Įkraunama...
Įkraunama...

Macadamia natural oil kosmetika

Sveikos 4u.gif
naudoju macadamia priemone lengvinancia plauku issukavima, tik nelabai suprantu, kaip ja naudoti? purksti ant plauku ar i delna ir tada paskirstyt po plaukus? g.gif gal kas naudojate? o siaip priemone labai patinka, skaniai kvepia ir plaukai visai nesivelia thumbup.gif naudoju su zaliu macadamia sepeciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 12 27, 20:23)
Sepetys tangle labai patinka,atrodo nieko ypatingo, bet perbrauki su kitu  ir supranti, koks geras tavasis thumbup.gif


Šepetys ir man patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 13 sausio 2014 - 19:29
Kauke naudoju jau 3 metus. Mano nuomone produktas labai geras, bet ja tinkamai (pagal savo plauka) naudoti reikia ismokti. Is pradziu ir man buvo, jog plaukai apsunkdavo, greitai riebaluodavosi ir tt., bet, kai atsirinkau kiek jos deti (kiekis dedamas ant plauku mazas, prie to sunku priprasti smile.gif) ir kiek laikyti viskas OK. Tad kaip ir kiekviena nauja gamini reikia prisijaukinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreme: 14 sausio 2014 - 20:24
Gal kas nors parsisiunciate macadamijos produkcijos daugiau ar galetumete nukreipti i tema kurioje parduoda 4u.gif
Atsakyti
Gavau dovanų kaukę - bandžiau dar tik kartą, patiko, bet kadangi esu megėja "pertepti", t.y. daugiau nei reikia, plaukai, ypač kirpčiukai greit susiriebalavo, bet bendrai paėmus - tiesiog puikus produktas!

Vakar taip pat su mama mergaičių dieną pasidarėm, savo kosmetikas apsižiūrėjom, pamainėm, ji turi tikrai daug įvairių produktų macadamia, sakė visais labai patenkinta.

O šepetys! wub.gif Naudojamas jau ne vieneri metai, šiek tiek jau susilankstę tie pagaliukai, bet vistiek nepakeičiamas daiktas buvo nuo pirmo pabandymo. Rekomenduoju visiems! Ne veltui Kalėdoms pirkau net 4 dovanoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2013 12 30, 22:29)
Sveikos  4u.gif
naudoju macadamia priemone lengvinancia plauku issukavima, tik nelabai suprantu, kaip ja naudoti? purksti ant plauku ar i delna ir tada paskirstyt po plaukus? g.gif  gal kas naudojate? o siaip priemone labai patinka, skaniai kvepia ir plaukai visai nesivelia  thumbup.gif  naudoju su zaliu macadamia sepeciu  4u.gif



Aš tai į delną purškiu ir paskirstau kaip aliejuką per plaukų ilgį, ir tada šukuoju smile.gif Ant plaukų purkšt nemanau kad gerai būtų, nes jis pakankamai tirštas ir nepasiskirsto pats tolygiai g.gif
Atsakyti
isigyjau sepeti wub.gif labai dziaugiuosi - jis fantastiskas, gerai issukuoja plaukus, plaukai svelnesni buna o be to dabar dar ir akcija jam 4u.gif

user posted image

kitas pirkinys bus kauke, nes labai noriu isbandyti. aliejukai plaukams superiniai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetule22: 17 gegužės 2014 - 15:22
sakykite, o kur ta akcija plauku sepeciui?

As turiu macadamijos visa rinkini: sampunas- kazkaip greitai riebalojasi plaukai, daugiau nebepirksiu; Kauke - patinka, tik tepti nereikia prie saknu ir pakanka 1 karta per savaite, nes labai velgi susiriebalos plaukai; aliejukas- super; Nenuplaunamas balzamas- puiki iseitis kai nedarau kaukes, ypac skubant ryte smile.gif
Atsakyti
Nezinau ar dar tebera Cascadoj nuolaidos, buvo 15%, aliejams 30%
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2014 05 19, 09:37)
sakykite, o kur ta akcija plauku sepeciui?



Cascada paeduotuveje. dabar jis kainuoja 31 su centais smile.gif
Atsakyti
aciukas smile.gif
Atsakyti
http://www.beautybay...amianaturaloil/

Siuntimas i lt nemokamas, ir kainos geresnes wink.gif
P.s. Dabar su kodu WANT10 duodama papildoma 10% nuolaida smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *benigna*: 22 gegužės 2014 - 19:27