Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Milux @ 2011 01 28, 12:56)
yellow]tik kamuoliukas man biski patezes[/color] ax.gif  4u.gif

taigi lauko tenisas... išsitepęs ir numušinėtas lotuliukas.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 28 sausio 2011 - 13:01
wingaile geras tas tinkliukas , dar įdomiau , kad neeilinis thumbup.gif .

O pas mane , vaikiškų tortų maratonas doh.gif .....

Braškinis tortas , pastilažas ( tik baltas ) , visa kita iš spec. masytės modeliavimui .

Balionas ...va natūrali raudono dezodoranto spalva ( ant baltos masytės ) , nežinau , gal , kam bus raudona , kitoms gal bordo .....tik čia smarkiau papurkšta .

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 13:10)


bardakėlis nerealus thumbup.gif wub.gif ale nervai ir kantrybė geležinė tiek smulkmenų wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 14:01)
taigi lauko tenisas... išsitepęs ir numušinėtas  lotuliukas.gif  tongue.gif  4u.gif

doh.gif kokia as nesupratinga, iskart matyt kad apie tenisa neismanau nieko doh.gif
saunuole tu 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 14:10)
Braškinis tortas , pastilažas ( tik baltas ) , visa kita iš spec. masytės modeliavimui .



o jeeeeei koks grozis wub.gif
Turiu klausimeliu,, suniuka kai daret ar detales stingdet o paskui klijavot ar iskart klijavot? nes yra smulkiu detaliu tai man idomu ar jas reikia kad pirma sustingu g.gif
ir medzegytes su kuo tas taskuotas taip padaret? gal ir voliuka turite specialu ar galima kitaip kazkaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milux: 28 sausio 2011 - 13:21
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 14:10)
wingaile geras tas tinkliukas , dar įdomiau , kad neeilinis  thumbup.gif .



thumbup.gif super tortukas, wub.gif o ciucikas koks mielas wub.gif o balionelio spalva thumbup.gif tik trūksta kad tas daiktas šuniuko burnoj išsitiestų g.gif kaži čia trūkumas tortuko? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 01 28, 13:20)
tik trūksta kad tas daiktas šuniuko burnoj išsitiestų  g.gif  kaži čia  trūkumas tortuko?  blink.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cipciuk, superinis thumbup.gif

Mergaitės, labai ačiū už atsakymus, kaip bordo išgaut 4u.gif Spalvą išgavau bet dėl dažų kiekio matyt pasidarė per daug pudros ir trupanti gavois. Tai perdariau, jau dažiau želatinos etape, gavosi vis tiek ne tokia ryški, tai dar dažiau ant viršaus doh.gif

Wingaile lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ah tu wingaile ah bajeriste lotuliukas.gif ...na dar daiktų atgaivinti nemoku , o žurnale toks buvo suriestas tongue.gif

Milux ...šita masė limpa be klijų , tik paspaudi ir prilipo bigsmile.gif , nieko nedžiovinu , pradedu nuo kūnelio , baigiu smulkiom detalė, nesidarau visų iš karto , man taip patogiau ...kunelis kojytės , galvytė ir t.t ...)

Tas lopinėlis ne taškučiais , jis kaip sietelis ...čia tas volelis kur saldainių dėžė daryta , tik pravažiuota viena kryptimi , paskui kita .

akvilyte netvarkos daug , tortas tiktų ne gimtadieniu , o po gimtadienio doh.gif .... jis nedidukas 1.7 kg. detalės smulkios , bet dariau neilgai , o ir masytė gerai limpa wub.gif , kas palengvina-pagreitina darbą .
Atsakyti
wingaile thumbup.gif
mano senelis kalvis metalini tinkliuka darydavo ipjaudamas metalo laksta tokiais trumpais susikeicianciais reziukais, buvau kazkada radus net voliuka masei pjaustyti toki toki, dabar nerandu

dar esu maciu kai s mases ispjausto daug smulkiu burbuliuku ir dengia kitos spalvos mase padengta torta

o pati kaip su mikrofonu dirbus pasakysiu, kad labai tikroviskas gavos, o paprasciau butu buve uzdet ant mikrofono, kaip mes sakydavom 'kandona' net nezinau kaip jis is tikro vadinasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 28 sausio 2011 - 13:42
Akvilyte wub.gif vis nesiliauji stebinusi wub.gif
Klausimėlis - kokioje šviesoje fotografuota?

wingaile, superiškas "neformalas" thumbup.gif

Cipciuk, tikrai, kad super bardakėlis drinks_cheers.gif thumbup.gif baliono spalva labai graži wub.gif
Klausimėlis - kaip ten padarytos tos kvarbatkos torto apačioje? Labai gražiai žiūrisi ax.gif
Atsakyti
monikute ...paprastas " šniūrelis " lygus , paskui su įrankiu ( pagaliukas , o galuose du bumbuliukai ...didesnis ir mažesnis ) , tai va su mažesniu , kai " šniūrelis " storas , daroma didesniu bumbuliuku ,

Patarimas , kas jo neturi , galite tai daryti su adata , ant kurios galo bumbuliukas biggrin.gif .
Atsakyti
Wingaile, akvilyte - grazu, taip suformuoti ir padaryti, reikia daaaaaaaaaaug kruopstumo. Saunu. thumbup.gif


Cypciuk, va ir as pamaciau, kad ir jums reiksi lopyti torta lotuliukas.gif Juokauju. Viskas tobula wub.gif
Atsakyti