Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Asseni @ 2010 12 04, 18:54)
Zinok, tikrai esu macius pjuviu kur mases storis vos ne kaip biskvito sluoksnis, tokio storumo. idomu, kiek tada gr tos mases normaliam tortui sunaudoja, koki 1 kg? g.gif


Tarpkitko, maciau rekomendacijas kazkur kiek kokiam skersmeniui susinaudoja mases.. skaiciai reikalauja tokios reakcijos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2010 12 04, 15:07)
Olesta- man tai kempiniuke tų duobučių truksta  ax.gif  mirksiukas.gif
ir dar , mergaitės, assorti.lt maistinių dažų užvežė, gal kas naudojot? kaip jie?  g.gif
user posted image

naudoju tik sios firmos ,man jie patinka thumbup.gif
Atsakyti
Gal čia kuri žinot, padėkit prašau:
noriu papuošti tortą šokolado žvėriukais, plokščiais, bet nerandu, kaip tą šokoladą į formeles pagaminti ir užlieti, kad gražiai išsiimtų.

formeles mano skirtos būtent šokolado figūrėlėms, tik instrukcijas kažkur nudėjau doh.gif jos nedidelės, gal kokių 3-4 cm skersmens dauguma, su smulkioms detalėm, paprasčiausiai išlydžius šokoladą ir susitingdžius neišsiima gražiai, kiškiai lieka be kojyčių biggrin.gif

gal yra kakoks receptas šokolado masės pasigamint, kad iš jos išspaust, o ne užliet? ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 04 gruodžio 2010 - 23:31
Sveikutės...kokie gražūs visu tortukai... wub.gif Visai nebeturiu laiko parašinėti forume... mažylis toks aktyvus.. vos suspėju paskui jį... ax.gif
O tortukus tai dar karts nuo karto kepu.. atnešu:

Paukščių pieno, su grietinėle puoštas...ir pirmoji lipdyta figūrėlė...turėjo būt meškutis... o gavosi ufonautas lotuliukas.gif
user posted image

snikersas:
user posted image
Atsakyti
tikri naminiai, tokie valgomi wub.gif
Atsakyti
akvilyte, šautuvas nerealus bigsmile.gif Net namiškius kviečiausi parodyt thumbup.gif
Rueta, labai gražūs ir beze matosi, kad tobula bigsmile.gif
wingaile, hana montan geras bigsmile.gif
rugiagele26- orchidejos fantastiškos wub.gif Man tai mistika visi gėlių lipdymai g.gif
red69, Oho, jaun spalvos kokis ryškios trortukų ir tokie įdomūs bigsmile.gif
wavin patys valgomiausi tokie 4u.gif

Įkelsiu savo vieną. Niekuo neypatingas, idėja kažkurios merginos iš čia. Ačiū jai 4u.gif. Mane labai forma sužavėjo, tad labai norėjau išbandyt. Šiaip su trūkumais, padėklą per mažą padariau (nes kai susigėrė tortas, išplatėjo), dzibukų čia dar trūksta, po to uždzibavau, tik aikšu jie vis tiek susiplojo blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 12 05, 01:30)
Gal čia kuri žinot, padėkit prašau:
noriu papuošti tortą šokolado žvėriukais, plokščiais, bet nerandu, kaip tą šokoladą į formeles pagaminti ir užlieti, kad gražiai išsiimtų.

formeles mano skirtos būtent šokolado figūrėlėms, tik instrukcijas kažkur nudėjau  doh.gif  jos nedidelės, gal kokių 3-4 cm skersmens dauguma, su smulkioms detalėm, paprasčiausiai išlydžius šokoladą ir susitingdžius neišsiima gražiai, kiškiai lieka be kojyčių  biggrin.gif

gal yra kakoks receptas šokolado masės pasigamint, kad iš jos išspaust, o  ne užliet? ...

nesu bandžiusi lieti, bet daryčiau taip - užkaisčiau vandens indą, į jį merkčiau kitą indą, kuriame jau būtų sutrupintas tikrų tikriausias šokoladas, be jokio vandens ar grietinėlės. Tik sutrupintas Karūnos juodas šokoladas.
Mažą vatos gabaliuką suvilgyčiau aliejum ir tiesiog lengvai perbraukčiau formelių vidų.
Kai pradėtų tirpti šokoladas, pradėčiau maišyti, neleisčiau perkaisti. Kai pasidarys vientisa košė, tiesiog ar taip supilčiau, ar su šaukšteliu į tas formeles. ir kokiom 5 minutėm kiščiau į šaldymo kamerą. Netikiu, kad liktų formoj kiškio kojos.

Pupainga
wub.gif tortas.. gerberos gražios 4u.gif

xxxxxxxxx

aš tai galvoju, kad ne Lietuva madas tortuose diktuoja, ne Lietuvoj sugalvojo tas cukraus mases, lietuviški konditeriai viską nukopino.. tai man atrodo, kad tie, kas sugalvojo tuos receptus, ir jeigu dengia tortus pusės centimetro sluoksniu, vadinas, profai ir mados diktatoriai žino ką daro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 05 gruodžio 2010 - 13:42
Akvilyte, fantastiskas sautuvas - kai noresiu nusisaut, prasysiu pagalbos, jei nusisaut nepavyks, nors skaniai pavalgysiu.
Tik va pagalvojau o jei meskere daryt? biggrin.gif
Del mases storumo, as manau, kad storesne tikrai lygiau apdengia, nu Asseni aisku auksines rankas turi, kai jai taip pavyksta islygint, o maniskiai visada celiulitiniai (i seimininke), bet as taupiai mase naudoju, man porcijos pastilazo uztenka 4 tortams ir dar papuosimams.
Dabar klausimas cool.gif
Jau turiu to stebuklo gum tralialialia Naito pagalba, taigi o i pastilaza lipdymui jo galima det? 4u.gif
Gal sakau rasiu laiko koki besmegeni nulipdyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 04, 01:46)


blink.gif Butent tokia mano veido israiska ir buvo. Dar karta gryzau perskaityt ar tai tikrai tortas doh.gif . Nerealu, fantastiska, nepakartojama, Jus turite 3 TAIP lotuliukas.gif .
Superinis darbelis thumbup.gif , tikriausiai suzavejo tai, jog jis visiskai nestandartiskas.

Ir visu kitu darbeliai puikus, kitokiu cia ir nebuna mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 12 05, 13:40)
nesu bandžiusi lieti, bet daryčiau taip - užkaisčiau vandens indą, į jį merkčiau kitą indą, kuriame jau būtų sutrupintas tikrų tikriausias šokoladas, be jokio vandens ar grietinėlės. Tik sutrupintas Karūnos juodas šokoladas.
Mažą vatos gabaliuką suvilgyčiau aliejum ir tiesiog lengvai perbraukčiau formelių vidų.
Kai pradėtų tirpti šokoladas, pradėčiau maišyti, neleisčiau perkaisti. Kai pasidarys vientisa košė, tiesiog ar taip supilčiau, ar su šaukšteliu į tas formeles. ir kokiom 5 minutėm kiščiau į šaldymo kamerą. Netikiu, kad liktų formoj kiškio kojos.




ačiū jums labai 4u.gif taip ir pabandysiu, jei gerai išeis, galėisu ir čia parodyt smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.

Akvilyte - si karta sautuvas pasakiskas - super dovana!!! thumbup.gif
Wingaile - grazus pinigu maiselis, kur perki pinigelius? 4u.gif
Olesta - kempiniuskas grazus, nors ir be skyluciu smile.gif

Mano savaitgalinis darbas: snikersas ir MMG

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianocka: 05 gruodžio 2010 - 19:02
dainočka,labai gražus spalvingas vaikiškas tortas-labai wub.gif
bet man labai jau čia daug tos masės-nieks iš maniškių tokių tortų nenori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 05 gruodžio 2010 - 18:57