Įkraunama...
Įkraunama...

Macadamia natural oil kosmetika

QUOTE(Belona @ 2013 09 11, 22:25)
Šiandien nusipirkau Notangle šepetį, šukuoja puikiai, mano plaukų daug jie velias tai iššukuoja labai lengvai. Kartu buvo ir aliejaus ir kaukės mėginukas. Aliejų išbandžiau ant sausų plaukų plauko neapsunkino. Žiūrėsiu kaip toliau

best sepetys ever thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif
Norėjau paklausti kurios šukos geresnės ar No Tangle tos iš Macadamia ar tas šepetys kuris prisotintas macadamijos aliejumi? blush2.gif
Mano plaukus nėra sunku iššukuoti, jie nesivelia per daug. Galai sausoki. Dėl to vis ir neapsisprendžiu. Galvoju gal tas šepetys prisotintas aliejum juos apsunkintų, bet, kad prie šaknų neriebaluotų.. Ir aš išvis yra kažkoks poveikis nuo to šepečio?

Dar norėjau paklausti dėl aliejuko. Kuris geresnis purškiamas ar ne? Kiek skaičiau tai purškiamas skystesnis... unsure.gif
Labai dėkoju.. 4u.gif
Atsakyti
Man nuo no tangle labiau elektrinosi plaukai, o su tuo prisotintu tai man patinka šukuotis, plaukai glotnesni, nepeša.
Atsakyti
Nusipirkau aš ir kaukės mėginuką pabandyt.Tikėjausi kažkokio wow efekto, bet tokio nebuvo, gal dėl to, kad mano plaukai nėra labai pažeisti, bet gana sausoki ir gal dėl to, kad užsižiūrėjusi jutūbą palaikiau apie 20min. Negaliu sakyt, kad nepatiko, nes patiko, plaukai nesusivėlę, nes mano banguoti plaukai mėgsta šiauštis, nei sruogos tai į kairę, tai į dešinę, švelnūs, gal apsunkino šiek tiek plauką, bet man tai neproblema. Mmm mėginėlių forma gal karts nuo karto ir nusipirkčiau, bet pilna kaina ne, nebent dovanų gaučiau. P.s kaukės liko porai kartų, tai sunaudojus iki galo gal nuomonę pakeisiu. smile.gif
Atsakyti
Mūsų ilgaplaukių seimynai (išskyrus vyra, aišku) tas plastmasinis No Tangle šepetys visiskai netiko, tikrai nevertas tokų pinigų (net nera ką lygint su normaliu plokščiu sepečiu) , o kaukė patiko smile.gif .
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Atejau su klausimeliu,kur galima nusipirk macadamia plauku dazu ,Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2012 11 22, 11:40)

o pardavėja kaip pardavėja, nors ir labai draugiška buvo ir lyg nebandė iškišti gaminio, bet nelabai pardavėjom tikiu lotuliukas.gif
bet sakė, kad daug kas gyrė juos


O kur pirkote šiuos dažus? smile.gif
Atsakyti
Turiu Macadamia kaukę deep repair ir nenuplaunamą kremas, tai ką gi, man tai pasirodė gan prasti produktai unsure.gif Ir ne tik dėl sudėties, bet ir dėl poveikio unsure.gif

Po kaukės ėmė elektrintis plaukai, ko jau ilgai nebuvo g.gif Ir patys plaukai negražiai po jos gula, slidūs, greit riebaluojasi, atrodo lyg papilkėję... Apie nenuplaunamą kremą nusiskundimų kaip ir neturiu, nes nei blogiau buvo, nei geriau, iš vis jokio efekto tik tas šlykštus kvapas jaučiasi unsure.gif

Na, bent jau nebuvo testuojami šie produktai ant gyvūnų thumbup.gif
Atsakyti
Isbandziau kaukes meginuka. mano iiiilgiems plaukams uzteko jos keliems kartams thumbup.gif na man tai visai patiko, laikiau trumpai, bet plaukuciai lieka svelnus, nesivelia, kas man aktualu. Beje, tik dabar pamaciau, kad jos kaina 6 lt blink.gif Kauno akropolio meginos su "akcija" is manes nulupo 10 lt blink.gif blink.gif doh.gif GEDA, merginos!
Macamadios zalia sepeti naudoju nuo pavasario. Sukavimasis tapo malonumu, jokio pesiojimo, sukuoju ir slapius plaukus, dantukai nenuluzinejo kol kas bigsmile.gif galiu pasakyt, kad plaukai tikrai maziau sakojasi sukuojant siuo sepeciu. Anksciau budavo pilna issisakojusiu plauku, dabar galiukai grazus wub.gif , nors praejo 3 men nuo paskutinio kirpimo thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau ar tikrai nuo šepečio, bet pradėjus naudoti medinį su prisotinta pagalvėle plaukai blizga, galai nesišakoja. Bet pats šepetys jau palūžo sad.gif iškrenta pagalvėlė iš korpuso ir labai sunkiai įsideda, dar keli burbuliukai nuo spygliukų galų nukrito.
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 12 23, 23:35)
Isbandziau kaukes meginuka. mano iiiilgiems plaukams uzteko jos keliems kartams  thumbup.gif  na man tai visai patiko, laikiau trumpai, bet plaukuciai lieka svelnus, nesivelia, kas man aktualu. Beje, tik dabar pamaciau, kad jos kaina 6 lt  blink.gif Kauno akropolio meginos su "akcija" is manes nulupo 10 lt blink.gif  blink.gif  doh.gif GEDA, merginos!


Sios kaukes buna mazesniu ir didesniu meginuku, tai gal pirkot didesne ir Jusu neapgavo merginos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmeta @ 2013 12 27, 19:31)
Sios kaukes buna mazesniu ir didesniu meginuku, tai gal pirkot didesne ir Jusu neapgavo merginos smile.gif

Tikriausiai, bus didesnis,man jo uztenka 4 ar 5 kartams. Kauke man labai patinka,kaip ir aliejukas, ispudzio nepadare ir jokio poveikio nejutau sampuno (gal net greiciau riebalavos), balzamo ir kremo. Sepetys tangle labai patinka,atrodo nieko ypatingo, bet perbrauki su kitu ir supranti, koks geras tavasis thumbup.gif
Atsakyti