Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų vardai pagal meksikietiškus serialus

QUOTE(gritte @ 2010 11 29, 17:41)
Pažįstu Emanuelį  ax.gif , kvepia lotynų Amerika nors tu ką.

o Emanuelis Zingeris? manot po serialų atsirado?
Atsakyti
manau kad tokie vardai ne labiau sietini su serialais, o tiesiog tokie nei į tvorą nei mietą kad kitokia logika nei "kažkur išgirdo" nepaaiškinami, pvz. visokios samantos, vanesos, amandos, armandai, paolos ir pan.
Atsakyti
Pas gydytoją ant stalo gulėjo Pamelos -aitės 1996m gimimo kortelė. Maždaug tada "Gelbėtojus" rodė g.gif

O serialų veikėjos dažnai būna Marijos, Viktorijos, Sofijos ir pan. Įprasti ir nereti vardai, net neįtartum, kad tėvai serialų prisižiūrėję.
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2010 11 29, 16:54)
o Emanuelis Zingeris? manot po serialų atsirado?

Nemanau, nes kai jis gimė-nerodė jokių meksikietiškų serialų, o manasis Emanuelis-dar mokyklinio amžiaus wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2010 12 05, 12:06)
Nemanau, nes kai jis gimė-nerodė jokių meksikietiškų serialų, o manasis Emanuelis-dar mokyklinio amžiaus wink.gif.

nepamirškit tokios sąlygos, kaip tautybė - mažas Emanuelis gali irgi būti žydų tautybės, kaip ir tas pats Emanuelis Zingeris
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 12 05, 16:41)
nepamirškit tokios sąlygos, kaip tautybė - mažas Emanuelis gali irgi būti žydų tautybės, kaip ir tas pats Emanuelis Zingeris

kad žydiškų - hebrajiškų- vardų apskritai labai daug turime, tik vieni dažnesni (Ieva, Marija), kiti - retesni (Emanuelis). ir serialuose nėra labai daug tų Emanuelių - MAnuelių yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ende @ 2010 11 29, 00:26)
Žinau tik vieną mergaitę pavadintą vardu, kurį mama išgirdo seriale - Aurora. Kadangi mergaitei jau 9 metai, tai senokai tą serialą ir berodė... Beje, nustebau dabar pažiūrėjusi vardo reikšmę,  jei verst į lietuvių kalbą, tai mes  bendravardės su ta mergaite  biggrin.gif

O man Aurora ne su serialais asocijuojasi, o su pasaka "Miegančioji gražuolė". Juk princesės vardas toks buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 12 05, 22:30)
O man Aurora ne su serialais asocijuojasi, o su pasaka "Miegančioji gražuolė". Juk princesės vardas toks buvo smile.gif

Miegančioji gražuolė vardo neturėjo, Disnėjus jį suteikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 12 05, 22:30)

Na, mano žinomas variantas, tai tiksliai iš serialo nusižiūrėtas.
Atsakyti
QUOTE(Ende @ 2010 12 06, 15:16)
Na, mano žinomas variantas, tai tiksliai iš serialo nusižiūrėtas.

man su Main Rido Kvarterone ir kreiseriu biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif o man pirma mintis apie aurorus iš Hario Poterio blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O man su kreiseriu asocijuojasi Auroros vardas smile.gif
Atsakyti