Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 14:53)
irnesakyk.gif su tortu viskas ok smile.gif su pačia rakete galėjau labiau pasitengt...
netikro dydžio  mirksiukas.gif  sumažinta.. tai apie 2,5kg  biggrin.gif

gražus darbas wub.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 15:10)
O pas mane , vaikiškų tortų maratonas  doh.gif .....


mergai, aš to šunies nelipdžiau cool.gif na čia jeigu kam klausimų kils laugh.gif

Cipciuk..aš liežuviaus niekur nekišau... koks tortukas wub.gif wub.gif

QUOTE(Milux @ 2011 01 28, 15:19)
ir medzegytes su kuo tas taskuotas taip padaret? gal ir voliuka turite specialu ar galima kitaip kazkaip?

joo.. Cipciukas viską voluoja mirksiukas.gif o kažkaip kitaip tai gal irgi galima.. bet reikia jau pačiai sugalvot.


QUOTE(wingaile @ 2011 01 28, 15:20)
tik trūksta kad tas daiktas šuniuko burnoj išsitiestų  g.gif  kaži čia  trūkumas tortuko?  blink.gif  lotuliukas.gif

mastau.gif jo, pritariu.. man irgi trūksta to blerbimo.
Cipciuk, balu mažiau jau. g.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 15:41)
Patarimas , kas jo neturi , galite tai daryti su adata ,  ant kurios galo bumbuliukas  biggrin.gif .

irnesakyk.gif čia renkasi visos jau pagyvenę, tai bumbulų tikrai turi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 01 28, 15:04)
irnesakyk.gif čia renkasi visos jau pagyvenę, tai bumbulų tikrai turi irnesakyk.gif



vat ir neturiu, naudoju pakaitalus lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba gražūs tortai su masėmis, o aš va grįžau prie savo meilės... blush2.gif juodas miškas, grietinėlė, ir pastiliažinės rožytės, tortukas, miniukas...

user posted image
Atsakyti

va apie toki tinkleli kalbejau ax.gif user posted image
Atsakyti
Olesta, taip skaniai atrodo wub.gif

QUOTE(julioske @ 2011 01 28, 15:14)
va apie toki tinkleli kalbejau ax.gif user posted image



ma ir stalcius atvipo, pavydas, neturiu tokio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 01 28, 15:04)
irnesakyk.gif čia renkasi visos jau pagyvenę, tai bumbulų tikrai turi irnesakyk.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Bossi @ 2011 01 28, 15:07)
vat ir neturiu, naudoju pakaitalus  lotuliukas.gif

cia komentaras kaip uzuomena kad tu is jaunesniu g.gif biggrin.gif

QUOTE(Olesta @ 2011 01 28, 15:10)
Laba gražūs tortai su masėmis, o aš va grįžau prie savo meilės...

Olesta thumbup.gif rozes laaabai grazios 4u.gif
Atsakyti
Bossi ....AREVITOJE yra smile.gif ,

----------------------------------------------------------------------

naitas šiandien gybauja .....tai balu jai nėra ( kieme 15 šalčio doh.gif ) užšalo gi .... tai liežuviaus nekiša ir šunų nelipdo ( kiba kada lipdė nail.gif ....) pilni stalšiai silikono ..... tai vietoj bumbuliukų - bumbulai ....o gal aš jaunoms patarinėju , kam joms bumbulai , dar ir bumbuliukai tinka ....nu žiodž ...permiegojo ji šiandien , ir gan ilgokai , bus tau išeiti iš įprastinio ritmo tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 14:41)
monikute ...paprastas " šniūrelis " lygus , paskui su įrankiu ( pagaliukas , o galuose du bumbuliukai ...didesnis ir mažesnis ) , tai va su mažesniu , kai " šniūrelis " storas , daroma didesniu bumbuliuku ,

Patarimas , kas jo neturi , galite tai daryti su adata ,  ant kurios galo bumbuliukas  biggrin.gif .


aciuks.gif

QUOTE(naitas @ 2011 01 28, 15:04)
čia renkasi visos jau pagyvenę, tai bumbulų tikrai turi irnesakyk.gif


lotuliukas.gif

Olesta, kaip mes tavęs čia pasiilgome wub.gif tavo rožės kuo toliau, tuo gražesnės ir dailesnės wub.gif

turiu idėją tam kas kurs sekančią temą - įdėkite mūsų kepejėlių tortukų nuotraukų wub.gif nu kaip faina būtų pasidžiaugti tapetu bent pirmoje naujų namų žinutėje wub.gif kam dėti tuos "importinius" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 01 28, 15:27)
lotuliukas.gif
cia komentaras kaip uzuomena kad tu is jaunesniu g.gif  biggrin.gif


g.gif negaliu zinot lotuliukas.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 15:30)
Bossi ....AREVITOJE yra smile.gif ,



bigsmile.gif negi vel reiks vaziuot doh.gif vel kruva pinigu isleisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū Monikute 4u.gif
Atsakyti
taigi ir idetas neimportins ax.gif tik nebepmenu kurios blush2.gif
Atsakyti
Dar vieną įdėsiu , na irgi nedidukas 1.8.kg......

Persikinis tortas , pastilažas , masytė ...tie meškiai traukinuke po 1 cm. aukščio , vos sučiupinėjau doh.gif ..... meškinas sumuštas iki polų , matyt torto nenorėjo atiduoti pjaustymui laugh.gif

user posted image
Atsakyti