Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

Padėkit man išsiaiškinti sapną.... 4u.gif

sapnavau aš jį senokai, gal prieš kokius 2 mėnesius, bet iki šiol man jis ramybės savo tikroviškumu neduoda. veiksmas vyksta mūsų namie, jau pakankamai vėlus tamsus vakaras, svečiuose atvažiavęs brolis kuris nei iš šio nei iš to sako einu pažiūrėsiu kas čia naktį ant supynių supasi. O aš jam bandau logiškai paaiškinti jog mes supynių neturime, kam jos reikalingos jei vaikučių nėra. einam mes kartu į svetainę ir iš tiesų girdžiu senų girgždančių supynių garsą pažiūriu pro langą ir tikrai tos supynės supasi vienos pačios, brolis išeina į lauką ir pradingsta, o toliau veiksmas vyksta taip kad už lango stovi kokių 7 metų mergaitė, nu bet jau tokio grožio neapsakomai. MB šypsodamasis bando per lango stiklą paglostyti tuos idealius mergaitės garbanotus šviesius plaukus lyg norėtų jais pažaisti. o aš visa iš baimės rėkiu kad to nedarytų, nes tikrai žinau, kad tas angeliškas vaikas yra vaiduokliukas ir jį palietus jaučiu atsitiks kažkas negero. The end smile.gif

vis kankina mane tas sapnas retkarčiais prisiminus...
Atsakyti
Monni, cia tema apie sapnus 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=660031
Atsakyti
Vakar per rusu kanala ziurejau laida apie senovines leles,na, ten muziejus,kur jos kolekcionuojamos, o norintys gali ir isigyti,bet dazniausiai zmones grazina...del nemaloniu pojuciu ir pan., o po nakties kai kurios jos buna ir siek tiek vieta pakeitusios, net kamera jiems pavyko judesi uzfiksuoti (specialiai eksperimentui buvo palike), o valytoja pastebejo,kad viena lele lyg verkia, tokia asara ant skruosto buna,pasake apie tai muziejaus direktorei,tai ji pasidomejo,kas pries tai seimininkai buvo, tai issiaiskino,kad seimininkas buvo nuzudytas ir butent ta jos zuties diena asaros kasmet ir pasirodo.
Lyg tai bbbituteee, minejot,kad turite namie senu daiktu, leliu,nejauciate kazko neiprasto? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilga: 31 kovo 2011 - 17:46
QUOTE(Monni @ 2011 03 30, 15:57)
Padėkit man išsiaiškinti sapną....  4u.gif

sapnavau aš jį senokai, gal prieš kokius 2 mėnesius, bet iki šiol man jis ramybės savo tikroviškumu neduoda.

Matyto filmo pasekme 4u.gif Panasu filma su supynemis ir mergaite ir as maciau, berods "Kiti" vadinasi. Paskui irgi sapnavau supynes ir mergyte doh.gif


Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 04 01, 08:49)
Matyto filmo pasekme 4u.gif Panasu filma su supynemis ir mergaite ir as maciau, berods "Kiti" vadinasi. Paskui irgi sapnavau supynes ir mergyte doh.gif



tai kad pas mane paskutiniu metu nera laiko visokiems filmams ziureti, "siaubiaku" isvis neziuriu nes po to naktim baiu miegoti... pradedu mastyt kad cia kokie motinystes baimes padariniai bunda doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau ir aš prie jūsų jungtis, tikiu dvasiom kitu pasauliu ir pan., paskui bijau miegot nakti doh.gif Norėčiau, kad padėtumėt jei nesunku sapną išsiaiškint, sapnavau pirmą kartą prieš kokius du tris metus, dabar vos ne kasdien kamuoja verysad.gif

Taigi:
Sapnavau laidojimo salę.Sedėjau pirmoje eilėje.Ten buvo miręs mažas vaikas.Prie nuotraukos buvo parašyta: 1950-1952.Sėdėjau sėdėjau,ėmė darytis nuobodu,ir staiga prie manęs priėjo moteris,juodai apsirengusi,užverktomis akimis ir man pasakė:paimk,mes neturime jo kur dėti.Pamaniau,gal kokį daiktą atneša palaikyti ar šiap ką,ir pasakiau:gerai,duokite.Ir dar pridūriau:ką palaikyti?O ji parodė man..tą mirusį kūdikį.Aš atsisakiau imti kūdikį,o moteris primygtinai,vos ne verkdama,prašė manęs.Aš pradėjau verkti,slinkau per kėdes,kol moteris pasakė:paimk,antraip niekada neturėsi vaikų.Ką gi,teko paimti.Ta moteris kažin kur nuėjo.Aš pažiūrėjau į jį.Jis buvo labai gražus,baltais lyg angelo plaukais.Prisiglaudžiau jį prie žando,jis buvo labai šaltas.Tada atėjo ta moteris ir pasakė,jog atiduočiau jai kūdikį.Aš pradėjau maldauti kad ji leistų bent minutę palaikyti,bet ji tiesiog išplėšė tą vaikelį man iš rankų ir kažkur nuėjo.Aš pradėjau verkti.Ir staiga atsibudau.Pagalvė buvo visa šlapia nuo ašarų.
P.S.Mano senelio brolis gimė ir mirė tais pačiais metais,o aš net nebuvau gimus.Be to,jis buvo lygiai tokios pat išvaiždos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giny: 01 balandžio 2011 - 11:34
gi yra atskira tema sapnams...
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 04 01, 13:55)
gi yra atskira tema sapnams...

Klausiau ir ten ... rolleyes.gif
Atsakyti
Toks sapnas gali but susijes ir su dvasiu pasauliu kai is anapusybes kazka norima pranesti g.gif Manau tinka is sita tema... 4u.gif Tikrai labai idomu...ir neaisku ka galetu reiksti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Giny @ 2011 04 01, 13:33)
Sveikutės, norėčiau ir aš prie jūsų jungtis, tikiu dvasiom kitu pasauliu ir pan., paskui bijau  miegot nakti doh.gif Norėčiau, kad padėtumėt jei nesunku sapną išsiaiškint, sapnavau pirmą kartą prieš kokius du tris metus, dabar vos ne kasdien kamuoja  verysad.gif

Taigi:
Sapnavau laidojimo salę.Sedėjau pirmoje eilėje.Ten buvo miręs mažas vaikas.Prie nuotraukos buvo parašyta: 1950-1952.Sėdėjau sėdėjau,ėmė darytis nuobodu,ir staiga prie manęs priėjo moteris,juodai apsirengusi,užverktomis akimis ir man pasakė:paimk,mes neturime jo kur dėti.Pamaniau,gal kokį daiktą atneša palaikyti ar šiap ką,ir pasakiau:gerai,duokite.Ir dar pridūriau:ką palaikyti?O ji parodė man..tą mirusį kūdikį.Aš atsisakiau imti kūdikį,o moteris primygtinai,vos ne verkdama,prašė manęs.Aš pradėjau verkti,slinkau per kėdes,kol moteris pasakė:paimk,antraip niekada neturėsi vaikų.Ką gi,teko paimti.Ta moteris kažin kur nuėjo.Aš pažiūrėjau į jį.Jis buvo labai gražus,baltais lyg angelo plaukais.Prisiglaudžiau jį prie žando,jis buvo labai šaltas.Tada atėjo ta moteris ir pasakė,jog atiduočiau jai kūdikį.Aš pradėjau maldauti kad ji leistų bent minutę palaikyti,bet ji tiesiog išplėšė tą vaikelį man iš rankų ir kažkur nuėjo.Aš pradėjau verkti.Ir staiga atsibudau.Pagalvė buvo visa šlapia nuo ašarų.
P.S.Mano senelio brolis gimė ir mirė tais pačiais metais,o aš net nebuvau gimus.Be to,jis buvo lygiai tokios pat išvaiždos.

Sapnas manau geras, atsikratysite rupescio mirksiukas.gif
Atsakyti
gal nori, kad pasimelstumet uz ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2011 04 01, 22:07)
gal nori, kad pasimelstumet uz ji g.gif


pasimeldziam davai uz kazka.
Atsakyti