Įkraunama...
Įkraunama...

Gidų arba kelionių vadovų kursai

Be galo sunkūs kursai ir reiklaujantys daug informacijos žinojimo, darbas irgi iš sunkiųjų. Atrodo tai labai gražus, bet sunkus. Ir nėra pastovus.
Atsakyti
Pritariu,kad sunkus, bet manau labai įdomus smile.gif Tik gaila,kad nepastovus
Atsakyti
QUOTE(rasulkadz @ 2006 02 01, 21:36)
kažkaip visada norėjau būt gidė,bet nesiryžtu. ax.gif Ne itin pasižymiu prakalba blush2.gif Norin tapt labai geru gidu,reik baigt aukštajį (tos srities).Kaip tik šiais metais žadu stot į magistrantūrą,jaučiu bandysiu į šią sritį,gal į paslaugų vadybą?Nežinau,galva pilna visokiausių minčių,abejonių ir pan.Nelabai pasitikiu savo jėgomis verysad.gif

labas, ir aš norėčiau būti gide, tai pasiryžau ir dabar lankau kursus Šiauliuose, ai kaip smagu ir įdomu, thumbup.gif . Na bet manau pabaigusi kursus yra labai daug galimybių įsidarbinti gide, aš galvoju ja dirbti laisvalaikiu t.y laisvai samdoma gide, tai nuostabukai gali papildomai pinigeliu laisvu laiku užsidirbti. ax.gif
Atsakyti
kaip faina, kad sia tema radau bigsmile.gif as kazkaip irgi domiuosi sia sritimi.... tik labai jau neitiketinai kad dideli reikalavimai buna gidams, bent jau norintiems jais tapti... bet manau kai labai nori, tai viskas imanoma... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leira @ 2006 12 22, 11:26)
labas, ir aš norėčiau būti gide, tai pasiryžau ir dabar lankau kursus Šiauliuose, ai kaip smagu ir įdomu,  thumbup.gif . Na bet manau pabaigusi kursus yra labai daug galimybių įsidarbinti gide, aš galvoju ja dirbti laisvalaikiu t.y laisvai samdoma gide, tai nuostabukai gali papildomai pinigeliu laisvu laiku užsidirbti.  ax.gif

Kaip sekasi?
Atsakyti
Sveiki, as baigiau gidu kursus.
Tai galiu pasakyt, kad tikrai labai saunus dalykas. Na as moku ispanu kalba, tai tikrai daug man skambina smile.gif ir uzdarbis geras, bet tik sezono metu, bet tas sezonas prasideda jau nuo kokios balandzio smile.gif tik beda ta, kad as dar rimtai nepradejau, nes reikia labai gerai kalba moketi ir pasitiket savimi yra svarbiausia. siaip darbas labai daug streso sukelia, na, bent jau is pradziu. bet as manau, kad tikrai dirbsiu. tikrai labai idomu. labai ivairiu zmoniu sutinki ir tas man labiausiai patinka.
tai tikrai rekomenduoju, jei kas sugalvos lankyt
Atsakyti
Vavux kur baigei kursus? Ir aš norėčiau. ax.gif Bet Vilniuje tik Kivedoje, o ten kaip supratau nėra vakarinių studijų. verysad.gif
Šie http://www.turinfo.l...ai_vadovams.php yra Kaune. Galima mokytis eksternu, bet vistiek yra geriau lankyti, bent man taip labiau patiktu.
Atsakyti
as baigiau Vilniuje turizmo asociacijos kursus. kiek girdejau apie ta kiveda, tai nelabai kokie atsiliepimai. o turizmo asociacija tai cia valstybine istaiga. dar zinau, kad vilniaus turizmo informacijos centras organizuoja. ten kazkaip panasiai kaip asociacijoj, nes ir destytojai tie patys kiek zinau smile.gif
stai cia adresai, radau internete smile.gif
ir man siaip kursai vakarais buvo dukart per savaite smile.gif nes juk niekas dienom negaletu smile.gif tikrai idomu, rekomenduoju. na, bet dabar tik rudeni bus galima, nuo spalio men wink.gif

Gidų kursai

Lietuvos turizmo asociacija
Vilniaus miesto gidų kursai
A. Juozapavičiaus g. 13-501, LT- 09311 Vilnius
tel. /fax. (8 5) 2726191, el. paštas: danute@ltas.lt
Kontaktinis asmuo: Danutė Mažeikaitė

VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras
Didžioji g. 31, LT – 01028 Vilnius
tel. (8 5) 2629660, faks. (8 5) 2628169
el. paštas: vilnis@vilnius.lt
kontaktinis asmuo: Laima Urniežiūtė

UAB „Kiveda“
Gedimino pr. 1, LT – 01028 Vilnius
tel. (8 5) 2724805, faks. / tel. (8 5) 2724806
el. paštas: kiveda@kiveda.lt , www.kiveda.lt
kontaktinis asmuo: Irena Sinickienė

Atsakyti
NA va ir as sau aktualia tema radau. KAIp suprantu Kaune ruosia tik vienoje vietoje. Ar as klystu?
O gidas kaip suprantu dirba tik savo mieste ir vedzioja zmones po izymias vietas. Ar gali buti uzsakymai i kitus miestus. Cia as siaip smalsauju nes idomi gido darbo specifika. Gal kas galit issamiau papasakot. 4u.gif
Atsakyti
jei ismoksi apie kitus miestus tikrai galesi vest wink.gif nes daznai buna, kad ekskursijos ir i kitus miestus buna smile.gif tarkim prie kokio kryziu kalno ar kur kitur wink.gif na, tai kuo daugiau moki, tuo geriau smile.gif tikrai uzsakymu bus smile.gif
Atsakyti
as tai labai duomiuosiu kelioniu vadovu kursais, gal kas nors yra baige tokius? labai noreciau suzinoti atsiliepimus.
o gal kas nors dirba kelioniu vadovu, labai noreciau suzinoti koks atlyginimas ir ar lengva susirasti darba?

Lauksiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
Taigi sveikos Supermamos,pamaniau,kad jus galesite man padeti. smile.gif Turiu dukra kuriai ateinantys mokslo metai bus paskutiniai,ja traukia kelioniu vadovo profesija,taciau as nieko apie tai nenusimanau. blush2.gif Gal jus kuri esate baigusi siuos kursus?Kur geriausia butu mokytis?Tiesa,ji noretu dirbti ne Lietuvoje,o per Lietuvos turizmo agenturas uzsienyje.Kokiu dalyku pazymiu reikia stojant?Kiek galima uzdirbti?Koks issilavinimo lygis igijamas baigus?Na zodziu,gal galetumet kuo aiskiau man paaiskinti,buciau labai dekinga.Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti