Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(lauraz5 @ 2010 12 07, 19:44)
parsivilko... ax.gif  taigi jau snd pradedu KT maratona ax.gif

doh.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, ar girdejot kazka apie kazkoki markerio tyrima? man gyd sake,pasidaryti sita tyrima.. unsure.gif ar kas daretes.. ?
Atsakyti
QUOTE(vovera @ 2010 12 07, 22:12)
Ei, tik normos nevirsyk  lotuliukas.gif  Nes paskui po kasdienio gydymosi turetu pasaulis grazesnis atrodyti  biggrin.gif

Va va doh.gif , aš irgi apie TAI pagalvojau- iš ryto, per pietus ir vakare- taip po savaitės ir su dainom galiu dieną pradėti tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vitalyte25 @ 2010 12 08, 09:11)
sveikos, ar girdejot kazka apie kazkoki markerio tyrima? man gyd sake,pasidaryti sita tyrima..  unsure.gif  ar kas daretes.. ?

schmoll.gif schmoll.gif Senai pas ginę buvau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 12 08, 11:13)
Va va  doh.gif , aš irgi apie TAI pagalvojau- iš ryto, per pietus ir vakare- taip po savaitės ir su dainom galiu dieną pradėti  tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

schmoll.gif  schmoll.gif Senai pas ginę buvau  doh.gif  blush2.gif

vasara grysiu i LT reiks pasidaryti.. nes jauciu,kad vel atsinaujina ta liga. unsure.gif
Atsakyti
o idomu kava be kofeino irgi blogai? Jau kaip uzsimaniau kavos smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2010 12 08, 12:30)
o idomu kava be kofeino irgi blogai? Jau kaip uzsimaniau kavos smile.gif)

na ne...o kodel negali gerti kavos?
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2010 12 08, 11:39)
na ne...o kodel negali gerti kavos?


Laikausi dietos, kad bent kakziek slopint endo. Na nevisai saziningai, bet kai kuriu dalyku visai atsisakiau, kai kuriuos kaip tik pradjeau valgyt:) su saldumynais tai sunkiai kovoju:)
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2010 12 08, 12:45)
Laikausi dietos, kad bent kakziek slopint endo. Na nevisai saziningai, bet kai kuriu dalyku visai atsisakiau, kai kuriuos kaip tik pradjeau valgyt:) su saldumynais tai sunkiai kovoju:)

o negalima kavos gerti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2010 12 08, 11:46)
o negalima kavos gerti?  g.gif


taip raso:)
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2010 12 08, 10:11)
sveikos, ar girdejot kazka apie kazkoki markerio tyrima? man gyd sake,pasidaryti sita tyrima..  unsure.gif  ar kas daretes.. ?

Sveikute, cia turbut kalbi apie Ca125 (ar kazkaip panasiai) markeri, jis gali, bet ne butinai parodo kad turi endo, taip pat skiriamas kiausidziu veziui nustatyti, bet velgi ne visada parodo.

QUOTE(Ice tea @ 2010 12 08, 10:13)
Va va  doh.gif , aš irgi apie TAI pagalvojau- iš ryto, per pietus ir vakare- taip po savaitės ir su dainom galiu dieną pradėti  tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

schmoll.gif  schmoll.gif Senai pas ginę buvau  doh.gif  blush2.gif

Et, svarbu kad linkama butu, stresas juk mums kenkia biggrin.gif

QUOTE(Myllia @ 2010 12 08, 11:30)
o idomu kava be kofeino irgi blogai? Jau kaip uzsimaniau kavos smile.gif)

Ziurint kokiu budu kofeinas pasalintas. Dazniausiai salinamas naudojant chemikalus, tai tokiu atveju geriau jau nestiprios normalios kavytes isgerti. Nuo vieno puodelio blogiau tikrai nebus.

QUOTE(vitalyte25 @ 2010 12 08, 11:46)
o negalima kavos gerti?  g.gif

Siuloma vengti visu produktu turinciu kofeino, kavos, kakavos, sokolado, juodos ir zalios arbatos 4u.gif



Papildyta:
QUOTE(Myllia @ 2010 12 08, 11:45)
Laikausi dietos, kad bent kakziek slopint endo. Na nevisai saziningai, bet kai kuriu dalyku visai atsisakiau, kai kuriuos kaip tik pradjeau valgyt:) su saldumynais tai sunkiai kovoju:)

Mane turbut reiketu i negyvenamaja sala isvezti, kad saziningai tos dietos laikytis biggrin.gif Bet stengiuosi... Sunkiausia kai namiskiai valgo tai, ko man deretu atsisakyti, tai vat ir ''sugriesyji'' biggrin.gif Bet tikiu kad palaipsniui valgymo iprociai pasikeis.
Atsakyti
QUOTE(vovera @ 2010 12 08, 13:33)
Ziurint kokiu budu kofeinas pasalintas. Dazniausiai salinamas naudojant chemikalus, tai tokiu atveju geriau jau nestiprios normalios kavytes isgerti. Nuo vieno puodelio blogiau tikrai nebus.
Siuloma vengti visu produktu turinciu kofeino, kavos, kakavos, sokolado, juodos ir zalios arbatos  4u.gif
Del zalios arbatos tai nesutinku, skaiciau kad kaip tik sergant endo ja vienntele galima gert. Ir siaip laida neseniai rode, kad zalia arbata pati sveikiausia smile.gif

Sunkiausia kai namiskiai valgo tai, ko man deretu atsisakyti, tai vat ir ''sugriesyji''  biggrin.gif

Del zalios arbatos tai nesutinku, skaiciau kad kaip tik sergant endo ja vienntele galima gert. Ir siaip laida neseniai rode, kad zalia arbata pati sveikiausia smile.gif
Va va, arba kai i svecius nueini, turbut galvoja kad mandra pasidariau labai kai vis ko atsisakau smile.gif
O del pieno produktu tai as nesuprnatu, ju apskritai vartoti nepatartina, ar pvz nieko blogo jei vartoji ne gryna , o tarkim truputi pieno ar sviesto imaisai i tesla ?
Atsakyti
QUOTE(linuke79 @ 2010 12 08, 09:53)
Lauraz5, te  4u.gif .Tikrai Kristinuke, kodel ilgiau nebegeri?

Sugėriau 10 dienų po 3 tabl. ''dufo'' O ciklas mano juk iki 14 netempė paskutiniu metu, tad ir sakau, kad jau pasiekimas 24 d. Taigi šiandien jau ir mm prasidėjo. Be tepliojimų, bet iškart juodas tirštas kraujas... Viliuosi, kad ir kiaušidės prasivalys... jei ten buvo kokia cistelė susisukusi lizdą.
Papildyta:
QUOTE(vitalyte25 @ 2010 12 08, 11:11)
sveikos, ar girdejot kazka apie kazkoki markerio tyrima? man gyd sake,pasidaryti sita tyrima..  unsure.gif  ar kas daretes.. ?

Aš prieš mėn. dariausi Ca125. Kainavo apie 30lt. Kraujas iš venos imamas. o daromas dėl kiaušidžių vėžio, atsiet dar gali parodyti cistas ar endo, bet mano atveju jis buvo neigiamas, o endo aš tikrai turiu ir III st. , jei ne didesnę.
Papildyta:
Man dietos kažkaip nepatikimai atrodo.Kas įrodė, kad tie produktai tikrai padeda endo vešėti ir kad jų atsisakius bus geriau? Jūs pačios jaučiat poveikį kokį nors atsisakiusios kavos, pieno ir t.t.? Nesu priešininkė dietų, bet tiesiog įdomu, nes, pavyzdžiui, aš pieno produktų išvis nemėgstu, žaliosios arbatos taip pat, kavos geriu maksimum pora puodelių per dieną. Miltinių patiekalų valgau minimaliai, pyrago gaminių visai neperkam, visokie makaronai, blynai jei pasitaiko kartą per dvi sav, tai pasitaiko. Aišku, be duonos nenoriu gyventi, bet ir tai tik juodos.
Bet endo turiu, cistos myli mano kiaušides g.gif
Atsakyti