Įkraunama...
Įkraunama...

Už ką turi mokėti pamergės?

Pritariu nuomonei, kad jei negali pats igyvendinti savo noru, svajoniu, o gal uzgaidu, tai ir nekelk vestuviu. Buvau ir as tokiose vestuvese (ir ne "ziloje senoveje", o pries 1 metus), kuriose reikejo su(si)moketi uz daug ka. Buvome tik 2 poros pulke, o jaunuju norai didziuliai, tad teko patustinti gerokai pinigines. Kaip kazkuri pasisakiusi, tik isvakarese suzinojome, jog nebevaziuojame savo auto, o jaunieji isnuomavo tam tikros spalvos (vestuviu tematikos) limuzinu klases 7 vietu automobili. Uz kuri teko sumoketi mums 4. Su kita pamerge buvome ne tik vienodomis suknelemis (nors esame totaliai skirtingos, viena zema backute, kita auksta "manekene), bateliais, sukuosenomis, aisku puokstemis. Pamergiu torta uzsake jaunoji (mokejome mes), nes jis turejo dereti su jaunuju tortu. Pabroliams lengviau, ju vienodi tebuvo tik marskiniai, kaklaraisciai ir kojines smile.gif , nors kostiumus irgi tarpusavyje turejo pasiderinti. Vestuves vyko su visias keliu tverimais, atvykus teko issipirkti priejima iki stalo is muzikantu, seimininkiu, stalas irgi issiperkamas, grobiama jaunoji (vel ispirka). Tad visur saldainiai ir buteliai. O didziausias vakaro siaubas buvo ziureti, kai israude jaunuju tevai eina per svecius ir praso paskolinti pinigu, nes jaunieji pamirso visus perspeti, jog muzikantai leis per stala stiklaini, i kuri desime jauniesiems pinigus. O pabaigeme tuo, jog seno kirpimo fotografe atnese nuotrauku albuma, is kurio visi uzsisakinejo foto. Veliau suzinojome, jog jaunieji gavo cd su foto.
O viso to pradzia buvo... kviesdami jaunieji prasyte prase, jus tik bukite pulke, nieko nereikes daryti.
Dabar jau visa tai atrodo vos ne kaip anekdotas. Istorija, kuria pasakojame, kai norime pasilinksminti. biggrin.gif Bet tada....
Turbut tinka pasakymas, kad apetitas atsiranda bevalgant, nes pradzioje jaunieji planavo mazas kuklias vestuves.
Atsakyti
Indaga- tai jau kiaules...(atleiskit už mano nuomonę,bet kitaip jų nepavadinsiu) blush2.gif blush2.gif blush2.gif net nebuciau pagalvojus , kad tokiu kurijozu atsiranda blink.gif doh.gif
Atsakyti
Ingada košmaras totalus, ne todėl,kad pamergės mokėjo už transportą, ne todėl,kad mokėjo už tortą,nes anskčiau visi taip darė , bet visi pagal savas galimybes , kas gražesnį tortą, kas skanesnį biggrin.gif , vieni bambonkių, kiti gerų saldainių, ir už sukneles susimokėdavo , o todėl,kad jaunieji viską užsakė nepasitarę ir jums už tai reikėjo mokėti doh.gif , totali vestuvių parodija ne vestuvės verysad.gif , jei dabar tokia vestuvių mada tai džiaugiuosi,kad pamerge nebeteks būti lotuliukas.gif

Mazeniukas šaunu,kad nesudaryit svečiams, keblumų dalyvaujant vestuvėse,
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 10 31, 12:38)
vat ir čia nesutikčiau  blush2.gif , spalvos irgi ne visoms tinka vienodos, pvz man melsvų atspalvių drabužiai netinka jokie, nei rožiniai, nei gelsvi, , tik manau susitarimo reikalas kas kaip nori tas taip daro, bet pasitarti su pamergėmis reiktų dėl spalvų , modelių, o ne tai ką panorės nuotaka  ax.gif , juk pulkas ne dekoracijos


Aišku, tarsiuosi, netgi kalbos kitokios nėra smile.gif Ir modelius, kaip minėjau, galės visiškai laisvai rinktis (tik svarbu, jog būtų kokteilinės suknytės). O spalvas noriu išrinkti būtent todėl, kad nemėgstų tradicinių pamergių spalvotų suknelių, tad svajoju, kad visų suknytės būtų balta+juoda. Nelabai įsivaizduoju, kam gali netikti tokios spalvos. Juk čia klasika!

Todėl ir manau, jog turės pačios susimokėt, nes kitu atveju tada nėra reikalo joms po vestyvių tas sukneles palikti doh.gif Nejaugi dar savo vestuvių proga turėsiu kiekvienam svečiui po kostiumą padovanotį, kad tik ateitų pas mane? lotuliukas.gif

O šiaip tai daugiau savo pulkui reikalavimų neturiu. Nereikia man nei pamergių torto, nei kad man jie samdytų transportą... Biznio iš vestuvių nenorime padaryti smile.gif (o, kaip pastebėjau iš kai kurių jūsų patirties, yra ir tokių jaunųjų blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 11 01, 09:44)
1. Aišku, tarsiuosi, netgi kalbos kitokios nėra  smile.gif  Ir modelius, kaip minėjau, galės visiškai laisvai rinktis (tik svarbu, jog būtų kokteilinės suknytės). O spalvas noriu išrinkti būtent todėl, kad nemėgstų tradicinių pamergių spalvotų suknelių, tad svajoju, kad visų suknytės būtų balta+juoda. Nelabai įsivaizduoju, kam gali netikti tokios spalvos. Juk čia klasika!

2. Todėl ir manau, jog turės pačios susimokėt, nes kitu atveju tada nėra reikalo joms po vestyvių tas sukneles palikti doh.gif  Nejaugi dar savo vestuvių proga turėsiu kiekvienam svečiui po kostiumą padovanotį, kad tik ateitų pas mane? lotuliukas.gif

O šiaip tai daugiau savo pulkui reikalavimų neturiu. Nereikia man nei pamergių torto, nei kad man jie samdytų transportą... Biznio iš vestuvių nenorime padaryti smile.gif (o, kaip pastebėjau iš kai kurių jūsų patirties, yra ir tokių jaunųjų blink.gif )

kad jau užstrigau šioje temoje tai

1. juoda balta klasika, taip manau tikrai turėtų rasti kas tiks ir patiks

2. biggrin.gif , tai jau tikrai žiūriu šiais laikais tuoj bus panašu, kad ir svečius (pijokus) samdysim doh.gif

3. matai kaip yra, reikalavimas reikalavimais, bet anksčiau tai būdavo taisyklė pagal nutylėjimą , pabrolys alkoholis ir saldainių čemodanas, pamergei tortas ir taškas, o šiais laikais turbūt reikia jau aptarti viską , beje niekas neišvarydavo jei torto ir neturėdavai , bet buvo nepadoru be jo eiti biggrin.gif ,

gražių jums vestuvių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 11 01, 10:44)
O šiaip tai daugiau savo pulkui reikalavimų neturiu. Nereikia man nei pamergių torto, nei kad man jie samdytų transportą... Biznio iš vestuvių nenorime padaryti smile.gif (o, kaip pastebėjau iš kai kurių jūsų patirties, yra ir tokių jaunųjų blink.gif )

thumbup.gif teisingai is pamergiu reikia tik sukneliu kartais ir gelyciu mirksiukas.gif o daugiau nieko... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 11 01, 10:52)

gražių jums vestuvių  4u.gif


Ačiū! Tikimės, kad tokios ir bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 11 01, 10:44)
Aišku, tarsiuosi, netgi kalbos kitokios nėra  smile.gif  Ir modelius, kaip minėjau, galės visiškai laisvai rinktis (tik svarbu, jog būtų kokteilinės suknytės).



superinė mintis. Po to su ta suknelę pamergė galės bet kur eiti, ir išsirinks tokią, kokią jai tikrai tinka.

Smagių jums vestuvių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 11 01, 00:30)
Ingada košmaras totalus, ne todėl,kad pamergės mokėjo už transportą, ne todėl,kad mokėjo už tortą,nes anskčiau visi taip darė , bet visi pagal savas galimybes , kas gražesnį tortą, kas skanesnį  biggrin.gif , vieni bambonkių, kiti gerų saldainių,  ir už sukneles susimokėdavo , o todėl,kad jaunieji viską užsakė nepasitarę ir jums už tai reikėjo mokėti  doh.gif , totali vestuvių parodija ne vestuvės  verysad.gif , jei dabar tokia vestuvių mada tai džiaugiuosi,kad pamerge nebeteks būti  lotuliukas.gif

Mazeniukas šaunu,kad nesudaryit svečiams, keblumų dalyvaujant vestuvėse,


Pritariu, kad anksciau taip dare. Bet dabar jau retai kas tokias vestuves daro. Kad ir buna pulkas, bet jo paskirtis tapusi daugiau "del grozio". Apskritai kiek buvau dabar vestuviu nei tu tortu kas nesasi (daznas atvejis, kaip apskritai vienas tortas-jaunuju tebuna), nei "cemodana" alkoholio tenka tureti ir pan. , muzikantai nerenka jauniesiems pinigu, o ir tik tetu ir dedziu vestuvese buvau bemaciusi fotografe, kuri fotografuoja juostiniu fotoaparatu, nakti atnesa albuma su foto, is kurio reikia uzsisakyti. Praejus kiek laiko po vestuviu, jauniesiems pasakeme nuomone (patys klause), tik buvome nesuprasti. Tiksliau jie nesuprato kas buvo negerai. Na, bet kokiu atveju bendravimas nutruko.
Atsakyti
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 10 26, 19:33)
Sveikos gražuolės,man reikalinga Jūsų pagalba sprendžiant šį klaisimą smile.gif
Kaip manot ar tai yra normalu , kad pamergės turi sumokėti už puokstes,rūbus,tortus,mašinas,saldainius ir alkoholį? biggrin.gif
Klausiu nes labai idomu sužinoti nuomones  smile.gif
P>S nesupykit,kad atidariau sia temą,tiesiog jos neradau forume 4u.gif

sveiki 4u.gif

na, manau tikra nesamone!!!! schmoll.gif gal del rubu, tai sakyciau, jei nebrangu tai gali pamerge ir pati issinuomoneti, bet jei nera jokio skirtumo ir gali renktis ka nori tai pati pamerge lai susitvarko, bet jei jaunoji nori uz kelis simtus sukniu pamergem tai lai prisisdeda. jei man viska taip susakytu kaip cia parasyta atsisakyciau eit isviso biggrin.gif
Atsakyti
tai mes ir atsisakem biggrin.gif tai dabar draugyste praktiskai ir nutruko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 11 01, 17:16)
tai mes ir atsisakem biggrin.gif  tai dabar draugyste praktiskai ir nutruko doh.gif



as ir sakau biggrin.gif as taip apt kelsiu vestuves vasara,laukiu nesulaukiu, tai dabar jau ziurinejuos,kiek man visko reikia, o net minciu nekilo,kad turi pamerges kazka daryt biggrin.gif ypac masinas nuomoti biggrin.gif
Atsakyti