Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

kokie dar aguonų grūdeliai ant stiklinių tortų irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2010 12 04, 15:07)

ir dar , mergaitės, assorti.lt maistinių dažų užvežė, gal kas naudojot? kaip jie?  g.gif
user posted image


niekas nežinot? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 12 04, 18:39)
kokie dar aguonų grūdeliai ant stiklinių tortų  irnesakyk.gif

biggrin.gif na aš kaip pvz pasakiau.nesakau kad masė turi būt 4-5 mm,bet bent jau 2-3mm o iki 2 mm man kosmosas kažkoks g.gif
ir pvz ant kai kurių tortų net matosi ,kad storokai masė uždėta, biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 04 gruodžio 2010 - 17:42
QUOTE(wingaile @ 2010 12 04, 19:41)
niekas nežinot?  blink.gif  g.gif


man tokius parveze is vokietijos ax.gif jie tokie kaip su cukrumi. daziau tik grietinele tai nudaze neblogai smile.gif tik ju labai mazai -vos 4g kiekvienos spalvos. norint isgaut ryskia spalva sunaudosit visa pakeli
Atsakyti
Merginos, 2 mm tai visai normalu, na 3 max. Tikrai storiau neverta dengt
Atsakyti
net liniuotę pasiėmiau biggrin.gif na jau 3 mm man jau storokai atrodo g.gif aš daugiau niekad ir nekočioju schmoll.gif 2mm įdealiausias variantas,o apie 4mm tai net nešneku-nesąmonė jau čia visiška biggrin.gif čia jau ir torto ligint nebebūtina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 04 gruodžio 2010 - 18:48
Zinok, tikrai esu macius pjuviu kur mases storis vos ne kaip biskvito sluoksnis, tokio storumo. idomu, kiek tada gr tos mases normaliam tortui sunaudoja, koki 1 kg? g.gif
Atsakyti
Sveikos,atnešu nakties darbelį :
pirmas aukštas gaivusis persikinis tortas,o antrasi rafaeo.
Šarlot kremo žolytė,šokoladinės masės medaus puodas,marcipaninės figūrėlės.
user posted image

Na ir kitas,paprastutis,juodojo miško biskvitai,šokoladinis ganašas,šokoladu aplietas ir šokoladiniais piešiniais puoštas smile.gif
user posted image
Gero vakaro visoms,einu nusnūsti,kol vaikai ramiai TV žiūri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 12 04, 19:39)
kokie dar aguonų grūdeliai ant stiklinių tortų  irnesakyk.gif

nu ne aguonų, tai kanapių laugh.gif

QUOTE(Asseni @ 2010 12 04, 20:54)
Zinok, tikrai esu macius pjuviu kur mases storis vos ne kaip biskvito sluoksnis, tokio storumo. idomu, kiek tada gr tos mases normaliam tortui sunaudoja, koki 1 kg? g.gif

ir 1 kg, ir 2 kg rolleyes.gif
Atsakyti
Na jei mase kociojasi ploniau nei 2 mm, tai gaunasi duobetas tortas.. Neziurint i visus islyginimus.. O ant tokio paties islyginimo uzmetus kokiu 3 mm storio mase - idealu tiesiog smile.gif
Kai is 0,5 kg pudros apdengiu 2 kokiu 22-24 cm tortukus- negrazu ir duobeta.. Kai kocioju tokiu storiu, kad tik tik uztenka vienam tortukui - vaizdas buna idealus smile.gif
Atsakyti
1 kg tortas ir 2 kg masės-viso 3 kg lotuliukas.gif doh.gif
red labai gražu,kokia puodynėlė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 04 gruodžio 2010 - 19:02
iš po masės išsikapstai keksiuką ir sugrauži , kaušą pasilieki daugkartiniam apvožimui laugh.gif praktiški žmonės renkasi kas geriausia lotuliukas.gif

Yasmin, labai dailūs Tavo tortai, to antro kaip norėčiau dabar wub.gif toks visas šokolaaaaadinis wub.gif
Atsakyti