Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat pirkti kalėdines dovanas?

QUOTE(natasele @ 2008 11 05, 16:10)
As pradedu pirkti dovanas nuo spalio pirmos savaites, o iki to - rugseji - galvoju mazdaug ka ir kam galima pradeti pirkti  rolleyes.gif

ir aš taip visad darydavau - rugsėjį susidarydavau preliminarų sąrašą, nuo spalio po truputį pradėdavau pirkt, gruodžio pradžioj jau viskas pas mane būdavo suruošta. O šiemet susivėlinau, dar tik apgalvojus esu, kam ką maždaug dovanosiu, bet dar nė vienos dovanėlės nesu nupirkusi blush2.gif Reikia suskubt rolleyes.gif
Atsakyti
Aš jau visiems dovanas sužiūrėjau rolleyes.gif tik va ką su vyru daryt neišmanau doh.gif jau nieko nebesugalvoju unsure.gif
Atsakyti
As dar nieko nenupirkau, bet galvoju nuop vasaros apie dovanas biggrin.gif
Atsakyti
Jau beveik viska supirkau thumbup.gif Laukiu saskaitos papildymo ir pabaigsiu, beliks supakuoti blink.gif
Atsakyti
as siemet pradejau gerokai anksciau rupintis dovanomis, tai nemazai jau ir nupirkta, liko nebedaug thumbup.gif
Atsakyti
Kokios jus visos ankstyvos blink.gif
As dar dovanų neturiu, bet jau pradejau galvoti, bet tik todel, kad nestuke.gif ir paskui nebus kada po parduotuves lakstyt, nes su maziuku teks namie sedet cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 11 08, 22:10)
Kokios jus visos ankstyvos  blink.gif
As dar dovanų neturiu, bet jau pradejau galvoti, bet tik todel, kad  nestuke.gif  ir paskui nebus kada po parduotuves lakstyt, nes su maziuku teks namie sedet  cool.gif

Tai siemet pas tave bus ipatingos kaledos thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
dvi-tris savaites pries kiekvienas Kaledas
Atsakyti
Stengiuosi pradeti kuo anksciau, pries menesi kazkur, bet visuomet lieka ir dovanu paskutinei minutei, nenupirktu iki kuciu vakaro 4u.gif
Atsakyti
Visada dovaneles pirkdavau is anksto, bet sias metai susivelinau ir dar niekam nieko nenupirkau. blink.gif Reiks kuo greiciau sturmuoti parduotuves. lotuliukas.gif
Atsakyti
as nupirkau tik vaikams, rytoi teveliams uzsakysiu kalendorius(su anukeliu foto), o savaitgali reiks pirkti likusias...
Atsakyti
siemet kaip niekada, visiems viskas nupirkta , supakuota ir laukiu Kalėdų kaip mažas vaikas tongue.gif
Atsakyti