Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

Cipciukas, swoon.gif nu tortukas - dezute nerealus , idealiai grazus wub.gif
Knyga ir labai grazi thumbup.gif
O del bordines spalvos virsutineje papuosimu temoje parasyta
Tamsiai raudona
1 d. raudonos + šiek tiek juodos
Atsakyti
tuščia čia smile.gif

atnešiu dar vieną smile.gif

mažai tenisisninkei... rakete pagal mergaitės turimą smile.gif

šokoladinis tortas, mmmg smile.gif

user posted image

tik su pačia rakete galėjau labiau pasitengt... va todėl ir pykstu ant saves už žioplumą kad nesusžiūrėjau tortų kieko sad.gif iškart kokybė kenčia sad.gif
Atsakyti
gal kam idėjos reik? medutis su želė gabaliukais, dengta marcipanine mase smile.gif
user posted image
AKVILYTE - wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif SUPER thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingaile: 28 sausio 2011 - 12:23
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 13:21)
atnešiu dar vieną smile.gif

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(wingaile @ 2011 01 28, 13:22)
medutis su želė gabaliukais, dengta marcipanine mase smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 01 28, 12:22)


koks čiotkas bigsmile.gif koks svoris?? na arba koks ilgis.. norisi dydį įsivaizduot ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 13:21)

tik su pačia rakete galėjau labiau pasitengt... va todėl ir pykstu ant saves už žioplumą kad nesusžiūrėjau tortų kieko sad.gif iškart kokybė kenčia sad.gif


Tortas labai grazus, spalvos wub.gif thumbup.gif va tik nesuperatau ka turejai galvoje tai sakydama kad su tortu kazkas ne taip g.gif

QUOTE(wingaile @ 2011 01 28, 13:22)
gal kam idėjos reik? medutis su želė gabaliukais, dengta marcipanine mase smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 01 28, 00:51)
Taip ir nesupratau- Cipsiukas sako , kad gum tragachan kietina mase, jus taip pat sakot, tai kas tada daro ta mase elastinga, iseina, kad tas gum pries dziudamas g.gif


airius ...taigi aš parašiau , kokiam aš reikalui jį turiu ....pastilažas mano ir taip elastingas ir iškočioju aš jį iki paklodės plonumo , kai reikia , o va jei darydavau kokių 5 cm. figūrėlės , jos man apačioje , kaip garmoškė pasidarydavo , jis išgelbėjo ...pilu sausus į jau padarytą ( užminkytą ) pastilažą .

naitas aiškino kitokį būdą , patarsiu įsigyti jo ir išbandyti .

Ir ką tik kažkuri mergaitė rašė , gal jo dėjo į mano gėlių masę , ir gavo puikų rezultatą ....žodžiu ..." kaip kas moka , taip tas šoka " .


QUOTE(likta @ 2011 01 28, 07:14)
Labas rytas,
Kokių puikių tortų įdėjote, šauniai padirbėta
Asseni, kur dingote, mes labai pasiilgome


Vakarais apačioje pabūna , bet iki viršaus neužlipa ax.gif .

wingaile , kaip gražiai padaryta bigsmile.gif , kam skirtas tortas ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 28 sausio 2011 - 12:39
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 11:21)
tuščia čia smile.gif

atnešiu dar vieną smile.gif

mažai tenisisninkei... rakete pagal mergaitės turimą smile.gif

šokoladinis tortas, mmmg smile.gif

[


labai nuostabus tortas, kiek jis sveria, nes manau jog turetu nemaza kg buti?

Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 13:31)
koks čiotkas  bigsmile.gif  koks svoris?? na arba koks ilgis.. norisi dydį įsivaizduot  ax.gif  blush2.gif

ačiū 4u.gif 4u.gif tortukas tik 1,5 kg, labai plonai marcipaną iškočiojau, vos ne peršviečiamas, o ilgis 2 sprindžiai lotuliukas.gif neturiu kuo pamatuoja lotuliukas.gif
Cipciukas- ačiū už įvertinimus 4u.gif 4u.gif skirtas tai 18 metų merginai, kuri mėgsta dainuoti, tik mikrofono tinkliuką neradau kuo išspausti,tai toks neeilinis tinkliukas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingaile: 28 sausio 2011 - 12:49
as ir pasiilgau Asseni grozybiu, retai ir Olesta beuzsuka su Dianocka, ju tortai taip labai dziugina aki ir vercia nenuleisti ranku, nors iki ju man tai kaip iki menulio smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 01 28, 12:37)
va tik nesuperatau ka turejai galvoje tai sakydama kad su tortu kazkas ne taip g.gif

irnesakyk.gif su tortu viskas ok smile.gif su pačia rakete galėjau labiau pasitengt...

QUOTE(zibute77 @ 2011 01 28, 12:46)
nes manau jog turetu nemaza kg buti

netikro dydžio mirksiukas.gif sumažinta.. tai apie 2,5kg biggrin.gif

QUOTE(wingaile @ 2011 01 28, 12:47)
o ilgis 2 sprindžiai 

ilgas bigsmile.gif
Atsakyti
Akvilyte , o na man atrodo viskas thumbup.gif tik kamuoliukas man biski patezes ax.gif 4u.gif
Atsakyti