Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgi ar trumpi?

Man yra gražu ilgi , bet ne per ilgi plaukai, o iš trumpų, tai max iki pečių trumpumo, o trumpesni nebegražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrine @ 2011 03 27, 20:26)
Man yra gražu ilgi , bet ne per ilgi plaukai, o iš trumpų, tai max iki pečių trumpumo, o trumpesni nebegražu smile.gif


Pritariu, kad auksciau peciu nebegrazu. As uz ilgesnius plaukus, nes man kazkaip puosia moteri plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip griežtai ilgi ar trumpi sunku atsakyti g.gif

Šiaip iš esmės man gal gražiau ilgesni. Bet žinoma prižiūrėti, sveiki ir ne per ilgi. Tačiau net ir tuos ilgus man gražiau, kai truputį pakarpo - ar kirpčiukus, ar keliais sluoksniais. Tada ir krenta gražiau, ir ne nuobodžiai atrodo.

Esu atkreipus dėmesį, kad jaunesnes merginas ar paneles trumpos šukuosenos šiek tiek sendina. O vyresnės moterys trumpai nusikirpusios kaip tik atjaunėja, įgauna žaismingumo, valiūkiškumo thumbup.gif

O iš esmės, tai tikrai svarbu, kad šukuosena būtų parinkta pagal žmogaus veidą, sudėjimą, stilių ir net gyvenimo būdą. Kai viskas dera tarpusavy, tada nesvarbu plaukų ilgis 4u.gif
Atsakyti
Ilgi. wub.gif
Kai būna prižiūrėti, blizgantys, gyvybingi - labai gražu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiskrym @ 2011 01 26, 19:30)
Atsimenu, kažkada labai seniai turėjau labai gražius, tankius ir ilgus plaukus. Visi jais žavėjosi. Bet aš jų nekenčiau.
Galiausiai nusikirpau iki pečių. Paskui vis trumpinau, trumpinau, kol pasidarė per daug trumpi net man.
O dabar bandau juos atsiauginti, bet, deja, aš jau niekada nebeturėsiu tokių plaukų, kokius turėjau.
Jie vis dar švelnūs kaip šilkas, bet...
Jų perpus mažiau.


Atrodo, kad aš bučiau parašius verysad.gif Gailiuosi, kad tada taip pasielgiau, bet... Dabar auginu, jie jau žemiau liemenėlės užsegimo, bet tokio storio kaip buvo jau niekada nebus verysad.gif
Atsakyti
Aš taip pat visad turėjau ilgus gražius plaukus,šovė velnias uodegon ir kiek laiko trumpokai kirpau,dabar jau gana ilgi, atauga. visad kai vėl įlenda kas į galvą ir pradeda šnibždėt apie trumpus plaukus pasakau sau,kad nusikirpt trumpai bet kada galima rolleyes.gif

Už ilgus, bet ne per ilgus 4u.gif
Atsakyti
tik ne ilgesni nei iki virs liemeneles uzsegimo, veliau jau man schmoll.gif
4u.gif
Atsakyti
Man tai labai labai labai gražu ilgi sveiki, prižiūrėti plaukai. smile.gif pati esu nusikirpus "kare", bet nelabai trumpą. smile.gif Bet dabar su draugu žiūrėjom į veidrodį ir nusprendėm, kad būtų labai gražu jei atsiauginčiau plaukučius, visa laime, kad plaukai labai greitai auga (turiu Dievo dovaną tokią smile.gif)
Bet šiaip mano nuomonė, taip viską apibendrinant: geriau sveikai atrodantys trumpi plaukai, nei nušiurę, neprižiūrėti ilgi plaukai. smile.gif
Atsakyti
Turėjau visai ilgus plaukus, bet nusikirpau kare kaip V. Beckham. Visi klausinėjo ar negaila, beveik nieks nepagyrė, tik pažiūrėdavo kreivai. Dabar auginu, jau priekis iki menčių, kai paklausė ar auginsiu plaukus - jo, sakau, tada sako, o tau labai trumpi tiko... biggrin.gif Šiaip aš už ilgus, bet va auginu ir vis galvoju kaip juos prakarpyt g.gif Noriu labai nedaug, kad nekabėtų kaip makaronai, bet neįsivaizduoju kaip...
Atsakyti
kai jau nusikerpi "kare" po to labai bjauru augintis plaukučius. sad.gif kad išlygint tą visą ilgį reikia pakirpti priekį, o tas priekis būna gana daugokai ataugęs..ir taip gaila nukirpti. sad.gif bet didelės sėkmės auginant ir didelės kantrybės! smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vyresnem moterim graziau man ziurisi trumpesni plaukai, jaunom ilgi. As ir pati su mielu noru nesiociau ilgus palukus, bet jie silpni, letai auga schmoll.gif tad aisku sveiki plaukai pirmoj vietoj mirksiukas.gif ir dar svarbu jei jau ilgi plaukai, tai kad butu pakirpti plauku galiukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos visoms smile.gif
pas mane plaukai siuo metu beveik iki liemens, buvau kirpus ir iki peciu, ir visai trupai, labiausiai man paitinka ilgi ir tvarkingai iskarpyti iki peciu 4u.gif
Atsakyti