Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

oho, kiek lavašų receptų thumbup.gif reiks išbandyt - vis įvairiau bigsmile.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2011 11 11, 08:25)
O tu čia jau atsikėlei, ar dar neatsigulei? blink.gif

:hihihi; čia per vidurį miego ax.gif nubudau ir užmigt negalėjau ax.gif
QUOTE(linuciukas5 @ 2011 11 11, 09:42)
mielinnes spurgytes

o kokios čia jos? labai riebalų prigeria? g.gif jei nelabai, tai gal ir aš norėčiau išsikept ax.gif
Atsakyti
:

o kokios čia jos? labai riebalų prigeria?  g.gif jei nelabai, tai gal ir aš norėčiau išsikept ax.gif
[/quote]




http://www.mamyciukl...y...skanumėlis
sitas as kepiau visai nieko aliejaus neprisigere
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuciukas5: 13 lapkričio 2011 - 16:43
QUOTE(mazge1979 @ 2011 11 07, 11:44)
nea, pavadinimo nepritaikiau, kepami sausai. bet įspūdžio nelabai padarė. mano elektrinė viryklė, man be aliejaus svilo, pyliau šiek tiek į keptuvę, kept ilgai man gaunasi , nes reikia ant silpnos kaitros
receptukas:

2 st  miltų, 0,5 st. cukraus, 2 a.š. kepimo miltelių sumaišyti viską. atskirai sumaišyti 2 kiaušinius, 2 st kfyro, 0,5 st aliejaus, viską šitą supilti į miltus išmaišyti ir palaikyti 10 min. kepti be aliejaus.

matyt kazkas nelabai gavosi, kad ispudzio nepaliko smile.gif arba nemegstat gal tiesiog. asjuos daznai kepu. pas mane irgi elektrine virykle, nepastebejau nieko del ilgo kepimo...
cia vadinamieji amerikietiski blyneliai, mamicy kazkur recepta idejus buvo. reikia geros nelipmapncios keptuves, ir tikrai visiskai jokio aliejaus. kepi viena puse kol ji parunda kiek norima, tada apverti - pakepa antra puse ir jami. labai skanu su klevu sirupu. tirkai jokio papildomo aliejaus nereikia.
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 11 11, 04:43)
Šią savaitę vaikai darželį lankė nuo trečiadienio, tai gaminau vakarienes, vyras šluodavo šaldytuvą (zuikis, kotletai, keptus sparnelius per porą kartų pietums suvalgė), o aš į darbą įsidėdavau ką nors iš namų. "Itogo" gavosi toks meniu:

SAVAITĖS IŠLAIDOS MAISTUI  - 104lt

MĖSA - 3 gabalai dešros, 1kg dešrelių, 10 kiaušinių, 0.4kg keptų vištos sparnelių (akcija,)
PIENO PRODUKTAI - 12l pieno blink.gif , 1l pasukų, 3gab. fermentinio sūrio, 1šliosiukas lydyto sūrio, grietinė, 1l jogurto (akcija), 2actimel, miau pienukas, sūrelis
DUONA IR KRUOPOS - 2 kepalai duonos, 5 hamburgerinės bandelės, 4 saldžios bandelės
DARŽOVĖS IR VAISIAI - 2kg bulvių, 2kg raugintų kopūstų, 1 brokolis (akcija), ilgas agurkas, 0.4kg pomidorų, 2kg obuolių, 2didelės kekės bananų (parduotuvėlėje akcija buvo),
BAKALĖJA - sultinys, cukrus


104lt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastonele: 13 lapkričio 2011 - 18:39
Na ir as pareinu ax.gif

Sestadienis

1. Sumustiniai
2.Darzoviu trinta sriuba. Vistienos krutineles kepsniukai(kur majonezas, prieskoniai ir pan)
3.Pieniska sriuba su džiovintais vaisiias.

Sekmadienis

1.Kepti lasinukai, sumuštiniai,
2. raugintu kopustu sriuba su mesyte, bulves, is kmeros isimti šniceliai ir karbonadai.
3.Keptos sagos.(kapota tesla ir dešrele viduje)

Pirmadienis

1.Sumustiniai.
2. likuciai, rauginti kopustai, mesa, šniceliai, pakepintos bulves.
3. Sagos

Antradienis

1.Karsti sumuštiniai, saltiena
2. Buvom isvyke tai kebabai
3.kepti kiausiniai, kepti obuoliai

Trečiadienis.

1.Sumuštiniai, paprasti blynai
2.Spageti su baltu padazu.
3.Saltiena su krienais, blynai, pica ant batono


Ketvirtadienis

1.Saltiena, sumustiniai.
2.Sriuba(trys grudai kuopos, bulves, morku daug ir pomidoru su svogūnais ir paprika stiklainis, mesa)
3.salotos kepta duona, pupeles, obuoliai suris.

Penktadienis

1.Sumuštiniai, Saltiena.
2.Blynai beveik bulviniai.(morka, moliugas, bulves)
3.Pieniška sriuba su vaisias, ir grikiu kose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hugutel22: 13 lapkričio 2011 - 21:16
QUOTE(hugutel22 @ 2011 11 13, 20:56)
Saltiena, susustinai.


biggrin.gif

SilRa, kepk namie lavasus mirksiukas.gif savikaina lygi beveik 0 mirksiukas.gif
http://lengvaiirskan...is-lavasas.html
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 11 13, 21:15)
biggrin.gif

SilRa, kepk namie lavasus  mirksiukas.gif  savikaina lygi beveik 0  mirksiukas.gif 
http://lengvaiirskan...is-lavasas.html


bet tikrai savikaina kokia maža, kokia 2lt už 6 lavašus thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif


Pirmadienis
1. Pusryčiai: sumuštiniai su kepenine ir varške.
2. Pietūs: vaikams pupelių sriuba ir kepsniai, aš nešiausi daržovių sriubos ir kepeninės, vyras pupelių sriubos ir šoninės.
3. Vakarienė: omletas su daržovėmis ir džiugu. Vėliau fetos ir daržovių salotos.


Antradienis
1. Pusryčiai: sumuštiniai su kepenine ir varške.
2. Pietūs: vaikams pupelių sriuba ir omletas likęs, aš nešiausi daržovių sriubos ir šoninės su duona, vyras pupų sriubos ir kepsnį.
3. Vakarienė: varškėtukai. Vėliau virtos bulvės su daržovių salotomis.



Trečiadienis
1. Pusryčiai: dribsnių košė.
2. Pietūs: likutis sriubos ir šaltas maistas, balta mišrainė, liežuvis. Vyras likutį kepeninės ir šoninės su mišraine. Aš lašinukų įsidėjau.
3. Vakarienė: troškinti žuvies kukuliai su bulvių koše, burokėlių salotos ir burokėlių sriuba.


Ketvirtadienis
1. Pusryčiai: dribsnių košė.
2. Pietūs: burokų sriuba ir žuvies kotletai. Mes tą patį dėjomės.
3. Vakarienė: vištienos gabaliukai sultinyje su makaronais.


Penktadienis

1. Pusryčiai: virtos dešrelės.
2. Pietūs: šaldytuvo likučiai. Burokų sriuba ir keli žuvies kotletai. Aš kelis gabaliukus liežuvio su majonezu įsidėjau, vyras likutį baltos mišrainės su šonine, sriubos.
3. Vakarienė: šaldytos tešlos apkepėlė su pomidorais ir mozarela.


Šeštadienis
1. Pusryčiai: miltiniai blynai.
2. Pietūs: pabaigėm vištienos gabaliukus su makaronais.
3. Vakarienė: varškės apkepas.


Sekmadienis
1. Pusryčiai: grikių košė.
2. Pietūs: kotletai su bulvių koše ir morkų salierų salotomis. Pupų sriuba, virta šoninė.
3. Vakarienė: varškės apkepas. Padariau ryžių ir krabų lazdelių mišrainę.



Pirkta: jogurtai 4,45 lt, sūreliai 1,78 lt, duona 2,40 lt, pienas 8,20 lt, alyvuogės 2,60 lt, bandelės 1,10 lt, sultys 2,20 lt, bananai 3,50 lt, kava 16,89 lt, makaronai 1,99 lt, miltai 3,49, hematogenas 4,38 lt, šaldyta tešla 8,98 lt, šprotai 2,79 lt, žirneliai 3,65 lt, pomidorų padažas 2,29 lt, saldainiai 7 lt, aliejus 3 vnt. - 30 lt, varškė 4,58 lt, žuvis 12,70 lt, bandelės 1 lt, burokai, morkos, apelsinai 10,20 lt, vištiena 11,60 lt, morkos ir burokai - 3,60 lt, apelsinai, agurotis, pomidorai, citrinos - 15 lt, krabų lazdelės 4,60 lt.

Viso: 170,97 lt

Atsakyti
Kaip smagu, kad vėl yra ką skaityti thumbup.gif
QUOTE(pinkrose @ 2011 11 13, 19:38)
104lt thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

gaudžiau akcijas hihihi.gif
QUOTE(KibirVibir @ 2011 11 13, 22:15)
biggrin.gif

SilRa, kepk namie lavasus  mirksiukas.gif  savikaina lygi beveik 0  mirksiukas.gif 
http://lengvaiirskan...is-lavasas.html

lyg ir nesunku drinks_cheers.gif tik nežinau, ar pasiryšiu g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pirmadienis
1. Pusryčiai: grikių košė.
2. Pietūs: vaikams sriuba ir kotletai, mes to paties nešėmės.
3. Vakarienė: makaronai su džiugu.



Antradienis
1. Pusryčiai: sumuštiniai su dešra.
2. Pietūs: valgėm šaldytuvo likučius. Sriubos, šoninės, mišrainės.
3. Vakarienė: silkė su virtom bulvėmis ir pomidorais su grietine.



Trečiadienis
1. Pusryčiai: dribsnių košė.
2. Pietūs: vaikams kiaušinienė su salotomis, vyras lašinių, aš kelis silkės nešiausi.
3. Vakarienė: daržovių keksiukai orkaitėje su jogurto ir pomidorų tyrės padažu.



Ketvirtadienis
1. Pusryčiai: sumuštiniai.
2. Pietūs: likutis silkės, šoninės, mišrainės. Aš nieko, vyras irgi likučius nešėsi.
3. Vakarienė: pieniška makaronų sriuba ir pasišildėm keksiukus.



Penktadienis
1. Pusryčiai: virti kiaušiniai su majonezu.
2. Pietūs: šaldytuvo likučiai.
3. Vakarienė: omletas.



Šeštadienis
1. Pusryčiai: kvietinė košė.
2. Pietūs: pirktinės šviežios dešrelės su raugintais kopūstais ir duona.
3. Vakarienė: šaldytos tešlos krepšeliai su avokado, ryžių ir lašišos įdaru. Išviriau vištienos vyniotinį-dešrą



Sekmadienis
1. Pusryčiai: sumuštiniai su vyniotiniu.
2. Pietūs: vėdarai.
3. Vakarienė: padariau burokų, morkų ir bulvių mišrainės. Iškepiau pyragą su kefyru.


Pirkta: dešra sumuštiniams 9,42 lt, bananai ir kriaušės 2,04 lt, tepamas sūris 3,10 lt, jogurtas 1,90 lt, duona 4,50 lt, bananai 3,20 lt, silkė 4,60 lt, taleriai 2,40 lt, pekinas, agurotis, morkos 9 lt, miltai 3,79 lt, žirneliai ir kukurūzai 8 lt, želė 4 lt, šokoladas 2,49 lt. Bazėje išleidau: vištienos gabaliukai vyniotiniui, vištienos ketvirčiai, žarnos vėdarams, dešrelės šviežios, rūkytas kumpelis, lašiša, duona, jogurtas natūralus, grietinė, sūris kepimui, grietinėlė, tepamas sūris, mozarela, varškytė su žolelėmis, pienas, kefyras, jogurtais su šokoladu, chalva, javinukai, kava, šaldytos tešlos užkepėlės, makaronai, sausainiai avižiniai, saldainiai, tomatas, bananai, paprikos, kivi, agurotis, pomidorai- 140 lt.

Viso: 198. 44 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 21 lapkričio 2011 - 09:12
Nieko tokio, galiu ir viena pabūti biggrin.gif


Pirmadienis
1. Pusryčiai: kvietinė košė, sumuštiniai su sūriu.
2. Pietūs: vėdarai. Vyras irgi vėdarus, aš burokų mišrainės nešiausi.
3. Vakarienė: miltiniai blynai su uogiene ir pomidorienė.



Antradienis
1. Pusryčiai: grikių košė, sumuštiniai su kumpeliu.
2. Pietūs: vaikams pomidorienė ir mišrainė su vyniotiniu. Aš irgi mišrainės su vyniotiniu, vyras blynus išsinešė.
3. Vakarienė: kepsniai su bulvių koše ir kopūstais. Vėliau salotos su fetos sūriu.



Trečiadienis
1. Pusryčiai: grikių košė, sumuštiniai su sūriu.
2. Pietūs: vaikams kepsniai. Vyras kepsnius, aš mišrainės su vyniotiniu nešiausi.
3. Vakarienė: rūgštynių sriuba, šaldytos tešlos užkepėlė su mozarela ir pomidorais.



Ketvirtadienis
1. Pusryčiai: sumuštiniai su sūriu ir kumpeliu.
2. Pietūs: vaikams sriuba ir makaronai su džiugu. Vyras sriubos ir vyniotinio nešėsi, aš makaronų.
3. Vakarienė: troškinta vištiena su daržovėmis, virti ryžiais.



Penktadienis:
1. Pusryčiai: virti kiaušiniai su majonezu.
2. Pietūs: sriuba ir troškinta vištiena, mes tą patį nešėmės.
3. Vakarienė: likučiai. Pakepinau likusį vyniotinį su svogūnais ir keliomis virtomis bulvėmis, pasišildėm sriubos ir makaronų.




Šeštadienis
1. Pusryčiai: grikių košė.
2. Pietūs: pica.
3. Vakarienė: balta mišrainė, vaikams lavašai.



Sekmadienis
1. Pusryčiai: omletas.
2. Pietūs: kepti vištienos ketvirčiai su bulvėmis ir morkų obuolių salotomis.
3. Vakarienė: lietiniai su dešrelėmis ir sūriu, ir kiti su varške. Iškepiau pyragą su kefyru.



Pirkta: pienas 2,30 lt, batonas 1,30 lt, vištiena 5 lt, paprika ir maža cukinija 2 lt, 2 vnt. obuolių ir 2 vnt. kriaušių 2,44 lt, kiaušiniai 20 vnt. - 7 lt, makaronai 1,99 lt, kivi 3,60 lt, batonas 1,30 lt, trapučiai 2,40 lt, obuoliai, riešutai, agurkėliai (pakeliui į darbą) - 4,95 lt, cinamonas, 3,50 lt, obuoliai 2,20 lt, dž. slyvos, abrikosai, figos - 14,80 lt, mozarela 2,50 lt, jogurtas 3 lt, šlapiankė 7 lt, lavašas 3,50 lt, grietinė 3,45 lt, sausainiai ir javinukai 14 lt, tepamas sūris 1,65 lt, pietūs kavinėje 14 lt, duona 4,60 lt, kefyras 1,99 lt.

Viso: 107. 47 Lt ax.gif





Atsakyti
Palaikysiu kompaniją, kad ir nieko tokio mirksiukas.gif

Pirmadienis
1. Pusryčiai: grikių košė su šoninės - grybų padažu.
2. Pietūs: man porų tarta , kepta savaitgalį, vaikai valgė likusią grikių košę.
3. Vakarienė: pasišildėm šeštadienį keptus šašlykus, virti ryžiai, marinuotų kopūstų salotos . Naktipiečiai pienas ir batonas su uogiene.



Antradienis
1. Pusryčiai: virti varškėčiai su grietine.
2. Pietūs: man varškėčių likutis vaikams dar buvo likę šašlykų.
3. Vakarienė: burokėlių sriuba, omleto suktinukai su faršu, virtos bulvės ir marinuoti su paprikomis burokėliai.


Trečiadienis
1. Pusryčiai: ryžių košė su razinom.
2. Pietūs: man iš šaldiklio lietiniai blynai su sūriu, jaunėlis valgė likusią ryžių košę, vyresnėlis vakarykščius suktinukus su bulvėm ir salotom.
3. Vakarienė: krabų lazdelių - salierų - ananasų - marinuotų agurkų - kukurūzų - porų salotos . Naktipiečiams sumuštinukai su tepamu sūreliu.



Ketvirtadienis
1. Pusryčiai: makaronai su faršo - daržovių padažu.
2. Pietūs: likę makaronai ir vakarykštės salotos
3. Vakarienė: žemaičių blynai.



Penktadienis:
1. Pusryčiai: kefyriniai blyneliai su dešrelėmis.
2. Pietūs: damušėm barščių, makaronų ir žemaičių blynų likučius.
3. Vakarienė: silkė su morkom- salierais - svogūnais.



Šeštadienis
1. Pusryčiai: kiaušinienė .
2. Pietūs: keptas kalakuto kumpelis su keptom bulvėm ir greitai marinuotais kopūstais.
3. Vakarienė: kalakuto kumpio likučiai. Pirktinis "Rojaus" pyragas.



Sekmadienis
1. Pusryčiai: karšti sumuštiniai, kava, arbata.
2. Pietūs: bulviniai blynai, penktadienio silkė.
3. Vakarienė: su šonine keptos bulvės , kefyras .



Maistui išleista 130lt, smulkiai nesuskirsčiau blush2.gif Kitą kart pasistengsiu.
Atsakyti