksiukas.gif turiu omeny kad nereikia is sveciu "lupt" pinigelius,kad jie uz viska susimoketu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 10 28, 21:18)
as nesakau kad jei turi 5 tukst tai nereikia vestuviu daryt mirksiukas.gif turiu omeny kad nereikia is sveciu "lupt" pinigelius,kad jie uz viska susimoketu smile.gif


drinks_cheers.gif
Papildyta:
Mes darome maza, grazia svente... Todel gal truputi gaila buvo tiek uz viska moketi... bet tai musu svente. Suma mazai keiciasi ar 20 zmoniu ar 50... na keliais tukstanciais... i visa kita daugiau investuota. Bet as pamergiu nenoriu, bus tik liudininkai.
Atsakyti
suprantat kai kurie is musu isties stengiasi , kad sveciams butu jauku ir gera todel visas islaidas bent dauguma is ju kraunam sau,taip ir turi but ax.gif Bet jeigu nori vestuviu uz nerealia kaina ir tuo tarpu idedi tik trecdali tai yra kiauliska... doh.gif nesupykit,bet tai mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
as jums visiskai pritariu! Tai jaunuju svente ir jie rengia ja pagal savo galimybes... ir kiti tikrai neturi moketi uz ju norus... sveciai yra tam ,kad pasidziaugtu ju laime, meile ir svente...
Atsakyti
dabar turbūt kiti laikai , iš ties keista sakyti, bet "anais laikais" pagal nutylėjimą vyriausia pora rūpindavosi mašinų puošimu, viso pulko pamergių puokštėmis, pamergei tortas, pabroliui degtinė ir saldainiai ir žinoma smulkių biggrin.gif . Likęs pulkas pamergėms tortas, pabroliams saldainiai ir degtinė biggrin.gif, ir sudėtinis pulko fotatelje nuotraukų apmokėjimas lotuliukas.gif dar pabroliai dovanėles pamergėms paruošdavo, ir dar išsirinktas nuotraukas apmokėdavo hihihi.gif , bet anuomet dažniausiai porose būdavo visai nepažįstami žmonės, arba žinomi iš matymo, o dabar turbūt beveik 90 proc į poras eina jau gyvenime esančios poros biggrin.gif , daug dalykų nebetenka prasmės ,o ir laikai ne be tie , keičiasi mados , nors pamenu mamos jaunystės laikų sukneles visos pamergės vienodom būdavo, galbūt mados sugrįžta spirale bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 10 29, 01:31)
dabar turbūt kiti laikai , daug dalykų nebetenka prasmės ,o ir laikai ne be tie  , keičiasi mados ,



nemanau kad čia mada, jog pulkas turi apmokėti kone pusę vestuvių. Juk vestuvės ne jų, o jaunieji daro šventę visų pirmą sau, jie ir turi viskuo rūpintis. Jeigu man pasakytų mokėti už mašinas, tortus, tikrai atsisakyčiau. Nors kai buvau pamerge pavietsa, irgi nemaloniai buvau nustebinta. jaunieji išnuomavo tik 2 mašinas, sau, piršliam ir pirma pora ten tilpo/ Aš naktį prieš pat vestuves sužinojau, kad turėsiu važiuot su savo mašina. Tikrai negražu. Ir per vestuves su pabroliu kažkaip likom nuošaly... Taip ir nesupratau, kame bajeris buvo (su ta šeima nebebendraujam).
Tad mano manimu, jaunųjų reikalas ir transportas, ir tortai, ir alkoholis.
Atsakyti
Kai aš buvau pamergė, tai mokėjau už savo pamergės suknelę (visos buvome vienodos), kurios šiaip visai nenorėjau ir ji man visai nepatiko. Taip pat už pamergių tortą. Tada didelių problemų nemačiau, nes mums buvo paaiškinta, jog tokios tradicijos. Dabar susimąsčiau, jog galbūt tikrai nenormalu... g.gif

Savo vestuvėse nežinau dar, ar darysim pulką. Jeigu jis ir bus, visos bus su skirtingom suknelėm (pagal savo nuožiūra), kurias, normalu, jos ir pirks už savus.
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 10 29, 08:05)
Nors kai buvau pamerge pavietsa, irgi nemaloniai buvau nustebinta. jaunieji išnuomavo tik 2 mašinas, sau, piršliam ir pirma pora ten tilpo/ Aš naktį prieš pat vestuves sužinojau, kad turėsiu važiuot su savo mašina. Tikrai negražu...Tad mano manimu, jaunųjų reikalas ir transportas, ir tortai, ir alkoholis.


turbut ta nakti buvo visi sveciai nemaloniai nustebinti suzinoje, kad ryte ju nelauks limuzinas prie namu duru ir teks vaziuoti savo transportu... rolleyes.gif

Nesupykite, bet manau cia yra nesusikalbejimas, naturalu kad santykiu nebepalaikote, nes artimas zmogus nebijo tiesiog pasikalbeti ko is jo tikimasi ir ko tikiesi tu, o nesusikalbejimas tik tarp svetimu zmoniu, kuriu geriau isvis net nekviesti unsure.gif

Manau buna visokiu jaunuju vieni nori vieno, kiti kito ir tik poroms spresti ar tai priimtina, nes nera tokiu privaloma moketi 4u.gif
Atsakyti
čia tik nuo pačių jaunųjų priklauso, nes vienur viską patys jaunieji sumoka, sukneles net išnuomoja, o kitur viską pačios turi susipirkt
Atsakyti
QUOTE(Dzetazeta @ 2010 10 29, 17:57)


Nesupykite, bet manau cia yra nesusikalbejimas,



iki paskutines minutes buvo tvirtinama, kad visos poros vaziuos kartu, o 1-a val. nakties skambutis, vaziuosi su savo masina. Cia nesusikalbejimas, o jaunuju nepagarba ne tik sveciam, bet ir tevams (jaunoji ir savo tevus bei sese paliko uz borto, kurie gyvena kitam Lietuvos gale, jie net neturejo su kuo nuvaziuot i CMB ir baznycia, nebent troleibusu. Tai mes draugiskai vares mano transportu. Tad apie joki nesusikalbejima net snekos negali cia but).

Jaunieji turi suprasti viena dalyka, kad ne visi turi galimybe apmoketi transporta, arba supirkti saldumynus ir pan. Ir jeigu jie nori, kad kazkas dalyvautu vestuvese, turetu pasirupinti, kad jie neliktu "be vietos po saule" smile.gif Kad po to nebutu pikciu, va tu neatejai i mano vestuves!!!! O kaip as ateisiu, jeigu tarkim esam studentai ir neturim pinigu buti pabroliu r amerge, nes reikai apmoket tau limuzina?...

Kiek zmoniu tiek nuomoniu. Vieni mano, kad kt turi apmoketi ju vestuves; antri - kad tevai turi kelti vestuves; treti - tik savo lesom, ketvirti dar kitaip. Gyvenimas smile.gif

Visom pamergem ir nuotakoms sekmes 4u.gif
Atsakyti
Visu galimybes ir gyvenimo salygos nevienodos, todel ir jaunuju pageidavimai skiriasi-vieni pajegia net sukneles apmoketi, kiti prasosi daugiau pagalbos finansines. tik vieno niekaip nesuprantu-kodel kartais norima ne pagal savo galimybes ir ta nasta kitiems uzkraunama g.gif . Siekiant bet kokia kaina tobulu vestuviu ne pagal savo kisene po sventes gali likti be draugu ir apskritai apkalbu ir pajuokos objektu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 10 30, 09:53)

Siekiant bet kokia kaina tobulu vestuviu ne pagal savo kisene po sventes gali likti be draugu ir apskritai apkalbu ir pajuokos objektu mirksiukas.gif



sutinku su jumis 100 %
Atsakyti