Įkraunama...
Įkraunama...

Gastritas

QUOTE(Miaška @ 2007 03 11, 19:20)
Tas vienkartinis sunkumas - tai nieko, o vat jei kartojasi, jei skausmai užeina, jei skauda net nuo gurkšnio vandens - tada jau bėgte pas gydytoją.

Nea, neskauda dar lyg... unsure.gif Bet tas sunkumas... doh.gif Kai valgyt norisi, o kąsnio į burną neina įkišti, rodos nebėr kur... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2007 03 11, 19:25)
Nea, neskauda dar lyg... unsure.gif  Bet tas sunkumas... doh.gif  Kai valgyt norisi, o kąsnio į burną neina įkišti, rodos nebėr kur... doh.gif


Tai gerai, kad neskauda - gal tik šiaip nevirškina?
Aš tokiu atveju, kai tas maudulys toks pakenčiamas, tiesiog neužkraunu skrandžio maistu, o kad valgyt nesinorėtų - arbatų visokių gėrinėju. Arba sultingi vaisiai gerai lenda - apelsai, pvz.
Atsakyti
man tai kai atrado zaizdeles tai neskaudejo pries tai nieko....o kai tik gastritas buvo-sienom laipiojau. ir dabar panasiai
Atsakyti
gerkit daugiau vandens su druska pries valgi.gastritas tai skysciu trukumas.man tas pats buvo.nuo tu vaistu tik dar blogiau.
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 12, 14:41)
gerkit daugiau vandens su druska pries valgi.gastritas tai skysciu trukumas.man tas pats buvo.nuo tu vaistu tik dar blogiau.


Nu čia kas per naujiena? g.gif biggrin.gif
Lėtinį gastritą turiu jau daugiau kaip 20 metų, bet tokio stebuklo girdėti neteko nei iš medikų, nei iš tokių pačių gastritinių... lotuliukas.gif
Atsakyti
Įtariu, kad rjolancikas visas ligas sieja su vandens trūkumu, bo per visas temas prasinešė su tuo pačiu komentaru cool.gif Žodžiu visos ligos nuo nervų arba nuo skysčių trūkumo... biggrin.gif


O man skrandį jau lyg ir paskauda... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 13 kovo 2007 - 08:16
QUOTE(jėga @ 2007 03 13, 08:15)
Įtariu, kad rjolancikas visas ligas sieja su vandens trūkumu, bo per visas temas prasinešė su tuo pačiu komentaru cool.gif Žodžiu visos ligos nuo nervų arba nuo skysčių trūkumo... biggrin.gif
O man skrandį jau lyg ir paskauda... unsure.gif


Pamačiau jau ir aš - kai pasižiūrėjau, visur tą patį parašius... lotuliukas.gif Gėris būtų - pasisūdei vandenuko ir plempi kaip panacėją... doh.gif

Jėga, jei tik "paskauda" - pirmiausia mitybą susižiūrėk, gal dar neprisižaisi. Man kai dar paauglystėje užeidavo priepuoliai, mama greitąją kviesdavo, tai kai tas pats gydytojas atvažiavo trečią kartą, prigrąsė: atvažiuosiu ketvirtąkart - išvešiu į ligoninę. Liepė tvarkyt režimą, miegoti kiek priklauso, ir svarbiausia - bent kartą per dieną valgyt normalaus šilto maisto. Kai pradėjau vartoti sriubytes, košytes, reikalai ilgam pasitaisė. Ir dabar tas padeda. O vat tereikia smarkesnio streso, ar pavalgyt per greit, ar ko nors negardaus valgyklinio - psio, skausmas grįžta.
Atsakyti
as ir nesakau kad vanduo panaceja nuo visu ligu.zinoma daug kas priklauso ir nuo maisto,ir nuo gyvenimo budo.tiesiog visi uzsicikline ties vaistais.cia nuo zmogaus priklauso.

jums gal ir juokingai skamba,bet man tas pasudytas vandenukas padejo. bigsmile.gif tiesiog norejau pasidalinti ziniomis mirksiukas.gifo jei tau'' jega'' nepriimtini mano komentarai schmoll.gif .tai tavo reikalas drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,
mano sūnui 10 m. nustatė gastritą. Kokias 4 dienas laikėmės griežtos dietos, uždrausta buvo pieno produktus vartot. Bet vos tik geriau pasidarė, daviau normaliau pavalgyt, bet tikrai ne kepto ir rūkyto, vėl atsinaujino gastritas. Dabar vėl sėdim savaitę laiko ant griežtos dietos, o vaikas valgyt prašo, jau nesugalvoju ir ką duot verysad.gif Pasidalinkit ką valgot, kuo maitinatės ligos metu 4u.gif
Dar norėjau paklausti ar visos išsityrė skrandį - ar rijot žarną?Nežinau ar kankinti tą vaiką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 18 kovo 2007 - 21:17
as rijau ta zarna.rado ta heliko bakterija,israse antibiotiku.as ju negeriau.puse metu bandziau visokius vaistus-niekas nepadejo,kol nepradejau gert vandens.zinoma truputeli atsirenki maista kuri geriau toleruoji.nesuprantu kodel visi taip bijo vandens su druska,manau jis maziau kenkia nei vaistai.aisku cia reikia kantrybes,nepraeis gastritas jei isgersi stikline vandens.reikia gert savaite,menesi.ziurint kiek sergi.man pradejo gereti po savaites. rolleyes.gif man atrodo-geriau vanduo[pusvalandi pries valgi],nei vaistai.juk kas nerizikuoja,tas negeria sampano? bigsmile.gif
Atsakyti
Esu ne karta turejusi zaizdeliu skrandyje. Bent anksciau tai opalige buvo vadinama, o gastritas, kai uzdegimas skrandzio( paumejimas, paasitrejimas ligos). Gal ka ne taip supratus buvau. Bet skrandis mano nuo pat vaiksyts silpnas buvo. Ne karta ligoninej gulejus del tu zaizdeliu. Man daznai atsiverdavo nedideles, bet gilios zaizdos, ir vis kitoj vietoj. Opalige turejua grynai nerviniu pagrindu. Esu zmogus, kuris viska ima giliai i sirdi. Kol nesibaige mano mokslai, studijos, tol vis turedavau problemu. Man budavo dideli skausmai tiek pries ir tiek po valgio. Pusdavo pilva tiek, kad tekdavo kelnes ar sijonus atsisgetti. Pilvas palikdavo kietas. Rugstys daznai sukildavo. Baigaiu studija, liko tik darbai, ir praejo. Dabar tikrai retai kada beuzeina man skrandzio skausmai, nebent dar turiu likusia problema, kad sunkiai virskina, nuo riebaus maisto pykina.

Pasiskaitinejau kiek daugiau cia. Ryjus as tas zarnas ne karta, teko ir dar ta rusiska, stora ryt, ir kreida gert. Bande mano tevai irgi visokiu laiudisku piremoniu, kopsutu sulciu kist, dar kazkokios darzoves sulciu. Nu slykstyne, fe. Negeriau. Jautri maistui buvau nuo visai mazu dienu. Kai man buvo irgi gal 10 metu prasidejo skausmai, tada pionieriu stovykloj kaip tik buvau. Tada pirma kart mane istyre, ryjau zarna ir rado tris zaiszdeles. Pavasari, vel atsinaujino. Ir taip eidavo metai is metu, ruduo -pavasaris. Gydytojai is pat pradziu visi kartojo, kad man tik nuo nervu, nuo per daug itampos. Sudiju metais turejau bauba destytuva, kuris velgi pasidarbavo tiek, kad vien ji pamacius mane susukdavo, ir vel atsiduriau ligoninej. Ramybe daugeliui turinciu problemu su skandziu yra svarbi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pareis: 19 kovo 2007 - 11:07
laba,
Pas mane irgi rado gastrita, pradzioj buvo sakyta kad del tulzinio refliukso, bet dabar sako kad pas tave tulzies skrandyje yra minimaliai ir negalim mes taip teigt. uztai rado bakterija, prirase pora antibijotiku, tik va as dar negeriu, turiu kitu bedu, tai noriu pirma jas susitrvarkyti.
O gastritas yra kai paraudes skrandis.
Atsakyti