Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(adriu @ 2010 12 04, 13:58)
ir kur jus tuos litus valgomus traukiat umn.gif ? ?


aš firminėj "rūtos " parduotuvėj perku cool.gif
Atsakyti
aš tau rašiau, kur gauti, bet gi Tu nesiklausai doh.gif lotuliukas.gif

nu nežinau ar čia jis nors kiek kitoks ar mandresnis, nei mano ankstesnieji, bet norai buvo geri blush2.gif pieno lašas, pastiliažas ir saldaininė masė...
user posted image

čia irgi pieno lašas, labai mažiukas, užtat ir vaizdo nėra doh.gif verysad.gif
user posted image

Atsakyti
Olesta- man tai kempiniuke tų duobučių truksta ax.gif mirksiukas.gif
ir dar , mergaitės, assorti.lt maistinių dažų užvežė, gal kas naudojot? kaip jie? g.gif
user posted image
Atsakyti
žinau širdele, vaikai sergantys zujo aplink kojas, kol saugojau tortą apstingo masė, dar bandžiau spausti tas duobutes, šiokios tokios yra, bet foto deja jų nesimato 4u.gif
Atsakyti
Akvilyte, nuostabus sautuvas wub.gif

labai grazus visu tortukai thumbup.gif

Olesta, man atrodo kad barbe ant keliu klupi, tu taip ir pasakyk- baznycioj smile.gif
Atsakyti
tegu klūpo, daugiau nenusileisiu minkštiems tortams forminiams, būtų buvęs koks tvirtesnis tortas, visai kitas vaizdas būtų buvęs...bet reikėjo būtent tokio ir ne kitokiotai ir rezultatas toks ir ne kitoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2010 12 04, 12:57)
na dar idesiu viena  smile.gif rafaelo , dengta saldainiu mase   smile.gif
Rueta- labai gražūs ir tokie apetitni tortukai  wub.gif
akvilyte - eina sau....kaip visada....  thumbup.gif  thumbup.gif  nerealu  wub.gif  wub.gif
rugiagele26- orchidejos labai gražios  wub.gif  tik pasakyk, tortukas nėra labai lygus, ar tik man taip atrodo  blush2.gif
Olesta- be zodziu. kaip visada wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Siek tiek yra nelygumu torte.. bet as priejau isvada, kad norint, kad butu idealaus lygumo tortas, reikia mase kocioti kokiu 4-5 mm blink.gif tada nesamoningas svoris gausis, ir bus saldybiu saldybe.. as matyt ir nuploninu mase, ir mazai sviestinio kremo dedu g.gif kitas dalykas, nesuprantu, man kartais visiskai neina aptepti sviestiniu kremu normaliai. Tiesiog atlimpa viskas, trupa.. zodziu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 04 gruodžio 2010 - 14:42
dėl litų,olesta,kur sakei ten nėra,aplamai pnv nėra.čia nieko nėra... doh.gif
rugagele,pritariu tau 100 proc,jei labailabai plonai 2 mm tai ir šviečias viskas nors nusišauk.o jei storiau tada liuks.bent jau man..bet kur tą storiau dėt 3-4 mm ,man jau stora.nenoriu tokio torto schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 04 gruodžio 2010 - 16:11
QUOTE(Olesta @ 2010 12 03, 23:49)
nu kad šalta nebūtų, vaisinis rikotos tortas, dengtas pastiliažu, boružė marcipaninė...

jogurtinis su persikais, pastiliažas, marcipanas, natūroj atrodo geriau  blush2.gif



thumbup.gif

QUOTE(akvilyte @ 2010 12 04, 02:46)
o čia mano  biggrin.gif  dovana medžiotojui  rolleyes.gif dydis arti orginalo matyt  g.gif  nes ilgis apie metras smile.gif

šokoladiniai biskvitai su karameliniu kavos kremu smile.gif mmg...

Wauuuuuuuu thumbup.gif

QUOTE(Rueta @ 2010 12 04, 12:13)
Laba ryta ikelsiu ir as savo tortukus abu snikeriai ir abu puosti beze pagaliau ikirtau kaip ja daryti niekas nebebega ax.gif


wub.gif

QUOTE(wingaile @ 2010 12 04, 13:57)
na dar idesiu viena  smile.gif rafaelo , dengta saldainiu mase  smile.gif



Nu tortu kiek graziu, vienas uz kita grazesni, Jus saunuoles 4u.gif
Atsakyti
Na, merginos, tikrai nesutinku del mases storumo ir torto lygumo schmoll.gif . Visada ypac plonai dengiu. Jau 2 mm tai max. bet pati torta pries dengiant islyginu kaip stikla. Bet tai nereiskia, kad ten storas sluoksnis sviestinio kremo. Pries aptepant kremu visada torta lygiai apipjaunu ir tik tada aptepu, sarlotas + trupiniai. Man 1 normos Sarlot kremo uztenka minimum 3 tortams apie 24 cm skersmens. 4u.gif
Atsakyti
dar viena paprastutį įdėsiu smile.gif dukterėčiai dovanų biggrin.gif hanna montana... pablizginau pati, nes labai niūriai atrodė ax.gif rafaelo, dengta pastilažu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 12 04, 17:51)
Na, merginos, tikrai nesutinku del mases storumo ir torto lygumo  schmoll.gif . Visada ypac plonai dengiu. Jau 2 mm tai max. bet pati torta pries dengiant islyginu kaip stikla. Bet tai nereiskia, kad ten storas sluoksnis sviestinio kremo. Pries aptepant kremu visada torta lygiai apipjaunu ir tik tada aptepu, sarlotas + trupiniai. Man 1 normos Sarlot kremo uztenka minimum 3 tortams apie 24 cm skersmens.  4u.gif

na bet jei super plona masė,tai net aguonos grūdelis matosi g.gif
Atsakyti