Įkraunama...
Įkraunama...

Gastritas

Kažin kodėl man netyrė ar yra bakterija skrandy? g.gif
Atsakyti
gal labai nesiskundei gydytojams?
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 19, 14:01)
gal labai nesiskundei gydytojams?

Na aš pasakiau, kad man labai rūgštys kyla, net atrodo, kad plaučius graužia. Daktarė sakė, kad greičiausiai tai dėl kortikosteroidų (hormoniniai)
Atsakyti
Man pirma karta kai ziurejo su japonke skrandi irgi netyre bakterijos geriau omeprozol motilium, kazkiek padejo negaliu sakyt, bet....
kai pora menesiu vis skundziaus ivairiems daktarams, sako o tau netyre bakterijos, tai va kartojau tyrima antra karta schmoll.gif
galima bakterija isitirt ir is kraujo, bet kaip man aiskino nevisai tikslus rezultatai buna.
Papildyta:
Va dar labai gerai yra linu semenys, ramina skranduka, as dabar nustojau gert visus vaistus ir kai tik nevirskina linu semenys issiverdu thumbup.gif o kai kieteja viduriai geriu maltus linu semenys.
Atsakyti
QUOTE(ramsaite @ 2007 03 19, 16:56)
Va dar labai gerai yra linu semenys, ramina skranduka, as dabar nustojau gert visus vaistus ir kai tik nevirskina linu semenys issiverdu thumbup.gif  o kai kieteja viduriai geriu maltus linu semenys.


Tas tikrai gerai - aš irgi beveik kievieną rytą ant tuščio skrandžio tokios marmalienės pasidarau: šaukštą linų sėmenų ir dar kokią pusę šaukšto sėlenų užpilu stikline karšto vandens, palieku pastovėt 10-15 min., o paskui dar šaukštelį medaus įmaišau iš suvalgau vietoj pusryčių.
Atsakyti
Linu semenu kisieliasu teko ir man paragaut. Sako, kad tas skystis jis graziai skarndi padengia ir kiek apsaugo ji nuo dirginimu, turbut dar ir gydo kazkiek.
Atsakyti
O linų sėmenis reikia užpilt vandeniu karštu ir valgyt kaip košę, ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 03 21, 10:46)
O linų sėmenis reikia užpilt vandeniu karštu ir valgyt kaip košę, ar kaip g.gif

jo karstu man atrodo.pasidarydavo toks kisielius.zinok kai juos nusiperki ten buna toks lapelis.jame viskas parasyta kaip daryti. doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
reiks nusipirkt, jei nepamiršiu.
O kažin jei jų vis gaminant maistą įbert? g.gif Ar būtų koks poveikis, ar būtinai reik ant tuščio skrandžio g.gif
Atsakyti
As pvz dedu du saukstus linu semenu ir vandens pripilu apie 2 litrus, is akies pilu, ir paverdu apie 20 min. Po to perkosiu ir geriu pries valgi, ar seip kai uzsimanau ar jauciu negeruma koki smile.gif Zinau kiti nakciai uzpila, palaiko per nakti kol isbrinksta, bandziau gerti tik uzplikius, bet man nieko gero.Kaip as darau man geriausiai padeda mirksiukas.gif
O maltus semenys tai uzplikau, ir geriu su viskuom.
Atsakyti
QUOTE(ramsaite @ 2007 03 21, 09:58)
As pvz dedu du saukstus linu semenu ir vandens pripilu apie 2 litrus, is akies pilu, ir paverdu apie 20 min. Po to perkosiu ir geriu pries valgi, ar seip kai uzsimanau ar jauciu negeruma koki smile.gif  Zinau kiti nakciai uzpila, palaiko per nakti kol isbrinksta, bandziau gerti tik uzplikius, bet man nieko gero.Kaip as darau man geriausiai padeda mirksiukas.gif
O maltus semenys tai uzplikau, ir geriu su viskuom.

O kaip skonis/ Ar labai šlykštu g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 03 21, 11:15)
O kaip skonis/ Ar labai šlykštu g.gif

gert galima.beje sio temoj is manes issisaipe,bet nepaliauju kartot gerkit vandens su druskyte. bigsmile.gif man pradejus gerti apie 3litrus i diena,pradejo tvarkytis skrandukas. bigsmile.gif
Atsakyti