Įkraunama...
Įkraunama...

Teorija kaip pastoti ir klausimai kodėl nepastojam

QUOTE(muji @ 2011 09 15, 18:25)
aciu.  4u.gif  Laikausi.
panasu, kad sulauksiu tuoj pirmuju savo mmm po gimdymo. Reiskias, organizmas grizta i senas vezias - tuo labai dziaugiuosi  smile.gif  Dar pora menesiuku, nusistoves ciklas ir imsim kviesti gandrus.

Svarbiausiai kad organizmas kuo greiciau atsigautu ir kad pacios nuotaika kuo greiciau pasitaisytu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif
noreciau pasiteirauti, ar girdejote ka nors apie tai, jog pastoti nuo kitos tautybes vyru yra sunkiau?
Neseniai tiesiog susimasciau, kad kazkada girdejau toki ganda. Atitinkamos temos lyg ir neuztikau.
Mes su vyru nesisaugom jau kokius pusantru metu, bet specialiai irgi nesistengem nieko kurti blush2.gif
Esme tame, jog jau keleta menesiu galima sakyti daveme zalia sviesa vaikiuko galymybei ir mane stebina, kaip cia taip nieko nevyksta.
Mes ne is tu , kur ruosiames intensyviai planuoti vaikeli, labiau laikomes filosofijos "ateis laikas bus ir vaikas" smile.gif
Mana idomu, gal dar kas nors turi tokia situacija? nelabai turiu i ka kreiptis tokia tema is pazistamu smile.gif
Beje vyra mano - azijatas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Rašau čia tik todėl, kad pati dar visai neseniai labai godžiai skaitydavau panašias temas forumuose ir ieškodavau atsakymo, kodėl nepastoju ir ką daryti kad pastočiau? Dabar jau laukiuosi, prasidėjo trečias mėnesiukas wub.gif ir tikiuosi, kad gal mano istorija, kam padės, nes jaučiu daug kas išgyvena tą patį smile.gif

I etapas TOBULAS PLANAVIMAS. Su vyru vaikelį pradėjome planuoti iš karto po vestuvių. Ir: metėm rūkyti, beveik visai nebevartojom alkoholio, aš vartojau folio rūgštį. Kadangi taip jau užsimojome išvalyti organizmus, kad tik vaikas sveikas gimtų, tai aišku ir tų kartų su "finalais" buvo mažiau (tai vakar kieno gimtadienis buvo, tai peršalau, tai dar kas nors) + mano vyras dažnai komandiruotėse. Ai, prieš vestuves dar buvau pas gydytojus ir pasitikrinau sveikatą nuo A iki Ž. Gydytoja rado policistines kiaušides, prirašė žolelines tabletes pagerti ciklui sureguliuoti, kurios didina pastojimo tikimybę. Pasakė, kad jei po metų nepastosiu, sugrįžti, tada taikys gydymą.

II etapas KODĖL??? Praėjus kokiems 5 mėn. ir vis nepastojant, pradėjome galvoti, ką darome ne taip. Šimtą kartų googlinau frazę "kaip pastoti" ir viską skaičiau, kiek tik galėjau. Supratau, kad laikas pradėti skaičiuoti vaisingas dienas - kadangi mano ciklas nereguliarus, tai buvo misija neįmanoma. Tuomet bendradarbio žmona papasakojo apie ovuliaciją parodantį mikroskopą, kuriuo naudojosi ji ir pastojo, ir dar dvi jos giminaitės taip pastojo, ir draugės pastojo ir t.t. Įsigijau mikroskopą: sekiau seilių struktūrą, pildžiau grafikus, juose žymėjausi ir kada mylėjomės. Po pasimylėjimo laikydavau kojas iškėlusi į viršų tuo šiek tiek juokindama savo vyrą ("Pakišk pagalvę", "ištrauk pagalvę" ir t.t.) Kalbėdavau su savo laimingai mamomis tapusiomis draugėmis: jos sėkmingai pastojo be didelio vargo ir patarė tik viena - mylėtis doh.gif Ai, dar visi kartojo, kad reikia atispalaiduoti, turėti mažiau streso - bet kaip tas įmanoma, jei vienintelis dalykas, kurio trokšti yra susilaukti vaikelio? Kai vyras nuostabu, finansai leidžia, ir visos kitos aplinkybės tiesiog puikios...

III etapas DEPRESIJA. Praėjus dar maždaug 5-6 mėnesiams vis dažniau aplankydavo mintis, kad gal mes niekada negalėsime turėti vaikų? Kas mums pažadėjo, kad nesame viena iš 5 porų, kurie negali turėti vaikų, kaip kad skelbia baisioji statistika? Plius vis dažniau prisimindavau ginekologės paabejojimus, ar galėsiu pastoti dėl tų policistinių kiaušidžių... Maniau, kad negaliu tomis parkėmis apkrauti ir vyro, nes užtenka vieno stresuojančio, jei stresuosime abu, tai bėda pasidarys dviguba ir tikrai užkirdsime kelią ateiti vaikeliui. O dar jis yra labai jautrios sielos, giliai išgyvena viską, nors to kitiems ir neparodo. Ir čia, tiesą pasakius, padariau klaidą. Viena liūdėjau, griaužiausi, bet iš tiesų emocijų nebuvo įmanoma sutramdyti ir jos prasiverždavo durniausiai momentais. Buvau nelaiminga, tai pradėjau kabinėtis prie vyro, niurzgėti ir t.t. Supykusi dėl ko nors čia pat bėgau atsiprašyti, kad jį įskaudinau, juk tai mano mylimiausias ir brangiausias žmogus! Apsiverkiau, kai jis pasakė, kad tikrai tapau kažkokia pikta ir grubi...O aš ir pati tai mačiau ir supratau, kad darausi monstras, mano nuotaikos kraštutinės, o žodžiai aštresni, negu tikrai noriu pasakyti.

IV KĖLIMASIS. Po kokių 2-3 mėnesių depresinės nuotaikos, pradėjau ieškoti išeities - supratau, kad taip grimztu tik gylyn ir nieko iš to nebus. Pasakiau vyrui, kad labai liūdžiu, kad nepastoju, pakalbėjom atvirai, o kaip jis jaučiasi ir t.t. Tada kas rytą atsistodavau prieš veidrodį ir žiūrėdama į akis sau kartodavau: "Dovile, tu esi vaisinga ir tikrai susilauksi vaikų." IŠ pradžių tie žodžiai žeidė kaip aštrūs akmenys, o paskui juos tardavau vis drąsiau ir su pasitikėjimu. Prieš tai internete buvau prisiskaičiusi istorijų, koks gydymas laukia jei nesiseka pastoti, labai buvau išsigandusi, nes žiauriai bijau adatų. Vien nuo minties apie intervencija sustingstu visa. Nusprendžiau: darysiu viską, kad tik nereiktų tokio gydymo. O visų pirma, ką darysiu - gydysiu save nuo baimių. Pradėjau ieškoti informacijos apie psichologines nevaisingumo priežastis - ir radau neįtikėtinai mažai medžiagos! Apie ligas pilna prirašyti, o kaip padėti sau ramiai nusiteikti nėštumui - beveik nieko. Teko pačiai ieškoti sugalvoti, kaip sau padėti smile.gif Kartą išgirdau, kaip kunigas per paskaitą kalbėjo, kad galime turėti daug norų, bet Dievas sprendžia juos pildyti ar ne, nes gali būti taip, kad savo norui esame nepasirengę, pvz, kaip mažas vaikas norėtų galingo šautuvo. Aišku, po tokios frazės susimąsčiau apie save: iš tiesų aš vaiką planuoju, kaip man patogu, o kaip jam? Pradėjau galvoti, ką dėl jo galėčiau paaukoti, kaip ir ką savo gyvenime esu pasiryžusi pakeisti. Dar išgirdau, kad kūdikis tai yra Dievo dovana, o dovanos reikalauti negalima, ji arba duodama arba ne smile.gif Kadangi esu tikinti, pasiklioviau tuo - iš tiesų, juk Dievas geriausiai žino, kada mums įteikti tokią dovaną, o jei ne, tai jis irgi žino kodėl. Nesinorėjo galvoti apie blogiausia, bet mąsčiau: jei jau viskas, kas buvo mano jėgom, padaryta, tai dabar beliko darbas tik aukštesnėm jėgoms. Ir panėriau į pasitikėjimą, kad viskas bus gerai, o mes tiesiog turime būti kantrūs ir ramiai sulaukti savo laiko. Po pasimylėjimo kojų aukštyn nebekilnojau. O ir atsitiktai sutikusi ir pakalbėjusi su vaisingumo klinikos gydytoja išgirdau patarimą, kad geriau prieš seksą romantiškai su vyru išgerti raudono vyno taurę smile.gif Viskas sukasi apie tą patį - mūsų emocijas.

V DŽIAUGSMAS. Išsilaisvinusi nuo baimės nepastoti, kuri mane lydėjo jau seniai, gal net paauglystėje to tyliai bijojau (o jei aš negalėsiu turėti vaikų?), atradau gyvenimo džiaugsmą. Su vyru santykiai tapo tiesiog nuostabūs, nors ir prieš tai skųstis jais negalėjau. Kai pati jaučiausi laiminga, tai savaime atsirado ir dar daugiau flirto, ir apsikabinimų ir bučinių, ir pagaliau mylėjimasis. Aš pradėjau lankyti sportą, gražinau savo išvaizdą, sau įsakiau daugiau šypsotis ir mažiau viskuo skųstis. Nutariau būti laiminga - ir kuo toliau tuo labiau tokia ir buvau rolleyes.gif Ir šiame etape, kai vyro meilėje maudžaiusi kaip pūkuotume debesiuke, kai jaučiausi išbučiuota, išglobota, išlepinta, per šv. Kalėdas sužinojome, kad aš laukiuosi ! Dabar suprantu, kad vaikutis mums atsiųstas pačiu geriausiu laiku, gyvenimo aplinkybės susidėlios jam dar palankiau negu anksčiau - aš tik dabar tai galiu įvertinti. Kad tie 1,5 metų laukimo buvo puiki proga mums su vyru pabūti dviese, pakeliauti, pasidžiaugti vienas kitu, galų gale pasimylėti, dar niekieno netrukdomiems lotuliukas.gif Aišku, ir dabar aš bijau: kad ta laimė neišslįstu, nepabėgtų, bet vėl stengiuosi galvoti, kad viskas bus gerai, kasdien Dievuliui dėkoju ir prašau, kad globotų mūsų šeimą, saugotų... Dabar ir aš ir mano vyras jaučiamės tikroje palaimoje, skiriame vienas kitam daug dėmesio ir meilės - šito tikrai jau išmokome... wub.gif

Visoms visoms linkiu atsikratyti baimės nepastoti, nepilnavertiškumo, džiaugtis savimi, būti laimingoms ir mylimoms. Mūsų emocijos lemia išties labai daug, tik, mes bėgdami per reikalus, renkame vieną stresą po kito ir neturime kada paklausti savęs: ar mano širdis plaka ne per greitai? Dirbu darbą, kur stresas ir neplanuoti įvykiai - kasdienybė, nelengva išlaikyti stabilumą, bet visoms linkiu stengtis save ir savo brasngujį mylėti vis labiau ir labiau.... 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2010 11 24, 18:16)
Sveikos, ieškojau panašios temos, bet neradau. Noriu pakalbėti apie patį pastojimo procesą: žinom kada yra vaisingos dienos, per jas mylimės daug, palaikom kojas, pagulim ant pilvo, na visi įmanomi darbai įvykdomi kad įvyktų apvaisinimas, bet gale mėnesio - mėnesinės. Tai man ir kyla klausimas, jei abu partneriai sveiki, ir maksimaliai išnaudoja vaisingas dienas, tai kaip įmanoma nepastoti? Ar tas kiaušinėlis labai trumpai pasirodo? bet juk spermiukai gimdoje išbūna iki kelių parų (pataisykit jeigu klystu ) Tai kodėl jie nesusitinka su kiaušinėliu? Na ši problema atsirado kai stengėmės pastoti kelis mėnesius  ir galiausiai pavykus, iškarto persileidau. Taigi dabar užsibrėžiau tikslą visą mėnesį išnaudoti maksimaliai, ir paneigti arba patvirtinti savo teoriją, nes ankščiau bandydavome "maždaug". Ką Jūs apie tai manote, arba, jei esate išbandę, kaip manote, kodėl kartais įvyksta apvaisinimas, o kartais ne, nuo ko tai priklauso ir ką daryti?



Kaip smagu sirdeleje skaityti..kaip jus pries kelis metus rasete del savo baimiu ir nuogastavimu del pastojimo (kurias patiriame dabar mes..kurios labai laukiame nestuke.gif ), ir aprasyme apie jus dabar matyti, kad jau tie issvajoti ir labai laukti mazuliukai jau salia jusu! wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija Dovile. Labai dziaugiuosi, kad ji su laiminga pabaiga.

Manau dauguma planuojanciu ir nepastojanciu pereina visus tavo isvardintus etapus. Svarbiausia - nepalusti ir tiketi, kad viskas bus gerai.
Pereiti i paskutine stadja turbut sunkiausia:) nes viena yra suvokti, o kita padaryti.

Prie sios stadijos ir as bandau pereiti. Bandome jau daugiau nei metus ir nieko.
Siaip nei BT ar OV nedariau. Stebiu gleivines, kurios pas mane buna kiekviena menesi. Tad ju deka suprantu, kada mano vaisingos dienos. Bet kaip nera II taip nera:(
Bandau nepasiduoti slogiom mintims. Zinau ir tikiu, kad viena diena isvysiu II:)
Tikrai verta paskaityti knyga "Iki gimimo". Vien del psichologiniu aspektu.

Jau puse metu sapnuoju, kad pagimdau mergyte. Pirmas ryskiausias sapnas buvo, kad pagimdau dukryte ir jos paemimas ant ranku man suteikia tokia palaima. Sunku zodziais nusakyti ta jausma, kuris mane aplanke:) Po sio sapno tikejausi, kad gal uzkibs, bet nieko...
Paskutinis sapnas aplanke Gruodzio menesi. Abu su vyru ta pacia nakti susapnavome, kad laukiuosi. Tiksliau jis susapnavo, kad as pranesu jog laukiuosi, o as kad guliu palatoje po gimdymo ir man atnesa dukryte:)
Sv. Kaledu dovanele neatejo:(
Bet tikiu, kad siela beldziasi ir mes greitai sulauksime II.

Del padejimo pastoti, tai esu prisiskaicius, kad padeda:
1. Labai gerai biciu pienelis. Dabar kaip tik ji geriu:)
2. Kazkur skaiciau, kad po mm 10d. reikia gerti salaviju arbata.
3. Vienai porai daktare patare ziema isvaziuoti kur karsta t.y turi pasijusti didziulis temperaturos skirtumas. Keturios poros bande ir keturioms pavyko:)
4. Dar skaiciau, kad vienai merginai senele patare pasimyleti penkta diena po mmm. Taip jai gime du vaikai. Kas is jos draugiu paklause sios seneles patarimo, pastojo:)

Atsakyti
Labas vakaras, mano manymu pastojimas priklauso nuo poru organizmu, nuo spermiuku, viena darauge kai nusprende susilaukt leliuko mylejosi kiekviena diena ir pastojo, kitai sis varijantas nepadejo ir gine jai pasake, laistet zole, reikiakad vyras sperma pabrandintu, tai sake kas dvi dienas myletis ir ka pastojo ir susilauke leliuko.
Atsakyti
Metus laiko su vyru visai nesisaugojom noredami sulaukti leliuko, kilo daugybe klausimu kas netaip, bandem skaityti daug teorijos ir siek tiek taikyti ja ir pavyko smile.gif)) !!! ...
Atsakyti
Jei nepaslaptis, ka pradejote taikyti, kad tai padejo? Gal ir mums pavyktu;)
Atsakyti
Gerą dieną, mielosios mamytės,
Turiu ir aš puikią istoriją su labai laiminga pabaiga smile.gif
Pradžia buvo sunki, psichologiškai sudėtinga, brrrrr... net prisimint skaudu..
Mums jau 28 metai, po aštuonių draugystės metų laikas vestuvėm smile.gif
Kitas žingsnis - vaikai. Deja, jų nesulaukiam. Ėmiau vaiksčioti po gydymo įstaigas, galiausiai kelias atvedė į Vaisingumo kliniką Klaipėdoje, Šermukšnių g.1. Išsityriau, lyg bėdų ir nėra, patikrino vyrą - viskas norma.. Geriu skirtus vaistu, clostilbegita.. Organizmas visai ėmė streikuot.. Perku saugesnius vaistukus, Gonal, kaina 100lt berods, cia vienam kartui... O reikia 4-7.. Tačiau, pažangos jokios.. Nepavykusi insceminacija.. kita - irgi nieko...
Ir šitaip gal kokius du metus.. Žmonės, ką daryti?..
Kitas mano žingsnis - natūralioji medicina.
[/B]Buvau Mažeikių RAJ, pas žolininkę JADVYGĄ BALVOČIŪTĘ, tlf +37044337118
Geriu arbatą.
Tada sužinau apie [B]REGINĄ, Varniuose, 860540124. Skambinti tik paskutinę mėnesio dieną, nes kitomis dienomis būna išjungtas telefonas. Aš nuvažiavau tiesiai į namus. Kur gyvena sužinojau miestelio parduotuvėlėj.
Regina padrąsina kad jokių ligų ji irgi nemato.
Bėdų - ligų nėra, o kur mažylis mūsų?????..
Klaipėda. Energetinių galių turintis ALGIMANTAS 868510437, lankausi pas jį, gydau endemetriozę. Nusprendėm kartu, kad gal ji čia dėl nevaisingumo kalta.. Apsilankymo kaina 40lt.
Vaisingumo klinikos gydytoja irgi pataria pasidaryti laparoskopiją, kad pažiūrėti ar nėra endemetriozės. Nors ALGIMANTAS sakė, kad mane išgydė nuo šios ligos, operuotis ryžausi, nes neprapjovęs nesužinosi. Prapjovė - nėra..
Sunku pasakyti, ar ši liga buvo pas mane.. Ar ALGIMANTAS mane išgydė? Dabar tikrai žinau kad endemetriozės nėr smile.gif
Kas dar??? Kur eit, ką gert?...
Pagaliau, Šiauliai. Mieloji brangioji TERESĖ VARANAVIČIENĖ, 868443963. Skambinu telefonu. Močiutėlė man aiškiai pasako, kad jei netikiu DIEVU, galiu pas ją nevažiuoti... Susimąstau.. Juk tikiu. Tikrai, nes tik tikėjimas ir maldos mane veda i tikslą. TERESĖ liepia atvažiuoti pas ją po mėnesio o iki to momento pagerti žalių burokėlių ir morkų sulčių smile.gif Darau ką liepia smile.gif
Kelionė į Šiaulius. Dvejonės mano galvoje.. Ką dabar sutiksiu. Pamatau mielą močiutę kuri man pasakoja apię tikėjimo galią. Klausau įdėmiai. Močiutė man pasako, kad yra toks žmogus kuris mane be galo myli. Bet jis jau miręs... Kas jis? - klausia. Net nedvejodama atsakau, kad tai mano senelis, nes jis mylėjo mane beprotiškai. Pasimelsk jam, sako Teresė, pasikalbėk su juo. Jis turi suprasti, kad tu negali mylėti tik jį vieną, tavo meilės reikia ir tavo vaikams.. Tegu jis neprieštarauja tam.. Te nepavydi... Ir pamatysi, viskas bus liuks.. O kai atvažiuosi kitą kart, jau būsi nėsčia.
Pinigų TERESĖ neima, tik laisva valia, galima paaukoti koplyčiai kuri yra jos kieme.
Patikėkit manim, važiuodama namo ir verkiau ir rėkiau ir visko prikalbėjau.. Kas gi čia per gydymo metodas????...
Bet gryžusi namo, permąsčiau ir ėmiau melstis. Seneli, juk myliu tave... bet suprask...
Artėja Velykos, kamuoja nugaros skausmai... Naktimis nemiga. Skauda visur... Kas gi dabar? Užsiregistruoju i Vaisingumo kliniką. Apžiūros metu gydytojos ištarta frazė vos nenuverčia manęs nuo kėdės. SVEIKINU, JŪS NĖSČIA nestuke.gif
Verkiu, net kūkčioju. Netikiu. Užvažiuoju į kitą ligoninę, sumoku 50lt, apžiūros metu man patvirtina jūs nėsčia nestuke.gif
Sutarta diena, mes kelyje i Šiaulius. Teresė pasitinka mus su šypsena, ir net sakyt nereikėjo, ji mus pasveikina tapsiant tėvais smile.gif
Sudalyvaujam koplytėlėje surengtose mišiose, ir namo. VALIO, rudenį jau supau ant rankų dukrytę.
Pavasarį, mažylei prakutus, važiuojam pasirodyt TERESEI, kokios jau dičkės smile.gif Džiaugiasi mūsų mokytoja smile.gif Ir pasako, kad antras lelius bus.
Taigi, TERESĖ VARANAVIČIENĖ visiškai teisi. Taip, dabar turiu dvi nuostabias dukrytes. Žinokit, jos tokios mylinčios wub.gif Gerietės tokios smile.gif Teresėlė sako, va kokie, tie DIEVO VAIKAI.
Myliu, Terese Jus, už tai, kad nurodėt teisingą kryptį. Jokių burtų jokios magijos jokių pinigų.
Dabar kaip žinau, yra kviečiami visi TERESĖS atvesti vaikučiai. Tikslas - visiems vienu metu aplankyti šią gyvybingą močiutėlę smile.gif Pasirodyti kokie jau gražūs ir dideli užaugo. Jei šiuo metu skaito mamytė kuri taip pat buvo pas Teresę, žinok, ji laukia mūsų svečiuose smile.gif Jei tik sužinosiu tikslią datą iškart parašysiu.
Tai va, tokia ta mūsų istorija. Kaip pasaka mirksiukas.gif Bet tai visiška tiesa.

Jei turite kokių klausimų, prašau mano tlf nr 865324963. Rita. Palanga.

P.S. Visada yra gydytojas kuris tik mums gali padėti. Bet jį rasti yra nelengva. Tačiau, kad ir kaip beviltiška viskas atrodo, nesiliaukit ieškoję. Ir tikėjimas Jus nuves pas tą kuris padės smile.gif Visiškai nesvarbu kas jis - gydytojas ar Dievas smile.gif
Atsakyti
As skaitydama istorijas pastebejau, kad labai daug kas pastoja per atostogas, matyt atsipalaidavimas duoda savo.
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamyciukes 4u.gif Esu nauja nare . Tai pasidalinsiu su jumis ,savo patirtimi ,dar temele smile.gif kaip tik .Jau beveik metelius su savo MB ,bandome ,bet kolkas nieko ,net nezinau,ir ta folio rugsti geriu , pries pusantru metu turejau vienos kiausides uzdegima ,teko gultis y. Stacionara gyditis ,nu ir ka ,vaistajs issigydzeu ,po wiso gydimmo ejat dar pasitikrinti ar wiskas twarkoje ,patikrino gine ,sako wiskas gerai ,turesi vaiku ,ir wa nieko . . . . . . . . . .. . . . JAU NET. PRISIGALVOJAU doh.gif VISOKIU NEGERYBIU.gal patartumet kazka ,is savo patirties kaip ta procesa pagreitinti. nestuke.gif rolleyes.gif na turiu omenyje ,gal kokius wajstukus pasiulisit ,vitaminu koliu pagerti ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytebusiu @ 2014 04 08, 11:31)
Sveikos busimos ir esamos mamyciukes 4u.gif Esu nauja nare . Tai pasidalinsiu su jumis ,savo patirtimi ,dar temele smile.gif  kaip tik .Jau beveik metelius su savo MB ,bandome ,bet kolkas nieko ,net nezinau,ir ta folio rugsti geriu , pries pusantru metu turejau vienos kiausides uzdegima ,teko gultis y. Stacionara gyditis ,nu ir ka ,vaistajs issigydzeu ,po wiso gydimmo ejat dar pasitikrinti ar wiskas twarkoje ,patikrino gine ,sako wiskas gerai ,turesi vaiku ,ir wa nieko . . . . . . . . . .. . . . JAU NET. PRISIGALVOJAU doh.gif  VISOKIU NEGERYBIU.gal patartumet kazka ,is savo patirties kaip ta procesa pagreitinti.  nestuke.gif  rolleyes.gif na turiu omenyje ,gal kokius wajstukus pasiulisit ,vitaminu koliu pagerti  ax.gif  wub.gif

Ne visiems pavyksta greitai pastoti. Jei gydytoja sako, jog viskas gerai, tai anksčiau ar vėliau tikrai pastosit. Jei nepavyks, tuomet po metų bandymų jau bus galima ieškoti nepastojimo priežasties.

Dar siūlyčiau gerbti lietuvių kalbą. 4u.gif
Atsakyti