Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 33 tema :)

Apie koki jus cia Dzeikoba? g.gif Ir dar grazesni uz Edva blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 11 05, 12:49)
nu jo, pavarem, bet uz tai realybej tu visas manekeniu fotkes perspjauni. Sarminga, grazi, jaunatviska, prikolna  thumbup.gif
~~~
lygiai toks pat, kaip ir i naturalus. O tavo?  bigsmile.gif
~~~
as zvilgtelejau i jos dzeikoba vakar per veidrodeli (is paskos kazkiek vaziavo man), tai nu dailus tas dzeikobas. Jauciu grazesnis uz edvarda kelis kart. Bet turbut nereik stebetis. Dzeikobas ir yra grazesnis uz Edvarda laugh.gif


bis.gif biggrin.gif Na komplimentai moteriai kaip oras reikalingi... ACIU!!! 4u.gif
~~~
Hmm g.gif Neturiu as apie juos nuomones. Jei jie namie uzsibarikadave cackinasi tai man nemaiso, bet kai lenda i TV, reikalauja demesio, visiems isdidus sako, kad mes gejai/lesbes tada as pikta... biggrin.gif
~~~
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(Arti @ 2010 11 05, 12:57)
Jetau skaitau ir baisu daros...i ta Vilniu vaziuot..visos grazios..sarmingos..stiliovos..prikolnos..viena uz kita fainesnes biggrin.gif

Taip taip taip - mes tooooookios... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Bet rimtai nu visos nerealios... Isskirtines... Ne pilkos pelytes... Uch wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 05, 13:01)
aha. jei važiuočiau į mytą pas jus į Vilnių, tai nerimaučiau kažkodėl dėl Žanės ( lotuliukas.gif kažkaip ji man labai stipri motera atrodo. labai. na, su geležiniu charakteriu, žinanti atsakymus į visus klausimus  doh.gif ). jau dabar bijočiau atsisėst šalia Nikos  ax.gif  doh.gif Style įsivaizduoju labai stilingą paną..
jaučiu išbertų iš baimės, kol nueičiau į mytą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai mes jas cia per danti traukiam hihihi.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(style @ 2010 11 05, 13:04)
Bet rimtai nu visos nerealios... Isskirtines... Ne pilkos pelytes... Uch  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Palaukit kol Kaunas atvaziuos nail.gif Uoga, varysim i Vilniu? mirksiukas.gif Dviese drasiau bus pries tas tobulasias atsilaikyt hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 05 lapkričio 2010 - 13:09
QUOTE(Arti @ 2010 11 05, 13:07)

Palaukit kol Kaunas atvaziuos nail.gif Uoga, varysim i Vilniu? mirksiukas.gif Dviese drasiau bus pries tas tobulasias atsilaikyt hihihi.gif


Tai tu nezadek, bo pazadus reik teset tongue.gif
Arba mes pacios i Kauna atvaziuosim, su "pleputem" patylet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 05 lapkričio 2010 - 13:09
QUOTE(Arti @ 2010 11 05, 13:07)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gerai mes jas cia per danti traukiam hihihi.gif  hihihi.gif
Papildyta:

Palaukit kol Kaunas atvaziuos nail.gif Uoga, varysim i Vilniu? mirksiukas.gif Dviese drasiau bus pries tas tobulasias atsilaikyt hihihi.gif

aha, sėdim apkasuose ir burbam kad net akiniai rasoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
žmonės pas tobulas vampyres.. taigi kaip užkandį sutriaukš... neduokdie dar būtų nekalbadienis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 05 lapkričio 2010 - 13:11
Arti, tau narkotiko
1
2
3
4
specialus narkotikas
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 11 05, 13:09)
Tai tu nezadek, bo pazadus reik teset  tongue.gif
Arba mes pacios i Kauna atvaziuosim, su "pleputem" patylet  biggrin.gif

Style, tu eik jau plakatu piest lotuliukas.gif lotuliukas.gif Iki pavasario koki sedevra nutapyk..dar sklanduotes reik biggrin.gif zodz, ruoskites, kiek iki to pavasario...o as per ta laika tobulinsiuos..varysiu pas koki stilista..prikolus mintinai mokinsiuos.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 05 lapkričio 2010 - 13:12
QUOTE(Arti @ 2010 11 05, 12:57)
Jetau skaitau ir baisu daros...i ta Vilniu vaziuot..visos grazios..sarmingos..stiliovos..prikolnos..viena uz kita fainesnes biggrin.gif ka as ten pas jus tokia paprastute..o dar jei kalbos ant liezuvio nebus..isvis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

atvažiuok ir pralenksi biggrin.gif
Atsakyti
**** idomiai cia snekat o pas mane darbo pilna doh.gif noriu daba visas irgi isgirt, kokios visos fainos ir kuom thumbup.gif lotuliukas.gif einu greit padaryt darba ir ateisiu girt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
AR KAS KURIAT NAUJĄ TEMĄ?? blink.gif Tuoj su visomis tobulybėmis neturėsim, kur dėtis doh.gif doh.gif doh.gif
OK, davai ir mane įrašykit į ligones? Galima?
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 05, 13:14)
**** idomiai cia snekat o pas mane darbo pilna doh.gif  noriu daba visas irgi isgirt, kokios visos fainos ir kuom thumbup.gif  lotuliukas.gif  einu greit padaryt darba ir ateisiu girt doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Gerai, kad man darbo siandien kazkaip maziau, tai galiu cia truputi pasivaident biggrin.gif
Atsakyti
Laputaityte!!!!!! KUR TUUUU??? Nenorėjau tavo AUKSO!!!! NIVINAVATAJA JA, kad už liežuvio tampo blush2.gif
Atsakyti